Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Ned 15.05.2022 9:48

No tak aby sme nezahlcovali iné témy, vytvorila som túto aby sme sa dohodli na dátume a mieste kde sa chceme stretnúť. Ja by som bola rada keby to bolo niekde v strede, nechce sa mi cestovať nejak extra ďaleko :hi: Osobne je mi jedno či to bude cez víkend ale týždeň. Tak píšte ďalší svoje možnosti, postrehy atď. :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 7:21

:aaa:

Ja by som tiež brala nejaký stred a deň by mi bol asi jedno pokiaľ by to bolo v rozmedzí od 2.-8.7. :ha: (1. a 9. cestujem)
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Pon 16.05.2022 7:36

Tak navrhujem 2. alebo 3.7., to je vikend.
MacGie je z okolia PO, ja z okolia PP, ty si Liptov? Tak niekde v tych koncinach? Mate nejaky tip na pekne miesto napr. na Liptove kde by sa psy mohli spolu vybehat?
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 7:45

Jj ja som RK a naši majú teraz dom v Lipt.Teplej čiže ja to mám aj k Mikulášu blízko, aj do Tatier aj do Bystrice dole :lol:
A ten víkend v pohode si myslím :yes: čas osobne neviem - asi podľa počasia? žeby sme nešli v tej najvačšej páľave, Donnie tie teplá nedáva nejak extra dobre :ua:

A miesto hmm...romýšľam že kde by to bolo ideálne pre viacero ľudí so psami, aby sa aj dali pustiť a pobehať, aj sa prejsť a zarovno aby tam nebolo kvantum iných ľudí a rodín s deťmi a kočiarmi :ha: ja mám obehané len blízke okolie RK a to je všade prevažne plné turistov..skúsim niečo pohľadať alebo ak máte nejaké nápady ešte....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 16.05.2022 7:56

ešte by poblíž mohla byť voda :lol: inak ja pôjdem najskôr vlakom ak neberie niekto aj nejakého nepsíčkara, s ktorým by podebatil frajer takže lokalita musí byť taká aby sa tam dalo dostať vlakom pre istotu :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Pon 16.05.2022 8:03

Ak by sme prišli, tak aj my prídeme vlakom. Možno bude mať niekto miesto v aute, ale pre istotu. :lol:
Voda aj nejaký tieň budú asi dosť nevyhnutné, lebo v júli bude horúco.

A chystáte nejakú túru alebo len lúku/park, že postáť a pokecať? Strašne dobre bolo v parku v Dolnej Krupej, ale tak to nie je stred a vlakom sa tam tuším tiež nedá dostať. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 8:08

Hmm na Liptove je najvačšia voda asi Mara :heh: ale aj tam je tristo ľudí :ach: alebo nejaké okolie Tatier, Poprad možno? tam by mohlo byť aj kus chladnejšie...ja mám teda obehané len také klasiky, buď kopce alebo potom doliny a tam je strašne veľa ľudí stále hlavne v lete...a ešte cez víkend

a ja by som to brala asi ako taký mix že aj niekde postáť aj sa prejsť :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 16.05.2022 8:24

Linda, mám pocit, že wewe písala, že do toho ich parku dali zákaz psov ale nie som si istá či si dobre pamätám

tak nech sa vyjadrí ešte Deny na okolie popradu, ja nepoznám nič, ešte v RK mám kamošku môžem sa opýtať, možno by sa s malou Gace pridala (tá bude mať vtedy okolo pol roka)...ono cez víkend býva viac menej všade veľa ľudí, hlavne na Liptove :ua: tak snáď niečo nájdeme
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod MisheliQ » Pon 16.05.2022 8:25

No malo byt to byt miesto, kam sa da dobre dostat aj tym, co pridu nejakymi spojmi. V Poprade mi napadol lom, co je pri Kvetnici, ale aj tam sa treba nejako dostat. Z vlakovky-busu sa treba dostat na jedno sidlisko odkial vedie cesticka ku tomu lomu. Ale tam su aj klieste cakajuce na svojho hostitela :ach:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Pon 16.05.2022 8:30

Mac Gie píše:Linda, mám pocit, že wewe písala, že do toho ich parku dali zákaz psov ale nie som si istá či si dobre pamätám

Vidíš, aj sa mi zdalo, ale vravím si, či sa mi nesnívalo. :lol: Škoda.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 8:33

celý Liptov je magnet na turistov :ua: a vlastne okolie Tatier tiež :heh: ale možno deny má nejaký tip?

a ja zas v RK nemám žiadnych takých psíčkarov čo by vedeli poradiť...ešte s kamarátom som pred rokmi chodievala často na celý deň brázdiť okolie ale to presne boli také tie destinácie - prosiecka dolina, kvačianska, malý choč, starhrad, čutkovská dolina, čereňova skala - čo ako v lete jednak by som asi už teraz zdechla sa niekam štverať a jednak je tam pretlak ľudí...
ešte priamo v RK - cez hrabovo sa dalo celkom pekne prejsť na malino ale teraz je tam totál stavenisko, netuším, ako to tam vyzerá :ua:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 16.05.2022 8:54

a napríklad okolie Žiliny? tam by tiež mohlo byť chladnejšie, má pekné okolie, stojí tam rýchlik, ale neviem ako je to s turistami
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 8:58

hmm to je tiež dobrý nápad...to by vedela isto hruška poradiť :joint:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 16.05.2022 9:06

mňa si už aj na FB vyhodila z priateľov takže ak sa s ňou niekto baví môže sa opýtať :lol:
alebo Ľubky sa môžem spýtať :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 9:11

ani ja ju už nemám vo friendliste..
ja sa skúsim tiež opýtať, zo ZA mám zopár kamošiek z jedného OZtka, možno by tiež vedeli :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Ďalší

Späť na Stretávky