Džinka je fotomodelka


A ľudia vysmiaty
A psiská vyškerené
, šťastné, s nožiskami aj bez, s ušenkami maličkými aj pleskáčovité, poslušné aj vychcanci, aj v
sa váľajúce aj
žerúce. Sú naše


akosik si sa nám rozcítila! 



raky píše:Bolo fakt dobre - úplne super - ďakujem všetkým prítomní m fakt a úprimne za príjemnú nedelu...
Psíci boli naozaj super - ani Catty im nevadila a to sa ich teda dosť snažila zaujať - najprv aby som ani nevidel a potom jej to už bolo jedno...![]()
raz ju dam fakt do zemiakov...![]()
p.s. samozrejme to bol žart aby sa toho niekto zasa nechytili...![]()


Offca píše::haha:![]()
akosik si sa nám rozcítila!


Niki píše:Offca píše::haha:![]()
akosik si sa nám rozcítila!
ja som väčšinou tak trochu na mäkko z takýchto akcií![]()
- tento obrázok 

...trúbečka malá ušatá.

deťom priamo z nočníka




Pravda je, že som mal strach, že to bude horšie, ale to nechcem nahlas pred ňou... 

ci hara alebo nie, krytie u nas asi problem nebude 

Však ono to asi bude tak nejak - ako panička, tak psíčička
Že Leni. Ale musím uznať, že v najlepších dňoch si psov uženie aj sama. Emancipovaná svina

Offca píše:Tessa sa aj hárať môže, ale je tak hnusná držka, že o ňu záujem nie jeVšak ono to asi bude tak nejak - ako panička, tak psíčička
Že Leni. Ale musím uznať, že v najlepších dňoch si psov uženie aj sama. Emancipovaná svina
![]()
![]()
Marcelko, uaaaaa... to si ani nemal hovoriť. Hned sa mi začal rpehrávať film. Otrasnééé

