Vegetariánske a vegánske krmivo

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod Lindchen » Štv 17.04.2014 12:58

Margita píše:http://www.direto.cz/Detail-zbozi/Croky-ryzove-krupky-pamlsek-pro-psy-40g-AMI/29696064/

ami dog,su aj granule aj taketo pamlsky,jednu dobu ich mavali v petcentrach,ale tam to vobec neslo,tie pamlsky som mala na skusku,ale ani potkany mi ich nechceli jest :lol: alergikom asi nic ine nezostava,


Alergik tie vege odmeny ozaj papá, ak žerie vege granule, tak nepohrdne ani týmto. Je už tak zvyknutý :smile: . Osobná skúsenosť. (Inak, chce ich aj mačka, len to nevie ukúsať :lol: .)
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod Lindchen » Pon 07.09.2015 7:22

Prosím o pomoc dogforakov. Keby ste náhodou niekde zahliadli konzervu Trainer Fitness 3 Vegetal, dajte mi prosím vedieť. Nikde som zatiaľ nenašla, aj tí, čo predtým mali, už nemajú. Nemusí to byť v SR, kľudne aj v zahraničí, ak by ste videli, budem vďačná, ak sa ozvete :yes: .

Vyzerá to takto:
Prílohy
vegetal.jpg
vegetal.jpg (22.61 KiB) Zobrazené 8814 krát
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod pigie » Pon 07.09.2015 18:45

Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod Lindchen » Pon 07.09.2015 18:52

wow, vďaka, toto mi vôbec nenašlo :oo: . A vidím, že dodávajú aj do obchodov v Brne, tak keď pôjdeme, nakúpime :yes: .
Ďakujem ešte raz! :poklona:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod pigie » Pon 07.09.2015 19:05

Niet zac, to vies, googel je moj velmi dobry kamarat :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vegetariánske a vegánske krmivo

Poslaťod Lindchen » Pon 24.02.2020 23:59

Takže nedobrovoľne dávam Lukullus Veggie, a teda nie som extra spokojná. Grancle sú strašne veľké a totálne tvrdé. Ako odmeny pri tréningu sú v podstate nepoužiteľné. V teplej vode z nich vznikne kaša, ktorá by nevadila, ale má konzistenciu kávovej usadeniny a tie "čiastočky" mi komplikujú život kvôli Arisovmu problému na záhyboch na papuli. :ach: Odpadu je podstatne viac a rýchlo z nich priberá. Vyrábajú sa len 5 kilové balenia, čiže furt objednávať nové, lebo majú krátku dobu spotreby.
Výhodou je to, že psovi chutia, nemá tráviace ťažkosti ani prejavy alergie, sú fortifikované B12 a dodávajú ich v celopapierovom obale.

Popravde, dúfam, že Trainer vymyslí spôsob, ako vtesnať do Vegetalu B12. To bol pôvodný problém a zrejme ho teraz riešia.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy