VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Darcia » Ned 19.02.2012 11:34

5miki5: jeee a čo si sa nepristavil, keď už si nás odfotil, že ďalší prítomný dogforák? Nabudúce aspoň zamávaj :heh:

Krátke zhrnutie: Počasie bolo krásne, snehu nádherne veľa, psíky úžasné, som rada že sa mi aspoň jeden deň podarilo prísť. Najväčší úspech mali na štarte útulkáči :jop: A najväčšiu show spravil Rychto :heh: Už som zvedavá na výsledky :smile: (a normálne rozmýšľam že by som sa zajtra šla prejsť po trase ktorú tam po sebe pretekári zanechajú ak ju nezasneží, vyzeralo to skutočne malebne :smile: )
Wherever you go, there you are.
Darcia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1105

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod tera » Ned 19.02.2012 20:25

veľmi pekné prostredie, na môj vkus málo ľudí :ua: a málo tlieskania a povzbudzovania..
desná zima, ale medovina, studená kukurica a skvelý gulášik to napravil :lol: ďakujem Sunny za sprievod hneď na začiatku a vlastne po celý čas :yes: aj som sa konečne povozila, ďalší sen splnený :aaa:
najviac sa páčili útulkáči, hlavne Natália s Chilim (Čili?) :jop:
bolo skvele
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Silvuch » Pon 20.02.2012 1:07

boli sme tam.... :lol:
ic fox a pacho oravsky zbojnik.
Obrázok
ballad sa zauca mushingu
Obrázok
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: VISEGRAD CUP - MS psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 9:23

5miki5 píše:Obrázok


Aspoň vidieť, kto v záprahu najviac makal :heh:
Pretek výborný, trate super, aj keď v kopcoch som skoro vyplula dušu a pri niektorých zjazdoch som mala smrť v očiach, nech sa na tej trati udržím :heh: V sobotu bolo na môj a hlavne psí vkus mooooc teplo, babám sa vôbec nechcelo (však vidno na tej fotke), kdesi v polke trate sa hodili do záveja, že my tu zostávame... V nedeľu to bolo neporovnateľne lepšie, zabehli sme to o 4 minúty rýchlejšie a parádne si to užili. Diváci boli úplne perfektní, v sobotu ich tam bolo toľko, až som pred štartom dostala trému :heh: V nedeľu už menej, ale aj tak spravili fajn atmosféru :jop: Hlavne pri dobehu do cieľa s jazykom na kolenách to dodalo sily aj mne aj psom. Takže díky :smile:
Special díky Bashi, že mi oba dni robila doghandlera a ešte nám aj pomohla pri vození detičiek po preteku :poklona: A Silvuche za nedeľnú Rychtovu záchranu na trati a super fotky (na ktoré sa už vopred teším :joint: )
Dúfam, že sa tieto preteky uchytia a budú sa konať aj o rok.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod janajka » Pon 20.02.2012 10:03

Darcia píše:5miki5: jeee a čo si sa nepristavil, keď už si nás odfotil,
nepoznas mikiho? :lol: jeho identita je inkognito
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Betka » Pon 20.02.2012 10:26

5miki5: Pozerám, že zopár fotiek si fotil na kontrolnom bode - tým pádom som tam bola s tebou a ani o tom neviem. :joint:

Organizácia týchto pretekoch nás stála mnoho síl a času, ale z môjho pohľadu to nakoniec vypálilo veľmi dobre. Pretekári spokojní, diváci tiež. Hudba, občerstvenie, severania, dobrá nálada...

Ja som mrzla obidva dni s vysielačkou a štartovkou na kontrolnom bode (800m do cieľa). Našťastie som tam nebola sama a mali sme aj vínko :-) Tento rok som ešte nepretekala, plánujem začať od budúceho roku. V sobotu večer sme sa zabávali na musheráku s našou srdcu blízkou country kapelou Slažiansky dvor. Hrali nám výborne (kapelku inak môžete očakávať aj v máji v Mošovciach). V sobotu po preteku som sa išla previezť na saniach po trati s našimi štyrmi malamutmi a skončilo to dosť zle - späť som sa vracala s dohryzenými psami a rukami. Nuž malamuti sú raz takí a nie vždy je to s nimi jednoduché. Aj zlá skúsenosť je skúsenosť a nabudúce aspoň budem vedieť, ako niektorým chybám predchádzať.

Zažili sme krásny víkend medzi našimi nabližšími a som veľmi rada, že som mohla byť súčasťou. Verím, že sa nám podarí obnoviť tradíciu a preteky na Králikoch sa stanú našou každoročnou musherskou súčasťou.

Good mush, priatelia!
Obrázok
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod janajka » Pon 20.02.2012 10:59

mne sa zase velmi pacila kapela,ktora hrala v nedelu poobede vonku na podiu. :jop:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 11:00

Offtopic: Betka: A prečo sa Ti chytili, kvôli čomu :(? Ako by sa dalo tomu v budúcnosti predísť?
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 11:05

Kapelka bola úplne skvelá :jop: A keď chalani spustili v sobotu v noci na musheráku počas pauzy kapelky, ktorá nám tam hrala, tak som bola v úplnom vytržení. Len škoda, že už bolo toľko hodín, že som vládala ledva sedieť a držať oči otvorené :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod 5miki5 » Pon 20.02.2012 11:24

Áaale, psov sa bojím, ľuďom sa snažím vyhýbať, hlavne, že fotky sa vám páčia.
Betka píše:5miki5: ....- tým pádom som tam bola s tebou a ani o tom neviem. :joint:

oprskal som si síce monitor, ale tu niekde je pes zakopaný :smile:
Obrázok
Išiel som proti prúdu na trati a skutočných fotografov tam bolo aj na trati dosť.
5miki5
Big Dog
 
Príspevky: 1050

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Betka » Pon 20.02.2012 11:32

Offtopic: Starr: Hneď zo začiatku sme nabrali strašnú rýchlosť - prudké klesanie a zátačky. Vyletela som zo saní, psy bežali bezomňa. Bola som bezradná. Preboha, ušli mi psy, v živote sa nevrátia. Našťastie však po čase zastali. Utekala som za nimi. Boli vystresovaní, ja nikde, oni zamotaní. V tom sa začali mlátiť. Pes so psom, sučka so sučkou. Do toho ja, snažiaca sa ich v snehu po kolená rozdeliť. Každý hrýzol každého, nikto sa nevedel hýbať, keďže boli načisto zamotaní. Nakoniec sa mi ich podarilo zázrakom rozdeliť - poodpájať. Potom mi už bežali ľudia na pomoc.

Zažila som už mnoho bitiek, však chodím do útulku, ale niečo takéto nikdy v živote. Bola to bitka na život a na smrť a ja som si už bola viac menej istá, že máme po psoch. Mám z toho inak kvalitnú traumu. A ponaučenie? O sane sa začať priväzovať. Za nijakú cenu nedopustiť, aby ušli a tým predísť stresom a bitkám.


5miki5 - Ak sa dobre pamätám, nejaký čas tam hore stála skupinka ľudí s foťákmi. Takže ty si bol medzi nimi. :smile:
My sme boli trochu nižšie pri skútri (na tej fotke nás tam trochu aj vidno).
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Sunny » Pon 20.02.2012 11:38

Offtopic: Fúha - a ja som sa divila, že čo si sa tak rýchlo vrátila z tej trate. My sme vtedy akurát vozili detičky, tak som vôbec netušila, čo sa stalo. Hlavne že to dobre dopadlo a nič moc vážne sa nestalo ani tebe ani psíkom (teda dúfam) :ua: Ja sa o sane uväzujem stále, aj pri tréningoch, predsa len taký utečený záprah je riadne riziko, stačí že nabehnú niekde na strom, prví dvaja sa vyhnú, druhí dvaja už nestihnú a... :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 11:43

Offtopic: Tak to bolo veru dosť vážne, ešteže sa to (v rámci možností) dobre skončilo. To Ti verím, že to zanechalo traumu, nebol to žiadny špás :ua:. Dúfam, že trauma rýchlo prejde, a že psy budú v pohode ďalej spolupracovať.
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod Betka » Pon 20.02.2012 11:44

Offtopic: Ódin má prekusnutú prednú labku, Shadow trocha papuľu. Baby vyzerali byť OK. Nevšimla som si na nich žiadnu krv. Ja len ruky. Keď si na to spomeniem mám dosť. Bolo to fakt hrozné.

EDIT: Starr ver, že to ešte dlho potrvá, kým sa na sane odvážim postaviť. Určite to však nebude bez priväzovania a budem brávať najskôr len dvoch, kde mám istotu, že sa nepobijú.
Naposledy upravil Betka dňa Pon 20.02.2012 11:49, celkovo upravené 1
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: VISEGRAD CUP - MSR psích záprahov, Králiky (18.-19.2.2012)

Poslaťod starr » Pon 20.02.2012 11:47

Offtopic: Úplne Ťa chápem, už som taký boj aj ja mala a nie je to žiadna sranda. Trauma prejde, možno to bude trvať týždne, možno mesiace, ale určite prejde, nakoniec zvíťazí nadšenie a chuť ísť ďalej a to Ti dá silu. Držím palce, viem, ako sa cítiš...
Kto je proti nám, keď On je s nami? Keď máme Krista, tak nikdy neprehráme.
starr
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3770
Bydlisko: behind the field

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti