nechýba náhodou v dátume jedno číslo/slovo (10./október)?
nechýba náhodou v dátume jedno číslo/slovo (10./október)?

Opravené, hanbím sa
.
. Akurát, že Lukka nepríde
. Takže nejaký návrh na viditeľné označenie DogForákov? Štipec na prádlo na vodítku psa? 

skusim nieco lacne zohnať a kebyze nieco lacne zozenem chceli by sme??vybavili by sme skup zlavu
. Prišlo mi vhodné založiť ju, keďže na DogFeste sa zgrupí celkom slušné množstvo súťažiacich, tak by bolo škoda nevyužiť to na nejaké megastretko. 

Myslim, ze viac takych tam nebude. 




http://www.thermaltour.sk/uvod


pigie píše:Ja myslim, ze vavrena mala skor na mysli toto
tak toto vyzera teda stylovejsie
stipec na pradlo by vyzeral dost humorne hlavne pre nezainteresovanych
vavrena píše:Haleth, na dobermanov sa teš, dve rozhodkyne sa prihlásili na triky s dobíkmi![]()



A v nedelu je mozne, ze dojdem tiez pokukat uz v pokojnejsom rozpolozeni
vavrena píše:bez pudlov, tí by mali okrem súťažného času oddychovať doma



Marcelko píše:Stanko tak teda ideš???
mamine som sa pýtal či možem sám a ona že ked tam trafý(i)m tak ano :D ...(důfam že tam trafý(í)m
budem prvý krát cestovat sám vlakom :D 

Cathie píše:zaaavidiiim, strasne zavidiiim.. Story bude uz kdesi okolo tretej-stvrtej od unavy taka protivna, ze az, ked tam budeme od rana
.