Acana

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Acana

Poslaťod 05darinka » Str 26.03.2008 19:11

Kto mi vie poradiť, alebo aké máte skusenosti s krmivom Acana( je to Kanadské krmivo)?Chcela by som to davať Labradorovi 4 mesačnému.
05darinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Granule ACANA

Poslaťod Lucifer » Str 26.03.2008 20:01

Ja som nimi krmila dost dlho labradora a potom cca tak 4 mesiace aj pyrenejca. Je to premiove krmivo - stredna trieda...Moji psy ju prestali zrat zo dna na den...Vies, ide o to, ktoremu psovi co chuti...Myslim si, pokial ju Tvoj hafan bude zrat, tak nemas az tak co pokazit...aj ked teraz by som ja osobne uz asi ziadnymi granulami nekrmila...len naozaj v nudzi a v tom pripade nastava dalsia otazka...ci by sa nasi psy vobec do granul este pustili :ahoj:
My sme inac z Acany skusali tu Puppy Junior Large Breed, adult SPORT, adult Losos a adult kuraciu. (ta im vobec nechutila - to vsak neznamena, ze inym psom nesadne)
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Granule ACANA

Poslaťod Owecka753 » Pia 05.09.2008 21:38

no mojmu biglikovi tieto granuky prisli dobre,ale len zo zaciatku,potom ich prestaval pomaly papat,tak som skusila K9,a tie mu chutia stale:)
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Granule ACANA

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 06.09.2008 12:54

Acanou som tiež kŕmila, konrétne Premium deluxe. Taktiež najprv žral v pohode, ale potom som to ja vysadila, lebo u nás bol problém so stolicou. Prvé dva týždne v pohode, potom sa mi z nej zosral.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Granule ACANA

Poslaťod Owecka753 » Sob 06.09.2008 15:37

no to aj mne,,,,aj to je jeden z dovodov preco som prestala davat
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Granule ACANA

Poslaťod Tatiana » Sob 06.09.2008 15:38

Acana je v pohode,pokial chces s tymto krmivom krmit kludne,v minulosti som s nim krmila bez problemov,taktiez momentalne na odporucanie veta som presla z Trainera na Acanu puppy large breed :smile: takze o.k
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Granule ACANA

Poslaťod Owecka753 » Sob 06.09.2008 15:42

no len ked mojmu hafanovi neberu, :ua:
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Granule ACANA

Poslaťod Tatiana » Sob 06.09.2008 16:53

a kupujes vrecia alebo vazene?lebo s prepacenim uz sa stalo ze predavali ine granule pod znackou Acana,inak pes moze mat aj obdobia ked jednoducho nema chut,nemaj obavy aj moji obcas strajkuju,ale ked nedostanu ine zbastia co musia :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Granule ACANA

Poslaťod Owecka753 » Sob 06.09.2008 21:04

no teraz prevazne vazene ..ale idem si uz objednat u veterinarky vrecko :smile: no a ak by ma oklamali s tym krmivom,tak nech si ma nepraju :hmm: ale ako poznam tetu v chovprodukte tak je super :smile: a vzdy mi poradi :lol: noo,,,,sak aj ten moj nekedy nema chut a presne ked mu nedam nic ine tak su mu aj tie granulky dobre :smile:
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Granule ACANA

Poslaťod phuture » Sob 06.09.2008 22:45

Tatiana píše:.. taktiez momentalne na odporucanie veta som presla z Trainera na Acanu puppy large breed


môžeš prosím lepšie špecifikovať z akej konkrétnej rady Trainer-a si prešla na Acanu a mohla by si aj popísať aké argumenty pre takýto prechod použil veterinár?
phuture
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389

Re: Granule ACANA

Poslaťod Marco Varhol » Ned 07.09.2008 9:14

A urcite veterinar mal krmivo po ruke. :lol:
No ked z rady super-premium prejde niekto na radu veterinara na premiove krmivo tak ok je to vec nazoru. Stale dobre nechapem, ze cesta krmiva na Slovensko kym pride do obchodu je tak komplikovana a to stihnu zarobit 4 firmy. :hmm:
Este snad staci sa pozriet na udaj na vreci Vit.E 105mg a je jasne, kde sa asi bude skryvat ina konzervacia...
Perlickou je vyraz kuracie maso vo forme mucky a prirodna kuracia aroma :haha: Tatiana skus sa opytat veterinara nech ti to vysvetli co to je.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule ACANA

Poslaťod Tatiana » Ned 07.09.2008 11:19

urcite ma to netrapi,ze mi to poradil on,u chovatela boli krmene Acanou a ja som presla na Trainer,asi po tyzdni mala zacala krivat na nozicku tak po porade s vetkom som sa vratila k Acane,urcite sa nad tym usmejete,ale nemozem nic zle na Acanu povedat,aj ked teraz je velky vyber kvalitnejsich krmiv pred par rokmi to tak nebolo a v pohode som krmila od steniat az po dospelakov ,vlastne az pred 2 rokmi som presla na Trainer,a moj veto mi nikdy zle neporadil,stara sa mi o psov uz desat rokov a krmivo aj tak kupujem v sklade :no: stenata su spokojne,kopky super aj srst,ziaden problem, :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Granule ACANA

Poslaťod Tatiana » Ned 07.09.2008 11:23

phuture píše:
Tatiana píše:.. taktiez momentalne na odporucanie veta som presla z Trainera na Acanu puppy large breed


môžeš prosím lepšie špecifikovať z akej konkrétnej rady Trainer-a si prešla na Acanu a mohla by si aj popísať aké argumenty pre takýto prechod použil veterinár?

Trainer je vyborny,krmila som iba tri dni stenata puppy pre velke plemena,vyskytli sa problemy lebo u chovatela dostavali Acanu,tak preto po porade s vetom som sa vratila znova k povodnemu krmivku,a vsetko sa vyriesilo,stenata prospievaju :smile: niekedy jednoducho krmivo nesadne
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Granule ACANA

Poslaťod Oxie » Str 10.09.2008 13:49

acanu zrala uz od kedy sme ju kupili mam na mysli psa
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Oxie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava

Re: Granule ACANA

Poslaťod bullmastiff » Pon 15.09.2008 10:44

a key príde na slovenský trh tie nové typy acany
nikde ju nemozem najst :plac:
bullmastiff
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 269

Ďalší

Späť na Granule a konzervy