

A nesutazne lebo MHD nemam, len vlak... inak mam este jednu super fotecku, tak poprosim niekoho po novom roku nech da temu, ze pes vo vlaku, lebo ja ju mam v notebooku, ktory tu teraz nemam




Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym 

Ak moze, poprosim sucheho psa v sprchovom kute Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym


Akurat vyraz nema vesely, lebo mu je teplo
Ale lubi to tam, na dovolenkach zaparkuje ako prve vzdy v sprchovom kute alebo vo vani - co najde
Hned po prichode - nasi skoro spadli z noh, ked to videli 





Presne tak nejak som si to predstavovala, proste pohodla, klidek




lulu939075 píše:Ak moze, poprosim sucheho psa v sprchovom kute Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym
tak toto je podla mna nesplnitelná téma

