Výber správneho plemena pre mňa

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod borocka » Uto 15.08.2023 12:29

Kamarátka chodí na komunikačky k Lenke Blachovej a hovorí, že veľké percento psov z plemien sú tam australáci. :ach:
borocka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Trenčín

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod wer » Uto 15.08.2023 13:14

Australaci, ci miniausici? Lebo.australak je podla mna jedno.z top problemovych psov :heh: hlavne ma taku reklamu, ze super partak, menej narocna borderka, takze si ho beru aj neskuseni...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod borocka » Uto 15.08.2023 13:41

Hej australáci, čiže normál veľkosť. Miniausíkov ešte toľko asi nie je, aby to stihli ľudia pokaziť. :lol:
borocka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Trenčín

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod wer » Str 16.08.2023 7:47

Inak, elfinka, nad krizencom vobec neuvazujes?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Margita » Str 16.08.2023 8:14

Inak taký odis nemusí byť zlá voľba na gauč ,v ČR sú už chovky aj odchovy a aj teraz tam má jedna chs šteňatá ,vyzerá to na podareneho psa ,k deťom ideál
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5644
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod pigie » Str 16.08.2023 8:18

No, ale ta srst bude uplny zabijak :prd: K detom ideal, lebo uz si nevsimnes, ze miesto 2 mas 3 :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Aris » Str 16.08.2023 8:19

O tom počujem prvý krát a to chcem :aaa: vyzerá to ako Dunčo
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2767
Bydlisko: Kysuce

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod pigie » Str 16.08.2023 8:27

A mate niekto skusenost s ruskym toy terierom? Je to zdravsie ako papillon? Ja som raz kedysi nan narazila a celkom sa mi pacil. Nikdy som to nevidela ale nazivo :heh: By ma zaujimalo, ci to je ustekane a bojazlive :haha: Bo to mi na ruskeho psa nesedi :haha: A tiez zdravie...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod wewerica » Str 16.08.2023 8:51

borocka píše:Kamarátka chodí na komunikačky k Lenke Blachovej a hovorí, že veľké percento psov z plemien sú tam australáci. :ach:

Offtopic: čo som tam bola raz, a videla fotky z minulých komunikačiek tak veľké percento tam bolo borderiek...iba jeden australák :no:


čo som sa stretla s pár ruskými toy teriérmi, tam boli bojazlivejšie, ale zase celkom také tryskomyši. o zdraví ti neporadím.
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4087
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod borocka » Str 16.08.2023 9:09

wewerica píše:
borocka píše:Kamarátka chodí na komunikačky k Lenke Blachovej a hovorí, že veľké percento psov z plemien sú tam australáci. :ach:

Offtopic: čo som tam bola raz, a videla fotky z minulých komunikačiek tak veľké percento tam bolo borderiek...iba jeden australák :no:


Je to možné, nebola som osobne len posúvam info :yes:
borocka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Trenčín

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Elis » Str 16.08.2023 9:23

Margita píše:Inak taký odis nemusí byť zlá voľba na gauč ,


jako ja nevim...
ale jakekoliv malopocetne plemeno, kde neni vyber ani selekce, bych tam proste pro psa-spolecnika nesla.
zlati voresi,,,,
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6855
Bydlisko: Praha

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod elfinka » Str 16.08.2023 10:08

wer píše:Inak, elfinka, nad krizencom vobec neuvazujes?

Úvaha bola - chcem niečo s neznámou minulosťou a celkovo mačku vo vreci k deťom? :heh:
Max niečo dobre preverené z dočasky, ale tipujem že po takom malom psovi sa vždy zapráši.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3380
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod Mac Gie » Str 16.08.2023 10:14

Neviem čo presne je pre teba "malý" pes, ale skús pozrieť Prešovských havkáčov, majú všetko v dočaskách a sú aj "normálni" čo sa týka komunikácie a adopcii. Mali viacero menších psov inzerovaných ako rodinných.
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2430
Bydlisko: Ražňany

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod straka17 » Str 16.08.2023 11:32

Pfff, v tu/l/kacikovi stoja minimálne tri malé psy. Jeden je teda trojnožka, OK, ale to čo nie je úplne prachovka zvykne stáť
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1156

Re: Výber správneho plemena pre mňa

Poslaťod kellee » Štv 17.08.2023 18:55

ja ked gaucaka a sikovneho tak jedine americkeho bezsrsteho teriera. ano, musi sa obliekat, ale to by som zvesela ozelela
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3043
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách