Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Sob 02.07.2022 19:10

MisheliQ píše:Inak ja som si uveodmila, Deny, ze my sme si to teraz vymenili :lol: Tak ako bol kedysi tvoj Beny zamilovany do Fergie, tak bol teraz moj Aron zamilovany do Kobeho :heh:

Beny s Fergie boli rovnako vysoki a tuto Aron nestihal za Kobeho dlhymi nohami. Ale ja som rada, aspon niekto mal o Kobeho zaujem kedze najmladsie baby Hoyu a Shamu len otravoval.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Sob 02.07.2022 19:29

Offtopic: same dobre psiky, nikto nikoho nezerie, všetko navolno :lol: My by sme vám to len boli kazili, tam by madam len nakrátko s klietkou na hlave :heh:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod straka17 » Sob 02.07.2022 19:36

Škoda, že musím našim strážiť ryšavého, na západe alebo v čechách nechceme niečo zorganizovať? :joint: :joint:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod MisheliQ » Sob 02.07.2022 19:55

Slausa podla ma by sa to dalo v pohode poriesit aj so Surou. Ak by napr Aron chcel za Surou chodit a jej by to bolo neprijemne, tak by som si ho samozrejme musela viac sledovat, ak by som si chcela uzivat vyhody toho, aby bol na volno. Nie ze my by sme mali pustene psiky na volno a ty si s tym porad. Prave preto som si to aj uzivala, lebo to nebolo take (ako to na foto moze vyzerat), ze psy otravovali inych psov a nik to neriesil. Riesili sme :yes: Prave pre to to bola podla mna aj taka pohoda, no mozno ini maju na to iny nazor
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Sob 02.07.2022 20:37

Slausi, šak pohoda v Brne sme to dali na parádu :heh: ale hej dobručkí boli, poslušní všetci :pusa: iba Hoyi sa nepáčilo, že jej janajka vzala kamošku preč, tak ich skúšala dobehnúť :haha:

A inak hej, na foto to vyzerá divoko :heh: ale ako Miška píše. keď bolo treba riešit, tak sa riešilo :yes: Shama chcela aj Donnieho spapať na začiatku :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Sob 02.07.2022 20:47

Chcela som teraz pridať fotky, ale som bez signálu, načítava to hodinu. Tak zajtra.
Domča, parádne foto.

Bakovi sa na začiatku nepozdával Aron, ale som ho odobrala a nedovolila sa k nemu priblížiť. Potom už bol v poho. On veľkých psov ok, a zas malých nemá rád. :heh:
Shama nemá rada nazhavenych alebo moc divokých samcov, ešteže sa vipet zameral na inú :lol: , tá ho neocvakala. Moja by hej. :joint: Po harani sa zmenila a začala odháňať. :heh:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Sob 02.07.2022 20:57

lesny chodníček
IMG_20220702_212539.jpg

IMG_20220702_212603.jpg
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Sob 02.07.2022 21:15

jejo :love:

Musím inak povedať, že aj tá trasa bola super...úplná pohodička, nikde nikoho, keby neboli mraky aj výhľady by isto boli ako bonus :D
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Sob 02.07.2022 21:20

Na lúke
IMG_20220702_215806.jpg

IMG_20220702_220326-02.jpeg

Čierno hnedé zátišie, Arisko stále bokom :heh:
IMG_20220702_220342.jpg
IMG_20220702_220355.jpg
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Sob 02.07.2022 21:30

Otužovanie
IMG_20220702_220447-01.jpeg


Spoločná :hi:
IMG_20220702_220513.jpg
IMG_20220702_220614.jpg
IMG_20220702_220842.jpg
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Sob 02.07.2022 21:48

Jee to je pekne

Offtopic: ona Sura by si to ustrážiť vedela aj sama, lan nie veľmi spoločensky prijateľným spôsobom, rozumej facka košom a rev a to väčšina psíkov nechápe správne :ach: :lol: A keď je medzi veľa psami, tak jedinéčoho je schopná je autisticky šlapať dopredu po cestičke s klapkami na očiach. A hej, lovi, takže ak by aj bola dobra na psíky tak voditko :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod MisheliQ » Ned 03.07.2022 0:30

janajka píše:Bakovi sa na začiatku nepozdával Aron, ale som ho odobrala a nedovolila sa k nemu priblížiť. Potom už bol v poho. On veľkých psov ok, a zas malých nemá rád. :heh:

Hej, janajka? Vidis, som ani len nepostrehla. Ale on asi nema rad len malych psov - samcov, ze? Ked Fergie nejak neriesil a tiez je pritom mala.

Offtopic: Tak ja na taketo vysvetlovacky medzi psami nejak nie som alebo to nejak neviem spravne pouzit, ze kedy ano, kedy nie alebo ci je to zakazdym len ano a da sa to pouzit na kazdeho psa. Ja dost korigujem a mam rada situaciu pod kontrolou. Neviem. Kebyze si to vezmem napr z toho uhla, ze Fergie sa mi kedysi bala psov a ja som tak rozne skusala ako ju z toho dostat a prepisat to v nej, tak som to raz nechala zajst tak daleko, ze sa mi zacala po psoch ohanat a proste neprislo mi to ako dobra cesta. Ona z toho bola viac vystresovana a tym, ze bola aj mala, tak napr velkeho pubertalneho psa to ani neodradilo. Takze som musela hladat iny sposob, inu cestu. Asi by som nechcela, aby moj pes dostal kosikom cez hubu len preto, ze mal neskodny zaujem kontaktovat psa, ale mozno zle uvazujem, mozno by mu to dalo nejaky vhlad, ze aha, musim si dat pozor, ze nie kazdy pes o moj kontakt stoji :nwm: Oni obaja dostali od Hoyy nechtiac taku supu, lebo Hoya letela cez mrtvoly. Pes nepes. Nepodarilo sa mi zabranit ani jednej takejto zrazke, aj ked som tou prvou bola poucena, ale asi malo, ked som si nedala pozor na to, kde sa zrovna nachadza Hoya, aby som si psy pre istotu pratala z cesty. Moja chyba, ale hadam som sa na tom poucila. Obaja boli nastastie bez nejakej ujmy ci zdravotnej alebo psychickej. Este dobre, ze maju kolo 10 kg a nie su to civavy :lol: Ale toto napr prislo tak z cista jasna, ze ani jeden z nich netusil za co to bolo. Proste neprislo ziadne poucenie, ale ja som mega rada, ze sa ani psychicky z toho nezosypali. Ja dostat taku supu, tak asi revem :heh: Pisem to tu aj, lebo ma zaujimaju vase nazory. Rada sa nad vecami zamyslam a rada o nich diskutujem s niekym, s kym ma to moze niekam posunut dalej. Ved aj teraz sme mali s Domcou taku debatu cez spravy. Ma to obohacuje

Ale este som chcela prezradit na Donnieho, ze je velmi…ake je to spravne slovo…nie je to zdielny, dnes mi uz napadlo po sttetku to spravne slovo, ale no mohla som ho zabudnut?? :heh: Sa teraz smejem, ale dost casto ma to stve, ked zabudnem a ze zabudam dost casto. Ale idem k veci proste a Donnie, ked videl nejakeho psa pit z misky, tak sa k nemu pridal a tiez chcel pit :heh: No a teraz mi povedzte to spravne oznacenie na to :lol:

Inak Hoya je cista turbo mys. Aj Shama, ale Hoyu som videla viac asi aj preto, ze som sledovala Arona, ktory sa motal prevazne okolo Hoyy a Kobeho.
Donnie ja fakt krasny aj na zivo. By som povedala, ze este aj krajsi :hi: A to ja som sa tu nad nim nejak nerozplyvala, ale musim povedat, ze ma chytil za srdce. Este ked aj clovek vedel jeho pozadie, ze to nebol pes, ktory by vyrastal v neviem akych super idealnych podmienkach, tak o to viac. A to ako sa drzal pri Domci, to robia aj moje psy a ja to mam rada (aj ked obcas mi chyba take to vidiet psa ako si bezi kolecka niekde dalej odo mna a smerom ku mne s takou tou radostou a slobodou alebo ako to povedat). Ale teraz sa Aron len minimalne drzal pri mne a pre mna to bolo normalne aj oslobodzujuce a videla som ako si spolocnost psov uziva az mi bolo smutno, ze mu to neviem ponuknut castejsie. Nemusi to byt nejak ze uplne casto, mam rada aj nasu samotu, ale dnesny pohlad na neho mi stal fakt za to. Nebol uplne utrhnuty z retaze a bez dohladu, ako to moze mozno zniet, ale som sa aj smiala, ze zrazu mu ani nevadilo, ze nema svorku pokope alebo na dohlad :heh: Staci ta spravna partia a vsetko je inak :haha: Asi prehodnotim aj tvrdenie, ze by lovit nesiel (nie preto, ze by nelovil ako nelovil, lebo on ma lovecke pudy, ale viem ho stopnut) ale s nimi by podla vsetkeho aj lovit siel. A nikdy nebol tak zamilovany do nejakych psov ako teraz.

Ono dnes boli super konstelacie aj co sa tyka mna :lol: Vstala som sice o 5, ale vobec ma to nerozhodilo. Sli sme rano este do lesa. Pred stretkom som mala mensi stres, ako to zvladnem s cudzimi ludmi, s ktorymi som v kontakte len cez internet, kde je to predsa len ine, A tiez som mala mensie obavy, ako si sadnu psy, ako velmi bude treba sledovat psy atd. A vsetko to vyslo strasne super. Dokonca aj moja mamka si to moc uzila. Skoda, ze Domcina mamka nakoniec neprisla, ale moja mamka nelutovala vobec, ze so mnou sla.

(No nie je to prvykrat, co som napisala prispevok na 3 strany, tak napisem len, ze bez komentara. Ja pisem pisem a vzdy si to vsimnem az po zverejneni :haha: )
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod wer » Ned 03.07.2022 5:44

Jej, super, aspon vidim dalsich dogforakov :heh: skoda, ze to je tak odruky, by som dosla aj bez psa spoznat dogforakov z vychodu...
Aj pekne miesto ste nasli
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lindchen » Ned 03.07.2022 6:38

Super vidieť "nových" dogforákov. Dasken som skoro nespoznala, ale možno je to fotkou alebo mojou slepotou. :heh: Domcu som si predstavila staršiu aj troška silnejšiu a ono jemné žieňa. :angel: Deny, sa mi zdá, som videla možno niekde na výstave, ale bez psa nemám šancu. :pac: Krásne ste, super foto. :jop:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Ned 03.07.2022 8:31

Mishi, Bak je zas gentleman, fenke by neublížili, ani keby ho ocvakala. A samca vie postrašiť niekedy, ale zas nezakusne, on len urobí bububu. V konflikte inak odvracia hlavu a nepridáva sa, nie je to bitkár. Ja som si len na začiatku postrážila, aby neurobil to bububu na Aronka. :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky