RANAJKY

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: RANAJKY

Poslaťod Owecka753 » Ned 07.03.2010 18:05

aj ja dam niekedy psovi nieco nezdrave,len niekedy...a zavidim vam keby dam mojmu uhorku a marhulu sa mi nato tak z vysky..a tiez krmim psa iba raz denne,a to vecer a vacsinou je to maso s ryzou/cestovinou
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: RANAJKY

Poslaťod Bee House » Ned 07.03.2010 18:49

ja este do roka pockam a mozno potom zacnem aj ja len raz...a mozno aj nie lebo to by bola asi velmi velka porcia... :hi: asi ostaneme dozivotne na nasich mliecnych ranajkach :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod lavyrle » Ned 07.03.2010 23:27

My ráno klasika - biely probiotický jogurt, jablko (zajtra už kúpim aj hrušku :lol: ), nejaké oriešky alebo med...
Pes má jediný životný cieľ. Venovať ti svoje srdce
lavyrle
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: RANAJKY

Poslaťod simi nova » Str 10.03.2010 11:33

Mozem sa opytat, mate niekto skusenosti s detskou krupicou - davat ci nedavat? Este som to neskusala, ale krupicu mozem kedykolvek a neviem, co na to nas Afik? :ach:
simi nova
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42

Re: RANAJKY

Poslaťod Bee House » Uto 06.04.2010 15:14

dnes: sparene vlocky+ biely jogurt+ med+ jabko= zbastila vsetko okrem jabka, chodila potom pol hodiny okolo misky a normalne som videla ako sa jej v hlave krutia koliecka: "zjest ci nezjest" :pac: nakoniec zjedla i ked sa netvarila velmi nadsene :fizel:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod Monika & Parsonky » Str 14.04.2010 23:19

My nedávame pravidelne ráno, aj keď neviem, či je to dobré. Keď viem, že jej večer dáme granule (raz za týždeň), tak jej ráno nedávame nič.
Taktiež pred tréningom ráno nedostane, to mi potom ide ako besná po tých mlskách.
Inak ráno väčšinou biely jogurt, tvaroh bo tuniaka, ako kedy. Snažíme sa obmieňať. Čítala som, že dávate podaktorý aj pribináčka, to pes môže? A to acidko ako to dávate? Je mi jasné, že to tu určite je napísané, ak by mal však niekto chuť mi na to odpovedať budem rada.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: RANAJKY

Poslaťod Bee House » Štv 15.04.2010 21:18

nechavam v acidku sparit vlocky a k tomu potom trochu medu, jabko, hrusku al. nejake ine ovocie
btw, dnes na ranajky iba kuraci trup, akosi som nestihala :hi:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod zera henichov » Pia 07.05.2010 12:35

ja mojich krmim rano a podvecer. rano maju napr. konzervu a ryzu al.
cestovinky alebo granulky a vecer vacsinou granulky.
snazim sa hlavne o pravidelnost, to psik potrebuje.
pocas dna maju samozrejme nejake tie maskrtky :)
zera henichov
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod Bee House » Sob 08.05.2010 7:40

ja praveze nekrmim velmi pravidelne ( cas ranneho aj vecerneho krmenia sa pohybuje v rozpati 2-3 hodin :smile: )

ranajky dnes nebudu mliecne, pretoze nic vhodne akurat doma nemame...bude asi kuraci trup s niecim :no:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod zuzka:) » Ned 09.05.2010 8:02

dnes sme mali mať na raňajky bravčový hrtan, to som myslela, že sa poteší. boli tam aj nejaké svaly z okolia, priedušnica, nejaké cievy, kúsok pľúcka, kúsok srdiečka sa mi zdá... pôvodne som to chcela uvariť, lebo také veci surové on asi nemá rád, ale mám na intráku len malý hrniec, tak som na to len vyliala ryžu aj s viac vodou, kde sa varila a nechala zatvorené... a on trdlo to ani neolízal :pac:
tak som mu to vzala, že skúsim večer, ale neviem či to radšej neuvarím... snáď to zje :ua:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: RANAJKY

Poslaťod seventeen » Pia 30.07.2010 21:39

tak pridám aj ja jeden tip na raňajky:

1 liter mlieka
1 hrnček ovsených vločiek
1 lyžica medu
všetko variť kým to nezhustne a potom rozdeliť do pohárov a počkať kým to vychladne...

nie je to síce najrýchlejšie, keďže sa to varí zhruba tých 20 min., ale mne to vyjde do štyroch takých väčších pohárov, ktoré si potom rozdelíme napoly :lol: varievam to vždy večer a ráno už len vytiahnem z chladničky... takto máme na 4 dni o raňajky postarané... :jop:
seventeen
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Nitra

Re: RANAJKY

Poslaťod Corinne » Sob 31.07.2010 10:27

My mame na ranajky granule alebo surove mäso. Ale v lete tie ranajky casto vynechavaju a zeru len vecer :smile:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: RANAJKY

Poslaťod Amy01 » Sob 31.07.2010 19:21

Bee House píše:ja praveze nekrmim velmi pravidelne ( cas ranneho aj vecerneho krmenia sa pohybuje v rozpati 2-3 hodin :smile: )

ranajky dnes nebudu mliecne, pretoze nic vhodne akurat doma nemame...bude asi kuraci trup s niecim :no:


Tak to ti závidím, mna budí presne v danú rannú hodinu, o šiestej :prd:
Takže väčšinou dostane nejakú mäsitú kosť, občas sa donútim ochrápano zapnúť mikráčku a má potom aj ryžu alebo cestoviny k tomu.
Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba...
If happy ever after did exist...
Amy01
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1107
Bydlisko: Celé zle

Re: RANAJKY

Poslaťod hruska » Str 11.08.2010 8:51

Moja dnes mala rybku s kuskom ryze a vajecnym zltkom (s podrvenymi skrupinkami) a nechala som jej aj hovadziu spikovu kost na zabavenie sa. Skoda, ze ma riedke :kak: po mliecnych vyrobkoch, nikdy neviem, co na rano vymysliet.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: RANAJKY

Poslaťod anikapanika » Str 11.08.2010 11:51

Ja davam na ranajky nejaku tu kosticku na kusane alebo tu psie susene kuracie maso, a ak nema taku mnamku tak granulky so syrom alebo z pasteku alebo z papriku :-D podla toho co mame
anikapanika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 79

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava