Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod Slausa » Pia 01.03.2019 16:57

Od tej firmy som tisíc rokov dozadu kúpila na výstave tie chipsy dog pamlsky a môžem povedať že sa za tým išiel utĺcť. :jop:
Odvtedy som ich nemala, nikde ich nemali
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod Margita » Pia 01.03.2019 17:38

Slausa jak tisíc rokov ,veď ešte nemá ani 18nie? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod Slausa » Pia 01.03.2019 17:50

19 :hmm: :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod Margita » Pia 01.03.2019 17:52

A koľko je to tych tisíc rokov?5? :lol: ja som inak o nich nepocula
A kde konkretne sa vyrabaju?

Pozrela som si stranku biofer,pisu že združenie a to je čo?akciovka eserocka ci obcianske združenie?nepisu kde majú fabriku,ani aki technológiu vyroby pouzivaju ani ziadne konkrétne mená nic,a v kategóri zvierat čo majú ná eshope maju že krmivo ore zajace,ako absolventi SPU by mohli vediet ,že to su kraliky,ledazeby ozaj mali zaujem predavat krmivo pre zajace :heh: Na mňa to posobi dost pofiderne a slnecnicovy a lanovy olej do psieho krmiva,cojativiem ale absolventi SPU hádam vedia lepsie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod ivanpa » Str 05.06.2019 21:44

Nové slovenske granulované krmivo pre psov Bodreek
https://www.bodreek.sk/
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Re: Granule vyrábané na Slovensku, resp. v Čechách

Poslaťod Puk » Ned 09.06.2019 17:28

Margita píše:Pozrela som si stranku biofer,pisu že združenie a to je čo?akciovka eserocka ci obcianske združenie?nepisu kde majú fabriku,ani aki technológiu vyroby pouzivaju ani ziadne konkrétne mená nic,


Konkrétne mená krmív majú : Tara, Nera, Beny... :jazyk: :jazyk: Nuž, chváliť sa takýmito krmivami za 1,45 € na pulte, s týmto zložením a pritom vzdelaním inžinieri SPU, ako tvrdia... :hi: Som trochu zarazený výrobou od roku 1991. ako aj tým, že zavedli do psieho jedálnička sóju. :lol: Asi ide len o čistý biznis na úkor psov, krmivá na úrovni Komisár, či Inšpektor. Bŕŕŕ. Napriek tomu je pre mňa zázrakom ich ekonomické prežitie s týmto sortimentom. Alebo to svedčí o ľahostajnosti slovenského majiteľa psa?
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy