Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena
Str 11.02.2026 13:58
tam to sirinou vypustia do nejakého oplotku a zabite sa.
co jsme videla, byly spis takove lesoparky - kde se dali psi i vypustit i s nimi chodit na prochazky na volno - velka plocha.
Ale proto tam taky maji tendence kastrovat jeste stenata - mene starosti v takovych praci pozdeji
Str 11.02.2026 14:04
Je možné že aj to funguje, ja som ale práve viac zachytila tieto male. Asi záležitosť metropol vs nejaké menšie mesta? Ktovie
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.