dodávatelia mäsa

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Sunny » Pon 29.03.2021 19:38

Falco bolo super, ale dopravu zdarma maju az od takej sumy, ze nemam sancu to narvat do mrazaku a to mam velky pultovy len pre psy. A kaslat sa s nejakymi boxikmi sa mi nechce. Takze ja berem Vetamix tu v CR priamo od nich, mam uz vychytane co nam vyhovuje a rozne kombinujem, s kvalitou za mna spokojnost, nesmrdelo ani raz. Bravam cele kura mlete, hovadzie mlete, drzky, vemeno, bravcove s drobami, kuracie suciastky... rozvozove dni pevne dane, ale s casom je to tiez loteria, raz rano, raz poobede.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Slausa » Pon 29.03.2021 19:51

Offtopic: Sunny, netaktna cisto zvedavá otázka. Kolko taka tahava smecka zozerie? :heh:

Inak pozerám tych dovozcov a to celkom drahe :oo: Ze kilo drziek sa 2€. Tu kupujem za 1,20 co je celkom rozdiel
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Pon 29.03.2021 20:07

Inak ten barfer ze dorucenie 1-10 dni?! Si robia prdel???
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Sunny » Pon 29.03.2021 21:15

Offtopic:
Slausa píše:Sunny, netaktna cisto zvedavá otázka. Kolko taka tahava smecka zozerie? :heh:

Noo, 3xESP, jedna stará huska na dochodku + jej syn a jeden malý parson = cca 2,6kg masa denne + škvarky + príloha. Objednávam naraz tak 80 - 100 kilo :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Slausa » Pon 29.03.2021 21:59

Uf :heh: musim povedat ze som čakala trochu vyssie cislo ale ked tak ratam tak ja mam na vyse tyzdna to co ty za den :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Elis » Pon 29.03.2021 23:57

me to taky prekvapilo, to zkrmim vic
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6376
Bydlisko: Praha

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Sunny » Uto 30.03.2021 7:07

Offtopic: Tých 2,6 je čisto maso, so škvarkami a prílohami som tak na 4,5 kile žrádla cca.V zime viac, v lete menej.
Ale tak ja mám žížaly, dokopy je to tak 130kg psov :lol: - stará huska má 20kilo a po kastračke má zimnú dennú dávku max 600g, letnú tak 450g, inak by z nej bola gula. Ten jej syn má síce takmer 30kg, ale hodne ľahko kŕmiteľný a okrem prechádzok žiadna záťaž, takže tiež toho moc veľa nepotrebuje. ESP majú 24-27kg a sú tak na kile denne, v zime a v tréningu o niečo viac. A 5 kilovú starú parsonku pomaly ani nerátam, tá zje 3 lyžice :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Pia 21.05.2021 8:18

Som teraz pár krát nakúpila v Rovinke, tam majú od firmy „Do psí misky“ a som celkom spoko s tým. Jedine z bravčových sŕdc a kuracích žalúdkov sa vytopilo trochu viac vody ako by som chcela, ale inak... dokonca včera nemali kusovku, kúpila som tri rôzne mleté šulce a super, tiež žiadna voda žiaden smrad, pekné to je. Oproti Vetamixu fakt veľký rozdiel, to býval smradľavý grc a raz sa mi doslova polovica šulca vytopila krvavá voda :ach: .
Kukla som ich stránku a robia dokonca závoz na západné slovensko, tak uvažujem že to skúsim.

Offtopic: Zajtra bereme mražák, jupí
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Pia 21.05.2021 8:33

Do psi misky je super. Ja som bola velmi spokojna aj s kvalitou, aj vyberom
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Pia 21.05.2021 8:39

A čo už nebereš odtiaľ ?
Fakt potom uvažujem nad závozom a ako čítam, keď chodia neskôr večer, nevadí, to skôr vyhovuje, ako by som mala z roboty letieť domov na otočku. Nevýhoda toho obchodu v Rovinke že nikdy neviem čo budú mať .
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Liana » Pia 21.05.2021 19:42

Ja som tiež od nich začala objednávať a fakt paráda :jop: wer keď napíše že je niečo super tak je to proste super :heh:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Pia 21.05.2021 19:57

Ku mne chodia medzi 11-12 a ja to mam domov daleko z prace na otocku.. :ua: ja mam obrovsky casovy problem - ja neviem byt doma, ked zavelia, takze pre mna jedina volba kamenny obchod a vyberiem cestou.. len nie som spokojna vobec. Teraz vela kupujem v potravinach normalne.. :ach:

Liana píše:Ja som tiež od nich začala objednávať a fakt paráda :jop: wer keď napíše že je niečo super tak je to proste super :heh:
:heh: :hi: dnes som nadabila na daku barf vyrobu v gbeloch - vyzera to vyberom, aj cenou paraaadne - musim viac pozistovat, skusim objednat a podam recenziu :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod Ulf » Ned 23.05.2021 8:00

jáj, to by mi úplne vyhovovalo, ja zas viem byť doma z roboty za 10 minút. Mne skôr naopak, keby dôjdu poobede večer, tak problém, to neviem z venčenia kdesi v prdeli dôjsť na zapískanie :ua: Ale tak tuto baby z SC okresu čo píšu, za úplne večer, tiež ok. Ja si to raz risknem, jeden deň v mesiaci sa viem motať aj poblíž a uvidíme čo to bude.

Wer, takže slovenská výroba? To som zvedavá, už som z viacerých strán počula že na našich bitúnkoch občas nie je čo zabíjať, že to ide nejak z kopca. Ale čo to je recht, netuším.
Offtopic: si tu tak lebedím vedľa nového mražáka a teším sa na nákupy :aaa:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod wer » Ned 23.05.2021 8:11

Ja ani vecer nie som nikdy doma :heh: ja jedine cestou z prace sa viem stavit niekde, inak je to proste zabite..
Tie rozvozy, to sa neda. Neviem si to naplanovat, navyse ked niektori ani nemaju presne stanovene dni a ze pridu, sa dozvies v dany den. :prd: V tej praci predtym som si proste dala homeoffice a nebol problem...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: dodávatelia mäsa

Poslaťod hriva » Ned 23.05.2021 9:19

Ja tiež z dopsimisky beriem. Len im teraz blbnu tie SMS s časom závozu. Ku mne chodia poobede, po štvrtej.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava