S - Banská Bystrica

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

S - Banská Bystrica

Poslaťod agaga » Pon 05.04.2010 10:30

Ahojte,hľadám záujemcov o spoločné stretnutie majiteľov malých psov v B.Bystrici. Stretávali by sme sa v určitý deň na určitom mieste aj so svojimi miláčikmi a vzájomne by sme si vymenili rady, kým by sa psíky hrali. Ak máte záujem, prosím napíšte mi.
agaga
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: stretávky malých psov v B.Bystrici

Poslaťod Macush » Pon 05.04.2010 14:39

Síce je to odtialto dosť ďaleko ale keby to bolo niekedy cez letné prázdniny aj by sme dobehli :jop:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: stretávky malých psov v B.Bystrici

Poslaťod kikula22 » Pon 05.04.2010 20:53

Ja síce dákeho extremne maleho psa nemám ale mam bígla a som z BB. Ak by to bolo niekde mimo sidliska (niekde na luke atd..) tak sa rada pridám :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: stretávky malých psov v B.Bystrici

Poslaťod Riky » Str 19.05.2010 15:59

Ja by som niekedy zobrala starkinho Benjiho..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: stretávky malých psov v B.Bystrici

Poslaťod Abroman » Ned 23.05.2010 9:08

Prečo nie, uvedte čas a miesto a určite sa dohodneme :yes:
Narodil som sa 6.2.2010, som zatiaľ malé šteniatko Jacka Russella teriéra, ale už teraz oplývam obrovskou energiou :-), moje ctené meno je Robby.
Abroman
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Banská Bystrica, Podlavice

Re: stretávky malých psov v B.Bystrici

Poslaťod Monca » Pia 25.06.2010 21:32

ja by som mala tiež zájem :yes:
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Banska Bystrica- Stretnutie Jack russell terierov

Poslaťod Angie.jrt » Pon 27.09.2010 10:23

Ahojte!!

Mame 2mesacneho Jack russell teriera, fenku, Angie.. :smile: Chceli by sme najst nejakych jack russell terierov a chodievat s nimi cvicit alebo len tak do prirody, aby sa vyblaznili.. :aaa: :jupi: Kto by mal zaujem, tak piste..
Chceme robit aj agility. Tak piste a dohodneme sa ...! :)))
http://jrt-bb.webnode.sk
Angie.jrt
Okoloidúci
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Banská Bystrica

Poslaťod Ghash » Sob 08.01.2011 11:14

Ahojte, chodíme na prechádzky za Sásovú s našou 8 mesačnou labradorkou a hľadáme niekoho kto by sa k nám pridal. Najlepšie s podobne aktívnym veľkým šteňaťom ako je tá naša :lol: :angel: .

Vybehnete niekto, dnes, prípadne zajtra, alebo dakedy inokedy :smile: .
Ghash
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Banská Bystrica

Poslaťod Avani » Pon 14.03.2011 13:13

ahojte aj ja by som kludne dosla ak by sa nieco zorganizovalo a kludne aj do tej sasky by som prisla s Labradorom - tiez mam hnedeeho aspon by sa vyhrali poriadne... bo on sa chce v kuse s niekym hrat ale malo psov je takych hravych a keed tak taky mini krpci a to sa uz bojiim aj dakedy s tou jeho vahou ze uf... ked mu labkou tresne:)))))))))))
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica

Poslaťod L.P. » Pon 04.04.2011 7:36

Dobry den prajem,
hladam psika, resp. fenku kludnejsej povahy pre socializaciu nasho steniatka v okoli BB. Ma strach zo psikov a radi by sme aby nemala. A zaroven mala priatela, priatelov na hranie i psie radovanky.
Je to steniatko border kolie, asi 9tyzdnove, presne nevieme. S nami sa hra vela, dokonca i vrci, ale psikov sa boji. Ludi ma rada, Vola sa Očko. Jedno oko sa jej uplne neotvorilo, ale zato to druhe je o to zivsie a zvedavejsie. Zrejme preto je bojazlivejsia.
Za akykolvek navrh Vam velmi dakujem.
PS:Byvame v Iliasi, je tu moznost i zajst do lesa. Na luky.... resp. prideme za vami. v autobuse uz zvykneme cestovat :smile:
Lenka
L.P.
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Banská Bystrica

Poslaťod chichua » Uto 14.06.2011 10:19

Ahojte milí psickari :smile: , hľadám psieho kamoša/ku/ ( aj viacerých hafanov) pre nášho 7 mesačného psíka(kríženca) stredného vzrastu z BB( najlešpie z Fončordy a blízkeho okolia), ktorý by s nami chodil na prechádzky . Môj psík je veľmi hravý a má kopec energie, len sa veľmi bojí psíkov. Chcem aby zistil, že so psíkmi môže byť zábava a nemusí sa ich báť :ua:.
chichua
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: S - Banská Bystrica

Poslaťod nicole88 » Uto 10.06.2014 13:17

Ahojte neviem nakoľko je táto téma vo fóre ešte aktuálna ale bola by som veľmi rada keby sa nám niekto ozval.. :) máme 2 ročnú maltezáčku, ktorá je tiež taká ustráchaná zo psov trochu preto by sme chceli spoznať ďalších psích priateľov akejkoľvek rasy ak má ktokoľvek záujem o stretnutie dajte vedieť!! :) ďakujem :smile: :no: :ahoj:
nicole88
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: S - Banská Bystrica

Poslaťod Areg » Sob 29.11.2014 5:40

No čo Bystričania,dáme nejaké venčenie :nwm:
Nie všetci anjeli majú krídla,niektorý z nich dostali vlhký ňufák :)
Areg
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: S - Banská Bystrica

Poslaťod Vevuš053 » Pon 13.07.2015 19:22

Bolo by fajn zorganizovať nejaké spoločné venčenie, najlepšie okolie Fončordy. Mám problém nájsť kamošov pre Bruna, keďže je veľký a stretávame buď starších psíkov, ktoré už nemajú záujem hrať sa alebo také malé, s ktorými by sa mu hrať nedalo :lol: Inak so psami vychádza dobre, pokiaľ to nie je staford alebo pit :lol: :lol:
Vevuš053
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: S - Banská Bystrica

Poslaťod Nikuška » Uto 17.10.2017 12:43

Ahojte Bystričania :ahoj: nemal by niekto záujem o spoločné venčenie?
Be the person your dog things you are :love:
Nikuška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Banská Bystricca

Ďalší

Späť na Stretávky