Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod majjuna25 » Štv 03.10.2013 22:13

Offtopic: Aha, Luboša Adamca nepoznám.
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod NoRa » Pia 04.10.2013 9:18

Jééj, aj my by sme sa niekedy pridali :smile: Prahu moc nepoznáme, takže si zväčša len nájdeme cez google mapy nejakú zelenú plochu, čo vyzerá ako les a tam ideme :lol: Minulý víkend sme boli v Kurnatickom lese, úplne krásne tam bolo :smile:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Shorty » Pia 04.10.2013 9:40

Kunraťák mi už docela lezie na nervy, mám ho prechodený za tie 4 roky krížom krážom a vlastne celú Prahu :D my už chodíme viac-menej za Prahu.. v súvislosti s tým ma napadá, že ak by ste sa holky chceli pridať a máte rady fakt dlhé výlety, tak v nedeľu ideme na tradičný "dogtrekový tréning".. tentokrát som naplánovala Jílové u Prahy - zraz je 8:10 na Hlavnom nádraží.. trasa je cca 30 km - netreba sa toho báť, tempo je pozvoľné výletné (mám zákaz chodiť mojim tempom, pretože nikto mi nestíha a odmietajú so mnou chodiť :D )
takže ak by ste chceli, budem rada, ak sa pridáte. Idú moje dva psy, jedna nekonfliktná kríženka, pubertálny PRT a od kámošky som ešte vyžobrala jej kríženca ohaře.. :)

ale inak ak náááhodou idem venčiť v Prahe, tak chodím fakt všade, kde ide MHD, takže nie je problém sa dohodnúť a niekam dobehnem a môžeme vyraziť :) miest je tu pekných kvantum :)
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod majjuna25 » Pia 04.10.2013 9:43

Kunraťák milujem :hi: žila som neďaleko dokopy... 6 rokov. Raz sa tam vrátim :lol:
Idem 11.10 na víkend do Prahy, bývať budem pri Kunraťáku :lol: Neviem zatiaľ presne, ako na tom budem s časom, ale predpokladám, že v niektoré doobedie by som mohla dať v Kunraťáku spoločný venč :smile:

Jaj škoda, že tam tento víkend nebudem , na výlet z Jílového by som sa pridala :ua:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Shorty » Pia 04.10.2013 9:57

tak ono tam pekne je, to nepopieram.. ale vieš jak.. 4 roky dokola to isté - Kunraťák, Hostivař, Šárka, Prokopák a furt dokolečka dokola.. človeku sa to dosť ochodí :)) 11.10 nebudem bohužiaľ v Prahe - ideme s čoklami do Liberca na výlet - škoda..
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod NoRa » Pia 04.10.2013 11:16

Radi by sme sa pridali, ale tento víkend nebudeme zase my v Prahe. A taktiež je to u nás trošku komplikované, pretože vec sa má tak, že priateľ dostal prácu v Prahe, takže tam si prenajal byt a psisko býva s ním. Ja za nimi chodím na víkendy, čiže piatok prídem, ale už v nedeľu idem preč :ua: ak by bol však nejaký sviatok, že by som tam bola dlhšie, tak dám vedieť a môžme niečo naplánovať, aspoň menší venč:) ak nie, tak prípadne nejakú sobotu by to bolo super:) Aj priateľovi by sa páčila nejaká dlhšia prechádzka, nejaký dogtreking :hi:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Shorty » Pia 04.10.2013 11:47

jj v sobotu chodíme na výlety tiež. Túto sobotu som ale na útulkovej akcii,takže sme výlet dali v nedeľu.. ak si ma pridáš na FB, tak ti môžem posielať pozvánky a budeš vedieť, čo sa deje :)
FB.com/angelicka alebo pod menom Angie Kocková ;)
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod NoRa » Pia 04.10.2013 12:27

Oki, vďakáá :hi:
NoRa
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava- Petržalka

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod mmatka » Pon 14.10.2013 9:45

Ahojte,
chystame sa tento vikend na vylet do prahy aj s nasim civaviakom. Este som takto v prahe nebola, tak by ma zaujimalo ci mavaju so psikom problem v kaviarniach alebo tak. Pripadne nejake miesta kde mozeme ist...
Ak viete poradit budem vdacna :smile:
mmatka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Bratislava

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Shorty » Pon 14.10.2013 11:36

záleží, v akej časi Prahy budeš. Väčšinou ale problém so psami nemajú a väčšia časť Prahy je dog-friendly
Angelika...

I'm not anti-social; I'm just not user friendly.
Shorty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Praha

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Mewky » Ned 20.10.2013 18:41

Prepáčte, navalilo sa mi veľa práce, tak som sa hneď aj odmlčala a ešte sa aj odmlčím :pac:
ďakujem za pozvanie na vychádzky :hi: ozvem sa až budem zase k dispozícii na dlhšie chodenia po vonku a moc sa tešíme, len tie veľakilometrové túry asi nedáme, lebo ich nemám rada :oo:

Majjuna25: zle som napísala jej meno, volá sa Emily Larlham. Je to americká trénerka, ktorá sa venuje čisto pozitívnemu tréningu bez fyzických, či psychických trestov a pracuje na sebavedomí psov a upokojuje hyperaktívnych, agresívnych, či bojazlivých psov. Pracuje vlastne na tom, aby si bol pre psa prirodzene TOP motiváciou hoci pred lovením, hraním sa, pred inými psami a pod. Už čakám na ďalšie 2 DVD kde sa zaoberá práve hyperaktivitou a lovením =o) tak snáď za 2 týždne to naštudujem a už konečne začneme cvičiť s mojim nevychovančekom!

Kludne mi hoďte kontakty či WEB na super trénerov =o) Lebo, naštudovaného a pochopeného mám už pre cvičenie hafíka hromadu literatúry, ale haf je stále obyčajný nevychovaný asociál. :ua:
Mewky
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46

Re: Praha - sú tu nejakí Slováci v PHA, alebo Pražáci? :)

Poslaťod Zenei » Ned 23.04.2017 16:04

Ahojte,
ja si plánujem Fany začať brávať do Prahy, kde študujem. Rada by som spoznala nejakých ďalších psíčkarov tu v Prahe. Kedže Fany má už 12, uprednostnila by som pokojnejších (nie príliš dotieravých) psov. Na veľkosti nezáleží, ale Fany má najradšej veľkých pokojných psov.

Konkrétne bývam v Prahe 2, mhd-čkou by som radšej nechodila, ale na nejaký väčší výlet sa vieme aj dopraviť.
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Stretávky