Potraviny, ktoré sa nesmú podávať psom

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Potraviny, ktoré sa nesmú podávať psom

Poslaťod Renata » Pia 02.05.2014 10:14

ved ale vykvasit sa da kazde ovocie (aj niektora zelenina) ci? jablka slivky :nwm: mne toto psiska zeru uplne bezne a same a jablka na kvanta, je sice pravda, ze potom tie prdy su ako kvasene :lol: ale zas podla mna sa to v traviacom trakte nezdrzi tak dlho, aby to stihlo vykvasit, ci?
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Potraviny, ktoré sa nesmú podávať psom

Poslaťod MAGNUS » Ned 11.05.2014 5:55

Tak neviem ako je to s tym hroznom, ale my mame na zahrade 4 korene hrozna a som rada, ked sa v lete dostanem aspon ku 5 strapcom. Ostatne mi zozeru psy a nikdy som nepozorovala na nich nejake problemi. Takisto mame velku hrusku (zhruba 50 - 70 kil hrusiek). Toto psy zeru na kvanta. Jedine co nechcu su broskyne. Tie mi nechavaju na zemi (apon nieco :heh: ). Jablka ani neoberam. To co nezozeru na jesen, nechavam na strome a po prvom mraze sa idu za nimi pozabijat. Oberaju priamo zo stromov a ked nahodou ku nam zavita sneh, tak chodia s cumakmi po zemi ako tie prasata, co hladaju hluzovky a vyhrabavaju zcukornatene jablka.
U nas, ked si vecer s muzom otvorime oriesky alebo tycinky, psy cakaju, ci sa im nieco ujde. Viem ze je tam vela soli, ale psy to miluju a tak vzdy kazdy dostane aspon zo dva oriesky ci tycinky. A nemyslim, ze by im prave toto mohlo uskodit.
Človek si nevyberá psa, ale pes si vyberá človeka.
MAGNUS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Suchá nad Parnou

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava