Hej, a toto je posledná fotka, kedy pri nej Rebel vkľude sedel: http://mediak.rajce.idnes.cz/Lietavsky_ ... G_3504.jpg alebo ona pri ňom? (a obidvaja uši ako blbečkovia, tie "uši vzad" najviac neznášam)
Hej, a toto je posledná fotka, kedy pri nej Rebel vkľude sedel: http://mediak.rajce.idnes.cz/Lietavsky_ ... G_3504.jpg alebo ona pri ňom? (a obidvaja uši ako blbečkovia, tie "uši vzad" najviac neznášam)

Kača píše::heh: Hej, a toto je posledná fotka, kedy pri nej Rebel vkľude sedel: http://mediak.rajce.idnes.cz/Lietavsky_ ... G_3504.jpg alebo ona pri ňom? (a obidvaja uši ako blbečkovia, tie "uši vzad" najviac neznášam)


Obsidian píše:a ten watermark






ty si puk a co si sa neozval? by si sa mohol vyspat na gauciobsidian píše:Lindchen píše:Ľudiaaa, my sme dorazili domov o jedenástej!
Tak skoro?Ked si niekto nepozrie odchody vlakov a dojde na stanicu 20 minut po odfrcani posledneho, dopadne to tak, ze pride domov na druhy den rano o 5:15, kde po 26h uptimu a 12,5h cestovania moze konecne zazmurit oci.
Ak si odmyslim tu hroznu spiatocnu cestu, tak bol vcerajsi den perfektny.Dakujeme a tesime sa na dalsie fotecky.



nechytám sa ani čo do počtu, ani do kvality, z mojich je polka z toho mála nepoužiteľná...
tak to si mal ozaj výlet ako sa patrí..
ty si si tie vlaky vôbec nekukol, či si len nestíhal? no mohol si povedať boli by sme ťa z tej Lietavy hodili na stanicu.. ale tak zas zážitok máš z nás určite ten the best


moja favoritka http://mims.rajce.idnes.cz/Lietava_s_dogforakmi/#IMG_5759.jpg

. Tusim vymenim zrkadlovku za kompakt.

Vsetky kvalitne portretovky su produkcia Mairi a Obsidian...

Inak prosím, koho je táto blue merle kólia? Je šalena
, hrozne sa mi páči, to fŕkanie a tá tíhla ladná hlvinka juj
http://www.centrumdiania.eu.sk/dog/galery/zilina/target66.html