


hlavne ma taku reklamu, ze super partak, menej narocna borderka, takze si ho beru aj neskuseni...




K detom ideal, lebo uz si nevsimnes, ze miesto 2 mas 3 

vyzerá to ako Dunčo
By ma zaujimalo, ci to je ustekane a bojazlive
Bo to mi na ruskeho psa nesedi
A tiez zdravie...
borocka píše:Kamarátka chodí na komunikačky k Lenke Blachovej a hovorí, že veľké percento psov z plemien sú tam australáci.


wewerica píše:borocka píše:Kamarátka chodí na komunikačky k Lenke Blachovej a hovorí, že veľké percento psov z plemien sú tam australáci.
Offtopic: čo som tam bola raz, a videla fotky z minulých komunikačiek tak veľké percento tam bolo borderiek...iba jeden australák


Margita píše:Inak taký odis nemusí byť zlá voľba na gauč ,

wer píše:Inak, elfinka, nad krizencom vobec neuvazujes?



