Z - Bratislava - Ružinov

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Z - Bratislava - Ružinov

Poslaťod Liana » Sob 08.08.2009 20:17

Čaute, koľko dogforákov je z Ružinova, prípadne chodí venčiť do Ružinova? kam chodievate? mne momentálne hára sučka, takže nenavrhujem čas a dátum, ale aspoň sa v tejto téme nájdeme :smile: a teda dúfam, že rovnaká tu už nie je.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod rastog » Sob 08.08.2009 20:52

my sme, hafan je zatial male 7t babo
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Offca » Sob 08.08.2009 21:15

Hlásim sa! Venčiť chodíme úplne preč, ale ak by sme chceli spraviť stretko, na Rohlík prídeme velmi radi :jop:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Liana » Sob 08.08.2009 21:32

Rohlík je super, bývam pri štrkovci, takže to mám na skok. ale už som tam fest dlho nebola, ešte to nezastavali úplne? no ja dúfam, že už pomaly doháravame, ale keďže je to prvé harašenie, tak neviem úplne na sto pro, zajtra skúsime čo na to povedia vonku páni psi.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Offca » Sob 08.08.2009 21:38

Ked budú málo hovoriť a vela konať, utekaj!! :heh:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod basuu » Ned 09.08.2009 1:01

Hlasim sa :lol: Tiez som z Ruzinova a rohlik mam cez cestu :yes: A tiez mam doma haravku v premiere a v tom najlepsom :hi:
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Cathie » Ned 09.08.2009 1:34

Aj tu sa hlasi Ruzinov :ahoj: Nase stretavanie sa so psami je momentalne trochu limitovane povahami a vekom psikov, s ktorymi sa potrebujeme stretavat, kedze od prveho harania milacicke mierne haluzi a k psom, fenam, stenatam je vseobecne netykavka a takmer komplet po vsetkych cvaka.
Momentalne by stretnutie asi zrovna neprospelo ani s yorkshiracikom, ani s Tessou (nic proti Offca ovecka, ja ta mam rada, ale Tessa je dost hrr, ak si dobre pamatam :joint: ), ani so stendom.. povahy Liankinych feniek nepoznam, tak nesudim :smile:
proste sme momentalne trochu narocne, no :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Van » Ned 09.08.2009 11:24

Offca píše:Hlásim sa! Venčiť chodíme úplne preč, ale ak by sme chceli spraviť stretko, na Rohlík prídeme velmi radi :jop:

napodobne :ahoj: ....inak ak nechodime uplne prec, stretnut nas mozete v parku Kukureliho (krizovatka zahradnicka svatoplukova, teraz novy zachytny bod dom Gaudi) o cca 19tej sa tam stretavaju pravidelne psickari alebo nahodne v parku medzi jegeho a malou billou, ci na luke pri nemocnici (ako byvava cirkus) ...alebo kdekolvek medzi tym :lol:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Offca » Ned 09.08.2009 11:49

Kati, ja si viem velmi živo predstaviť, akým Tessiným vyrývacím panákom by sa takto napálená Story, chudatko, stala :stuch: :pac: Nič mi netreba vysvetlovať :lol:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Cathie » Ned 09.08.2009 13:23

Offca pri tej predstave, hm.. davam si za ulohu Story dat so psami natolko do poriadku, aby sa mohla stretnut s Tess a prezila to v psychickom zdravi. Asi to bude nasa posledna meta, ak zvladne to, zvladne uz vsetko :haha: Snad sa stretneme skor ako o par rokov :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Liana » Ned 09.08.2009 13:51

moja staršia je taký jemný tvor, takže ona neotravuje (pokiaľ fena nehára :ach:) ale mladšia...no...ta väčšiemu psovi od radosti vylezie na hlavu :angel:
Van medzi jegeho a malou billou myslíš ten park cestou na miletičku? a chodievaš tam niekedy? my tam občas zavítame, ale tak teraz už tri týždne nič kvôli háraniu...snáď dnes večer ak nebude pršať tak už dáme nejakú prechádzku socializačno - aportovaciu.
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Van » Ned 09.08.2009 14:01

Liana, hej, presne ten park myslim...kedysi sa dalo vencit aj pozdlz elektriciek, ale tam nam teraz spravili cestu, takze ostava uz len park...vencievame tam vacsinou cestou niekam (veterina, posta atd.) alebo ked tu blizsie k domu mame haravky, ako napriklad teraz, takze nie je to nejake pravidelne, ale je...a v pripade zaujmu nie je problem sa tam dostavit, rovnako ako k strkovcu, ci rohliku :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod rastog » Pon 10.08.2009 0:12

my sa budeme pravidelne motat v okoli rohlika a blizkych miest, kedze to mame blizko. takze ked uvidite stena hovawarta sme to my :no:
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Ivanka.P » Pon 10.08.2009 9:30

Ja som z Trnávky a na stretko na Rohlík by som sa pridala :no: aj cez týždeň po robote. Teraz deti prázdninujú u babky, tak rada vybehnem so psom von. V Rohlíku je kúpatelná voda pre psa? Lebo moja tak určite vbehne. :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Ružinov

Poslaťod Offca » Pon 10.08.2009 10:44

Zákaz kúpania psov je na Štrkoveckom jazere. O Rohlíku nie je vo VZN ani zmienka. A ak by aj, potom to musí byť viditeľne označené tabuľou. Ja som tam zatial žiadnu ani nehľadala a ani nenašla. Tessa sa mi tam už niekoľkokrát bachla, ale pre vysokú návštevnosť rybármi a malú plochu jazierka je tam riziko domotania silonov. Aj domotania psa, utopenia, atd bla... Ak si toto ustrážiš,... :nwm:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Ďalší

Späť na Stretávky