Ceny RTG

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: ceny RTG

Poslaťod Mackie » Str 13.07.2011 14:30

pokial viem, neposielas ho ty, ale veterinar
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: ceny RTG

Poslaťod pigie » Str 13.07.2011 15:09

Ako pise Mackie - snimky sa posielaju, ale priamo veterinarmi. Ty by si ich do ruky dostat nemala.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: ceny RTG

Poslaťod Maruška » Str 13.07.2011 15:35

No v pokynoch je že snímku posiela chovateľ alebo veterinár, takže asi skôr cez veta a posúdenie mi príde poštou za 15e...čiže dám cca 50 za rentgen a potom ešte 15e za posudok...kokso...šak na tom psovi skrachujem :lol:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: ceny RTG

Poslaťod Maruška » Uto 16.08.2011 18:59

Tak sme to dáko prežili, RTG máme za sebou... bambulovi je síce ešte aj po pár hodinách od narkózy blbo...ale zajtra snád už bude fit...Inak boli sme nakoniec v NR a vyšlo ma to 31,5 eura komplet...takže celkom fajn :smile:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Str 24.08.2011 12:58

kamarat v trencine u Pilatovcov platil ze RTG laktov a bedier + uspavacka a asi aj preberacka 60 kg landseera 50 E, ale snimky su vraj nekvalitne a nikto sa mu "pod ne nepodpise" kedze ich chcel na uchovnenie, takze pojde do trnavy na nove
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: ceny RTG

Poslaťod 1bubko2 » Sob 27.08.2011 8:58

takze pridavam dalsie info o cene, pisala som ohladom RTG pre krivajuceho štenucha na prednu nohu na kliniku v Žiliny, 23kg pes, a vraj 20 E snimka + 50 E anestezia :lol: takze z lacneho kraja , podla mna za kvalitu platit ok, ale toto uz sa mi zda ze nevedia co by pytali
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: ceny RTG

Poslaťod Sibinka » Sob 27.08.2011 9:28

Ja som platila 13,41 eur za RTG pravej hornej koncatiny a 8,38 eur za anesteziu v Ba (13 kilove trojmesacne stena)

Offtopic: Pri kazdom RTG snimku treba psa uspat? :( Kolko takych RTG bude treba pre trojmesacne stena so zlomenym klbom kym mu vytiahnu klin? Nemoze mu ta anestezia uskodit, posledne mala dve anestezie za sebou? :(
:) :) :)
Sibinka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: ceny RTG

Poslaťod ZdenulkaM » Sob 27.08.2011 9:34

sibinka ja som s nasim dvojmesacnym steniatkom/2,10 kg/ bola na rtg asi 4 krat :no: ma zlomeninu tesne pod kolenom :ua: raz bez uspatia ale trikrat sme ju museli uspat :no: kvoli spravnemu rtg a bolesti :ua:
este nas to caka minimalne dvakrat :ua: my sme platili v ba 10 eur za rtg plus uspanie a preberacka :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: ceny RTG

Poslaťod inwuska » Pon 05.09.2011 6:27

No my sme platili za RTG bedier a kolien, plus uspavacka a preberanie a este nam vytrhli aj 2 zuby 78 EUR. Snimky su kvalitne, takze som spokojna.
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: ceny RTG

Poslaťod ariel » Pia 16.09.2011 17:26

1bubko2 píše:takze pridavam dalsie info o cene, pisala som ohladom RTG pre krivajuceho štenucha na prednu nohu na kliniku v Žiliny, 23kg pes, a vraj 20 E snimka + 50 E anestezia :lol: takze z lacneho kraja , podla mna za kvalitu platit ok, ale toto uz sa mi zda ze nevedia co by pytali


kamoska bola prave preto v MT na RTG, ceny vraj polovicne, predtym sa informovala tiez v ZA, mix belgicaka, este jej v ZA liecili ekzem, pich 2 x inj., jedna stala 20 € a na kontrole druha uz 30 €, nic nevyliecili, v MT pich jednu za 12 € a bolo po probleme, mozem sa jej spytat presne na tu cenu RTG
ariel
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1014
Bydlisko: Žilina

Re: ceny RTG

Poslaťod irwin » Štv 29.09.2011 10:17

To by som aj ja rada vedela tie ceny v MT...
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Ceny RTG

Poslaťod Zornička » Ned 12.02.2012 20:28

Neviete prosim o niekom, kto robi vo Zvolene RTG ? Popripade aj cenu ?
Zornička
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 483

Re: Ceny RTG

Poslaťod SilviaGSD » Sob 15.12.2012 22:22

Ja som bola na RTG v Žiline, na Veterinárnej Klinike a všetko nás vyšlo 35€
Síce môj pes nemá PP ale mal skvelé výsledky :hi:
Obrázok •Deutscher Schäferhund/Max von Stephanitz/1899/ Germany•Obrázok
Facebook: .com/pages/Nemecký-Ovčiak-je-moja-láska/225587770842135
SilviaGSD
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 169
Bydlisko: Rosina,Žilina

Re: Ceny RTG

Poslaťod bela2001 » Štv 20.12.2012 19:58

Senica,velky pes - 20 eur
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Ceny RTG

Poslaťod extreme » Štv 19.09.2013 6:34

V KE ma stálo RTG 39€ (33kg pes) a včera prišlo PP zo SUCHNO na dobierku za 69€ ...
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úrazy