Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod dasken » Pon 16.05.2022 10:21

áno, dajme poprad, ja chcem vidieť dogforácke psíky :smile:

možností tu máme dosť, aj vlak tu chodí :lol:

záleží ako veľkú prechádzku chceme, ale dal by sa napríklad taký okruh pod smokovcom, je tam možnosť hneď pri hlavnej ceste parkovať zadarmo, penzión Raimund ak si nájdete, tak to by bol východiskový bod.
vlak chodí do pp + električka 3 zastávky na stanicu "pod lesom" a odtiaľ hneď sa dá ísť, aj ku vode, aj cez les, málo ľudí
foto odtiaľ
Prílohy
pod lesom.JPG
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod clupko » Pon 16.05.2022 10:24

ZA mame blizsie nez liptov :smile: a v lete tam bude potencialne menej ludi.
ale ak to bude spominane postavanie a pokec na luke, tak to asi neprideme, to by Avery bol nervny, ze sa nic nedeje a z dlhej chvile by bol skaredy na pritomnych psich samcov.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 10:32

tak postávanie asi fakt nie, nejaká prechádzka pohodová/menšia túra možno? :yes: vzhľadom na počasie a teplotu no...psy sa vyblbnú aj za pochodu :ha: a Donnie tiež nevydrží dlho na jednom mieste

dasken, to je krása :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 16.05.2022 10:57

dasken to je fakt krásne prostredie, len spomínali aj Shel a slausa, že by chceli ísť, možno straka by sa pridala? :angel: a Poprad je už asi moc ďaleko pre nich :nwm: ja by som privítala keby šla aj clupko :hi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Pon 16.05.2022 12:20

Ako, pre mna by to bolo idealne dostupne vlakom. A tiez asi skor nejaky venc, aj ked to si bude sura tapkat autisticky dopredu 99% casu :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Pon 16.05.2022 12:48

Urcite by bol super venc, prechadzka lesom, lukou, ku vode a pod. nie len postavanie. To by psiska boli urcite nervozne a viac do seba zaparali, plus cestovat daleko kvoli postavaniu by asi nik nechcel.

Mne tiez napadli miesta pod Tatrami, to su pekne luky a lesiky s horskymi potokmi. Tam to nie je tak turisticky vyhladavane, ludia chodia do centra Tatier, Smokovec, Lomnica, Strbske toto co pise dasken je ovela dalej od ruchu. A dostupnost vlaku je vyborna. V tom podhori je vsetko, luka, les, voda, menej ludi. Ked vystupime v centre ZA tak co?
Alebo vystupime vo Vychodnej na zeleznicnej stanici a pojdeme na turu nejakymi lesnymi cestami :ha:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pon 16.05.2022 13:03

dosť je isto podstatná potom aj dostupnosť z vlaku už "niekam" :ha: aby sme sa nemotali MHD hodinu niekde...ja sa viem prisposobiť, lebo ja som vlastne v strede a mám to približne rovnako do oboch smerov.
A vlakom by som šla tiež aj keď to už teraz ma pot olieva, to bude zas s Donom zaujímavé :prd: :heh:
mňa osobne to okolie Popradu láka viac, Tatry proste lúbim ale tak záleží aj na tom, kto by prišiel a koľko sa komu chce cestovať....
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Aris » Pon 16.05.2022 18:32

No Žilina je taká, že stanice je pri námestí a niekde do prírody kde by nebolo veľa ľudi je to už ďalej :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod katkariinka » Pon 16.05.2022 21:31

Zo Žiliny sa dá ísť vláčikom eate napr do rajeckych teplic a odtiaľ na Skalky a pripadne až do Žiliny sa dá prejsť. :)
Ale neviem, ako zdatne psíky majú prísť.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Uto 17.05.2022 9:51

jop, to napadlo aj mne, že bys me mohli ešte nejakým osobáčikom niekam sa pohnúť :yes:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Aris » Uto 17.05.2022 10:56

Na Kysuce :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod clupko » Str 18.05.2022 9:48

som uplne za, kysuce su super :ha:
ale teda my urcite pojdeme autom, ak pojdeme, takze vam do toho nechcem kecat. nemam ponatia, ako a kam chodia vlaky.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lucy » Str 18.05.2022 11:29

waau, no to by som hadam prisla aj ja, Ziggy by bol nadesny, Dzipi nie :lol:

pamatate si raz (no hadam aj 10rokov dozadu) sme boli na takomto df mega venci a sli sme priamo zo ziliny z centra na Lietavsky hrad..to bolo celkom fajn
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Str 18.05.2022 14:15

Ja si pamätám. :yes: Super bolo. Na foto nie sú všetci.
Prílohy
221518_1577091602289_3737800_o.jpg
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod katkariinka » Str 18.05.2022 15:53

Áno, boli sme tam :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky