Škoda, že som tento deň strávila v práci
krásne bolo vonku. Janas: Elza je nádherná - mám slabosť pre NO
Svorka vlkov: Ale Dáresko riadne vyrástol !!! Fešák z neho je.
Škoda, že som tento deň strávila v práci
krásne bolo vonku.

za Elzu, no a Dáres veru vyrástol, však je iba o kúsok od Elzy menší 




janas píše:Ďakovalaza Elzu, no a Dáres veru vyrástol, však je iba o kúsok od Elzy menší
Offtopic: Eiblin a nabudúce šupšup, nech nie som ako matka pluku![]()
![]()
Ale dúfam, že niekedy sa stretneme - myslím, že Elza sa bude páčiť aj Argovi (len aby sa mu nepáčila až priveľmi - on sa vie strašne rýchlo zaláskovať
).
, ináč by som tiež nešla
.






závidím Vám
, že som nemohla ísť - môj komentár na odvolanie z dovolenky..
..
, ja viem aj fotky to vedia zachytiť perfektne, ale na videu aspoň vidno ako ich strašne "týrame"
(podľa niektorých ľudí) 


Dáresov vraždiaci pohľad na spoločnej fotke je naozaj dobre zachytený
Škoda, že niekto nenafotil tie pády
Moje želanie sa splnilo a Dáres spal takmer hodinu po našom príchode, potom šiel jesť, pohral sa a zase odkvecol 


