Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod janajka » Pon 17.12.2012 15:03

pes v hmle, este stara tema
Obrázok
Obrázok

A nesutazne lebo MHD nemam, len vlak... inak mam este jednu super fotecku, tak poprosim niekoho po novom roku nech da temu, ze pes vo vlaku, lebo ja ju mam v notebooku, ktory tu teraz nemam :joint:
Obrázok
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod hruska » Pon 17.12.2012 15:06

Moja je pusinkovaci pes, takych fotiek maaam. Aj mhdckovych. Ale nie v mobiloch.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7352

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod moschino » Pon 17.12.2012 15:19

janajka, tá prvá je úplne krásna :aaa: :jop:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2685
Bydlisko: Bratislava

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod janajka » Pon 17.12.2012 15:21

ponarajuci sa psik do vody?
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ak to mohlo byt nieco taketo, tak nova tema: pes sa vala v snehu.
moshina, diiik, to je Strbske pleso
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod pigie » Pon 17.12.2012 15:30

Ponarajuci sa
Obrázok
alebo ponoreny, ale ta tu uz bola
Obrázok
Valajuci sa v snehu
Obrázok
Ak moze, poprosim sucheho psa v sprchovom kute :heh: Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod lulu939075 » Pon 17.12.2012 15:35

Ak moze, poprosim sucheho psa v sprchovom kute Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym


tak toto je podla mna nesplnitelná téma :haha:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1580
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod pigie » Pon 17.12.2012 15:36

Tak moj trtko tam chodi dobrovolne :heh: Akurat vyraz nema vesely, lebo mu je teplo :heh: Ale lubi to tam, na dovolenkach zaparkuje ako prve vzdy v sprchovom kute alebo vo vani - co najde :haha: Hned po prichode - nasi skoro spadli z noh, ked to videli :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod šeltie » Pon 17.12.2012 17:11

v teme potapajucich psikov jeden psik ktory nenavidi vodu :lol:

Obrázok

Obrázok
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1023
Bydlisko: Nitra

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod hruska » Pon 17.12.2012 17:13

Musim pofotit, moja so sprchovanim nema nejaky problem :)
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7352

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod casira » Pon 17.12.2012 22:03

Dvaja psi sa válajú v snehu :heh:

Obrázok

Ak može byt,poprosím psa ležiaceho pod vianočným stromčekom. :smile:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2241
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod Lenkaa » Uto 18.12.2012 9:11

Jedného pekného dňa, keď mala 9 mesiacov som ju nemohla nájsť, až otvorím kúpelňu a ona takto :pac:

Obrázok
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod pigie » Uto 18.12.2012 10:37

Lenkaa - davaj temu :no: Presne tak nejak som si to predstavovala, proste pohodla, klidek :heh:
Ja mam taku vanovu :heh:
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod Dana D » Uto 18.12.2012 10:53

neskutočný ksichtík :aaa:
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Stupava

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod Lenkaa » Uto 18.12.2012 12:55

Tak nová téma, rada by som videla milú fotku, ako si havkáč rozbaľuje vianočný darček pod vianočným stromčekom, ideálne radostný nedočkavý výraz :lol:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: Fotky (našich psíkov) na rôznu tému

Poslaťod hriva » Uto 18.12.2012 17:46

lulu939075 píše:
Ak moze, poprosim sucheho psa v sprchovom kute Ale s veselym vyrazom! Nie trpitelskym


tak toto je podla mna nesplnitelná téma :haha:

Ja takú maaaam dokonca vela lebo Bria tam stale chodi a dúfa že pustim sprchu :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4892

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry