


Aris píše:Pokial ste išli kade tade myslím že ste išli, tak to tam jeden rus má farmu, má aj kopu koňov, ale hooodne zlých a agresívnych
ale keď som tam bola ja, tak všetky zvierence boli OK?
sa mi zdá, videli sme aj tie moniponíky
to bolo veľké ako ovca 




Radosť pozerať.


Len musím počkať na rakyho vyjadrenie a to bude až nabudúci týždeň ale predbežne sa to plánuje na 27.11 už mám aj v hlave trasu


vyzeráme tam ako ťažký trekkeri
Marcelko píše:Keď sa vám všetkým tak páčilo, tak je čas začať plánovať ten Branč![]()
![]()
Len musím počkať na rakyho vyjadrenie a to bude až nabudúci týždeň ale predbežne sa to plánuje na 27.11 už mám aj v hlave trasu
![]()


raky píše:Marcelko píše:Keď sa vám všetkým tak páčilo, tak je čas začať plánovať ten Branč![]()
![]()
Len musím počkať na rakyho vyjadrenie a to bude až nabudúci týždeň ale predbežne sa to plánuje na 27.11 už mám aj v hlave trasu
![]()
oki - plánuj ale stretnutie musí byť skor - predpokladám tak 9.00hod...





Ako sa mám takto ukazovať na verejnosti?! http://nikitka1.rajce.idnes.cz/Bezovec%2C_Tematin_-_13.11.2011#P1030937.jpg
) dokážeš pozachytávať Tesu, ked takých momentov nebýva zrovna na bežiacom páse..