



Mandy nebude ani unavená ako ju poznám, beriem jej postroch ma bude chvílu ťahať :)


Baby ja vám tak závidím.
Aj ja chcem ísť. 






, staršie sestra ju nemohla strážiť, lebo musela ísť do Saratova, tak som jej povedala, že pôjdem tam za ňu. Len teraz môže sa ísť do Saratova so psom? 

a pred venčom do Saratova? veď ti ju postrážim prinajhoršom.

