Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod clupko » Str 11.01.2017 9:22

(kopirujem z fb, asi to uz vacsina dogforakov videla, ale pre istotu. ak nieco chcete darovat a nemate to na miesto stretnutia ako dopravit, napiste mi, nejake veci tam poveziem autom, tak sa mozno nejak dohodneme na vyzdvihnuti)
https://www.facebook.com/events/384784965208337/

SOS pre útulky na Orave a Liptove!
Mrazy na Orave dosahujú v noci -30 stupňov. Útulky volajú o pomoc! Katastrofálna situácia je v Liptovskom Mikuláši, Námestove, Dolnom Kubíne.
Omrznuté labky, prasknuté vodovodné potrubie, psíkovia bez vody a tepla - to všetko hlási Orava. Preto Vás zdvorilo prosíme - Pomôžte!!!
Rýchla jednodňová zbierka bude vo štvrtok a odíde už v piatok do útulkov v Dolnom Kubíne, Námestove a Liptovskom Mikuláši.
adresy:
OZ Očami psa Liptovský Mikuláš, Revolučná 195/10, +421 948 894 700
OZ Kubínska labka Dolný Kubín. adresa VYŠNÝ KUBÍN, 0903 443 303
Občianske združenie Ňufáčik, Štefánikova 264/28
029 01 Námestovo, 0915 833 333
ČO JE POTREBNÉ?
- deky, staré kabáty
- staré paplóny, vankúše
- peliešky
- staré oblečenie všetkých rozmerov pre psíkov
- polystyrén, molitan, menšie epedá
- granule, konzervy - všetky druhy, aj šteniatka
(prosíme ak môžete, vyhnite sa značkám z reťazcov, Chappi a podobne, po ktorých psíkovia hnačkujú, v tomto mraze by to bola katastrofa)
- lieky na prechladnutie, imunitu, omrzliny
- staré uteráky, plachty, návliečky .....
- pomôžu aj finančné príspevky na veterinárne ošetrenie, pohonné hmoty
- elektrické ohrievače pre Liptovský Mikuláš (na zapožičanie)
ĎAKUJEME, ŽE POMÁHATE!!!
Ak nestíhate a chcete prispieť finančne - SAOZ, transparentný účet: Slovenská sporiteľňa, IBAN: SK0409 0000 0000 5051195197, BIC: GIBASKBX
Do poznámky uveďte:ORAVA
pohyby na transparentnom účte môžete odsledovať tu: http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5051195197

KKC Zora, Okružná 1, Bratislava - Trnávka
15:00 - 20:00
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod pigie » Str 11.01.2017 9:33

Clupko, ja mam hodne uterakov a podobnych veci, co mi podavala rodina do utulku, som chcela ist do Trnavy, ale myslim, ze tu je to teraz viac potrebne. Aj nejake konzervy sa mi tu este povaluju :ua: Ale na Oravu sa nechystam, keby si vedela previezt, tak urobis dobry skutok a ja sa toho "zbavim". V ramci BA ti to viem dopravit samozrejme.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod clupko » Str 11.01.2017 9:44

pigie, ja nejdem na oravu, len na to miesto stretnutia - zbierka sa kona zajtra poobede, stretnutie je v KKC Zora, Okružná 1, Bratislava - Trnávka. tak bud dovez tam, alebo sa mozme dohodnut a ja to tam vezmem, pojdem tam vecer.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod pigie » Str 11.01.2017 9:47

Aha, to som nepochopila :pac: Ok, tak tam to dovezieme, nie je problem. Dik.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod Lindchen » Str 11.01.2017 10:09

Aj sa vie, kedy sa tam dá prísť? Či hocikedy poobede? Som v robote, ale nemám to až tak ďaleko.
Pár vecí mám, nie sú to tony, ale niečo sa nájde, aj staré obleky pre psy, aj nejaké uteráky, aj deky snáď nájdem. Mám starý matrac, ktorý by som aj tak vyhodila. Uvažujem, ako to dovlečiem z Devínskej.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod clupko » Str 11.01.2017 10:41

je to v evente na fb, aj som to sem skopirovala, ale asi som to mala vyznacit :ha: 15:00 - 20:00
ak sa mi ten matrac vojde do auta, mozem sa pre neho zastavit u teba v devinskej, dnes vecer alebo zajtra cez den.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Zbierka pre útulky na Orave a Liptove, 12.1.2017

Poslaťod MisheliQ » Str 11.01.2017 16:44

Vet bedy su v tomto lepsie nez deky, uteraky (aj ked aj tie su lepsie ako nic).
Som presne teraz ako vypukli tie zimy myslela na psy v utulkoch :ua: mne sa doma jeden vet bed povaluje, ho musim podarovat uz, ale rada prispejem im na kupu par vet bedov
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844


Späť na Pozvánky z minulosti