od Aris » Štv 03.11.2011 19:32
My prídeme tiež.
Offtopic: A môžem vás o niečo poprosiť? Náš starosta sa nejak dozvedel, že ideme na Tematín a poprosil ma, že či by som mu potom neposlala dáke foto zo stretávky, žeby to dal na dedinskú stránku, ale ja pochybujem, že pri Ronym budem mať čas fotiť, tak že či by som vám potom niekomu mohla ukradnúť fotky( samozrejme s uvedením autora) 
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!