Dogforácka stretávka v júli

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Štv 19.05.2022 10:45

Offtopic: terapia sokom celkom pomaha, aspon pruhata teda vzdy medzi psami seka aspon aku taku dobrotu, ovela viac ako 1 na 1. Ale tak ci onak, vyfasuje na hubenku kos a moze byt rada ze je rada :ha:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Štv 19.05.2022 11:41

Domca píše:
inak ja sa už teraz hanbím za svojho psa :heh:


Ani nevrav :heh: ale ty máš ešte stále štenco :lol:

Oki tak to poviem inak, hanbim sa za seba koľko málo sa jej venujem :heh: ona by asi bola vychovanejšia keby som mala psychickú energiu to riešiť :pac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod elfinka » Štv 19.05.2022 12:10

Mac Gie píše:Oki tak to poviem inak, hanbim sa za seba koľko málo sa jej venujem :heh: ona by asi bola vychovanejšia keby som mala psychickú energiu to riešiť :pac:

Jak keby som seba čítala :haha: keby mám čas a energiu, tak je aspoň mladý pes normálny, takto je normálny len doma na záhrade :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lucy » Štv 19.05.2022 12:18

no toto som si uvedomila aj ja, cim novsi pes, tym horsie ...prvy mal dril az taky nemiestny, Wendy bola vrchol mojich kynologickych skills a teraz tito dvaja :ach: nemam absolutne ziadne ambicie uz a tym padom ma ani nebavi nejako cielen cvicit s nimi ..vedia to co potrebujeme na prezitie a hotovo a tolerujem im teda mimoriadne vela veci, resp. na vela veci som sa uplne vy :kak: ja, a nevadi mi to

..no ak pride k stretnutiu mozme si dat porovnavacku :ha:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Štv 19.05.2022 13:14

Ako, ja mám jediné šťastie, že Donnie je aký je a že ma to nestálo moc energie (aj napriek tomu, že v 8.mesiacoch nič nevedel a nepoznal) aby vedel základy do života a tam to hasne :ha: :
on hlavne v grupe psov nie je až taký poslušníček ako keď je so mnou sám :ach:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pia 20.05.2022 7:37

tak myslím, že každý pes najlepšie počúva keď je sám s páničkom :lol: Hoya tiež ako tak počúva, mňa na nej najviac štve, že furt musí byť všade, všetko vidieť, všade liezť :ach: a jak sa zasekne a premýšľa, čo je pre ňu najvýhodnejšie, čo bude najlepšie, ale ako dospieva, stále viac sa v nej ozýva will to please :yes: mňa o veľa psychickej energie oberá ten rýchly progres Maxovho stavu, pred rokom na ňom nič nebolo poznať a teraz sotva chodí, je to strašne vyčerpávajúce....ale už sme OT :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod deny » Pia 20.05.2022 7:39

Dost OT, a miesto sme stale neujasnili :angel:
deny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 443
Bydlisko: KK

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Pia 20.05.2022 8:02

Tak mne osobne asi najviac vyhovuje ten Poprad ale viem sa viac-menej prisposobiť :yes: a isto by bolo dobré si aj dopredu určiť dĺžku trasy atd, lebo predsalen tie letá a teploty sú teraz už niekde úplne inde...Donnie to moc nedáva, jemu je najlepšie keď je 10 stupňov a menej :lol: čiže my vieme dať len niečo fakt nenáročné, niekde kde je aj dosť chládku
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Slausa » Pia 20.05.2022 8:23

Ja by som bola za niečo na trase cca Žilina - LM (prípadne PP), prípadne BB a okolie, to je vlakom relatívne dostupné a určite sa tam dá nájsť nejaký hrad, rozhľadňa, vodná plocha...

Zbežne z mapy vyzerá fajn hrad Likavka, rozhľadňa dubeň, možno klasika - Mara (i keď neviem ako je to so psami), Havránok, Čertova skala pri Ľubochni atď, len záleží ake psíky pôjdu asi. A zasa aj od toho, kedy to bude a aký turistický ošiaľ zas bude toto leto
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Lucy » Sob 21.05.2022 20:12

ak by sa vam chcelo do BB, tak tu je toho neurekom, a aj vela luk kde sa da paradne vyhybat vzajomne s inymi skupinkami...od stanice je to trochu dalej, ale to by som zas vedela zneuzit frajera na taxi sluzbu (mhd tu chodi dost spradicky) :)
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Pon 06.06.2022 10:32

no už máme len mesiac, by sme sa už mohli dohodnúť :lol:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Margita » Str 08.06.2022 7:51

Ja mam takúto :hi:
Edit inak amaguk sa ma ako? A LiENKA ešte je v Nórsku?
Prílohy
FB_IMG_1654671323325.jpg
FB_IMG_1654671379056.jpg
FB_IMG_1654671016571.jpg
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Aris » Str 08.06.2022 8:33

Na Tematine sme boli aj myyy :lol:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Domca » Str 08.06.2022 10:35

Mac Gie píše:no už máme len mesiac, by sme sa už mohli dohodnúť :lol:


Tak moc ľudí sa tu konkrétne k ničomu nevyjadrilo :lol: jak som napísala - mne viac vyhovuje smer PP a musím brať do úvahy aj trasu a počasie lebo moj pes proste nebude dlho šlapať v horúčave nikam :heh: Dasken dala zaujímavý nápad, mohla by k tomu napísať niečo viac :angel: mne vyhovuje aj deň počas týždňa nielen víkend.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Dogforácka stretávka v júli

Poslaťod Mac Gie » Uto 28.06.2022 12:09

Dobre, čas sa kráti navrhujem sobota 2.7. v PP tam kde vravela Dasken, keďže nič lepšie už asi nevymyslíme :lol: čas niekedy zrána kým nebude tak teplo
Takže sa hláste, kto príde a či niekto berie nejakého nepsíčkara aby som vedela, či mám brať ja svojho :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky