Recepty pre šteniatko

Podeľte sa snami o Vaše recepty.

Recepty pre šteniatko

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 12:59

PROSÍM poradíte mi niekto nejaké recepty pre šteniatko 2 mesačne? Súrové alebo varené :hi: :5:
Naposledy upravil kikula22 dňa Pia 04.01.2008 13:08, celkovo upravené 2
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod Silwuska » Pia 04.01.2008 13:03

kludne to co dospelym psom, akurat ze masko naskrab a pridaj nejky pripravok vitaminovy pre stenaty...maju vyssie naroky... :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 13:09

Silwuska píše:kludne to co dospelym psom, akurat ze masko naskrab a pridaj nejky pripravok vitaminovy pre stenaty...maju vyssie naroky... :ahoj:



díky :no: a nevieš že v akom množstve? :ua:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod yetti » Pia 04.01.2008 13:13

kikula22 píše:
Silwuska píše:kludne to co dospelym psom, akurat ze masko naskrab a pridaj nejky pripravok vitaminovy pre stenaty...maju vyssie naroky... :ahoj:



díky :no: a nevieš že v akom množstve? :ua:

... a napisala si pre akeho velkeho psika? :no: Vies 2 mesiace je dost siroky pojem. Napr. moje dvojmesacne malo 20 kg a co tvoje? A od toho sa odvija velkost aj kvalita krmnej davky... :smile:
Modrá je dobrá.... ale len u ND...
http://www.fatradog.sk

Obrázok
yetti
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: okr. Martin, Turiec

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 13:15

ahaaa :heh: no je to bígl takže teraz má 5kg
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

stena

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 14:40

dvojmesacne stena sa krmi obvykle 3-4x denne,ak davas varenu stravu tak masko s prilohami/vlocky,cestoviny,ryza/a pridaj Roboran/kupis aj v lekarni /kolko to uvidis ,skus mu dat davku tak za misku malej velkosti ak to zbasti a este bude pytat na druhy krat pridaj,na kazde krmenie tu istu davku,ak davas granule tak podla navodu
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod Aris » Pia 04.01.2008 18:09

Dávku zistíš sama ako už povedala Tatiana pozri sa do Recepty pre havinkov a niečo si dam pohladaj čo sa ti bude pozdávať mu sprav. Som rada, že mu chceš dávať surové :jupi: :winner: Normálne mu pomel mäsko alebo kúp pomleté a k tomu mu niečo sprav/ryža, vločky..../ a zeleninku a jasné, že dáky vit. prípravok.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 18:36

Som sa rozhodla ze rano bude dostavat surove na obed granule a vecer varene :ahoj:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

strava

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 19:02

neviem,u tak maleho stenata je take striedanie potravy asi nie moc vhodne za jeden den,skus mu to striedat radsej obden podla toho ako bude zmeny znasat jeho zazivanie,lebo ak bolo u chovatela zvyknute na granule zacni s tym postupne
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod Aris » Pia 04.01.2008 19:45

jj súhlasím s Tatianou navyše granule ostávajú v žalúdku psa oveľa dlhšie skús pozrieť niekde na http://www.holistika.sk (sorry Amaguk)
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: strava

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 19:46

Tatiana píše:neviem,u tak maleho stenata je take striedanie potravy asi nie moc vhodne za jeden den,skus mu to striedat radsej obden podla toho ako bude zmeny znasat jeho zazivanie,lebo ak bolo u chovatela zvyknute na granule zacni s tym postupne



no ved my sme zacali postupne ja ho uz mam dva tyzdne a tak postupne to prechadzame ale neviem ci prenho niesu lepsie granule
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod katka » Pia 04.01.2008 19:47

mno...ja by som tiež tam tie granule v ten istý denne pridávala, zbytočne mu zaťažíš trávenie....lepšie je naozaj možno tak dvakrát do týždňa len granule a ostatné varená...
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: strava

Poslaťod Aris » Pia 04.01.2008 20:27

kikula22 píše:

no ved my sme zacali postupne ja ho uz mam dva tyzdne a tak postupne to prechadzame ale neviem ci prenho niesu lepsie granule


Rozhodne nie :vykricnik: Granule sú humus nech sú to akokoľvek najlepšie granule. Nikdy nebudú pre psa lepšie ako varená strava. Veď ako si sama písala keď si dala varenú prestal jesť granule a ako písala Silwus predstav si čo to je pre psa jesť len grabule. Fakt skús tak ako písala katka :no: .
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod kikula22 » Pia 04.01.2008 20:31

A nebolo by dobré ci napriklad jeden den varenna druhy granule a tak to striedat?
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

strava

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 21:10

striedat mozes,ale pokial mas cas a jedneho havina ,najlepsie je varit mu ,co take steniatko potrebuje najdes aj v knihach o vyzive psov,tera,z ja dobry vyber,ja mam doma Malu psiu kucharku tak ak mi vyjde viac casu nejake recepty ti poslem,lebo jeho zaludok by nemusel tie zmeny zvladat
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Ďalší

Späť na Recepty