Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Uto 28.06.2022 12:25

Sobota ma byt chladno, v PP len 22 stupnov, to by slo,aj psiska budu spokojnejsie. Navrhujem stretnutie v casti Dolny Smokovec, Pod lesom.To je zeleznicna zastavka ak prides vlakom. Z Popradu elektricka smer Strbske Pleso, hned tretia zastavka. To chodi kazdu pol hodinu, takze aby ste si vedeli najst spoj.
Resp. ak autom, tak parkovat sa da pri Raimunde, ako bolo spomenute.
https://sk.mapy.cz/turisticka?x=20.2463 ... 40746&z=15
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod janajka » Uto 28.06.2022 15:08

Hmm, tam viem prísť z domu aj pešo. :lol:

Kedy ráno? Či to stíham. Dasken, ktorý okruh si myslela? Odtiaľ potom smerom tam cez cestu ku bobrom a ďalej?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod dasken » Uto 28.06.2022 15:24

no, tak super, ja sa chystám, ale keby mi niečo prišlo do toho súrne, tak pripájam ešte bližšie info + mapku, aby ste vedeli kam sa vybrať, nechcem byť úplne organizátor :lol:

takže ako píše deny, el. zastávka - Pod lesom - červený krížik na mape
červená šípka - miesto stretka - busová zastávka / križovatka
P - parking na veľkom opustenom parkovisku, pod dinoparkom, alebo trochu nad nim, taka spojovacia cesta
okruh jedným alebo druhým smerom, na jednom mieste asi bude treba prejsť cez vodu (plytkú), lebo tam neni most, po ceste sú bobroviská, polovica je asfalt cesta, inak lúka, lesná cesta - rátam že to vyjde tak cca na 2 hoďky

čas navrhujem 8:30 (tak príde aj električka) - neviem či je niekto z veľkej diaľky, len zatiaľ hlásia možno dážď okolo obeda, tak preto
Prílohy
df stretko.JPG
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Str 29.06.2022 11:27

fu ok čiže sobota, 8:30 stretko na zastávke Pod Lesom?

Je tu niekto kto by si vedel dať stretko s nami na žel.stanici v PP tatry a odtiaľ by sme spolu šli električkou ďalej? :ha: ja mám strašnú úzkosť keď mám niekam vlakom cestovať sama alebo celkovo sa po neznámom prostredí sama pohybovať verejnou dopravou, takže by som bola rada za spoločnosť :plac:

edit: mne vlak z RK ide 7:38, 8:45 by som bola len v PP - skor ide iba o pol 6 ráno a to je moc skoro už to by ma nemal kto doviezť na stanicu :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Str 29.06.2022 12:09

Domca, dalsia elektricka ide o 8:52(prichod 9:08) alebo 9:17 (prichod 9:32), myslim, ze aj o hodinu neskor to je stale ok. Toto je podla mna stale prisposobitelne, ak vas bude viac co pridete vlakom. :yes: My dojdeme autom.
Vyzera ze aj moj chlap nepsickar by sa prisiel poprechadzat pomedzi psov, to je odkaz pre MacGie, tak sa moze pridat aj tvoj.
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Str 29.06.2022 12:21

Jj my by sme šli určite vlakom...7:38 je moja jediná možnosť vyraziť z RK :ha: čiže by sme prišli neskor no, podľa toho ako by sme stíhali električku.

Na ňu predpokladám, že treba kúpiť lístky na mieste na stanici? Ja som ňou už išla pred asi 7 rokmi tak si už nepamatám že čo ako a či sa niečo menilo (či sa dá napr online alebo tak).
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Str 29.06.2022 13:09

ja som úplne zmagorená z tých mapiek :heh: ale Domča ak môj chlap bude chcieť ísť, tak si myslím, že by nebol problém zobrať ťa z PP, pochopila som to tak, že je to až nad PP a aj musíme ísť cez/okolo, ja by som si dala Hoyu pod nohy a vy môžete ísť dozadu :smile: ...dám vedieť večer :no:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Str 29.06.2022 13:14

jj je to tak nad Popradom :yes:
Tak ak by si šla s tvojím a vedeli by sme sa k vám zmestiť, bolo by to super :hi: uvidíme teda a dohodneme :jop:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod dasken » Štv 30.06.2022 10:52

tak kolko nas je?

Domca
Macgie
Deny
janajka
dasken
slausa? clupko?

ostatní?

stretko dáme teda 9:15? 9:30?
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod clupko » Štv 30.06.2022 10:59

my nie. sorry, daleko a na poslednu chvilu, uz mam program.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod wewerica » Štv 30.06.2022 11:01

nabudúce keď dáte na západné Slovensko tak prídem, toto mi je ďaleko :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Štv 30.06.2022 11:08

Nooo mne sa trochu zmenili plány...asi nakoniec prídem autom :lol: možno zlanárim aj mamku s Pigim (mix staforda kastrovaný, kamoš s každým) žeby sa pridali k nám :ha:

Tak nech sa ostatní vyjadria čo im najlepšie časovo vyhovuje

edit: ešte mi napadlo nejaký spoločný FB group chat alebo dačo také aby sme si dali vedieť kde sa kto nachádza a v akej fáze dopravy je? :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pia 01.07.2022 6:10

Domca super :jop:

Slausa písala, že by prišla aj do PP to už neplatí? :angel:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pia 01.07.2022 6:52

Tak zajtra teda o koľkej? :joint: nech vieme kedy cca vyrážať...o 9? ja na nete budem len dnes do poobedia, potom cestujeme na SR už.

MacGie keď tak ťa budem otravovať na FB :ha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Pia 01.07.2022 7:49

Takze vsetci autom? Tak to mozeme dat na deviatu.
Pripajam snimku z googlu. Parkovat sa da bez problemov v okoli dinoparku, a zraz na krizovatke na autobusovej zastavke o par metrov vyssie pri penzione Raimund.
Prílohy
IMG_20220701_084409.jpg
IMG_20220701_084517.jpg
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky