Ceny RTG

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: ceny RTG

Poslaťod Ema53 » Štv 24.02.2011 14:25

Mackie,úplný súhlas!Mňa ani nenapadlo,že by som tam nemala byť a aj vet to bral úplne samozrejme.Vyfasovala som zásteru a dokonca som asistovala pri polohovaní.Robili jej snímok brušnej dutiny a DBK.Za sedáciu,snímky a následnú preberačku som platila tuším 42€.
Nie je hlúpy ten,kto nevie,ale ten,kto nevie a nespýta sa.
Ema53
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 315
Bydlisko: Bratislava-Rača

Re: ceny RTG

Poslaťod miro11 » Štv 24.02.2011 15:59

aj ja s tym suhlasim ale chodim k nemu od kedy mam psika a zatial som velmi spokojny. Toto bola prva vec co ma tam prekvapila. Viem ze som mohol povedat ze pojdem niekam inam, ale sa mi to zdalo blbe. Hlavne je to ze vsetko dopadlo na vybornu. Nabuduce sa budem snazit tam dostat. Aj ked mu asi moc nepomozem lebo su tam traja, ale aj tak.
miro11
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40

Re: ceny RTG

Poslaťod Pinklady » Pia 18.03.2011 21:41

Nejak som tu nenasla na RTG konkretne temu, tak sa spytam, boli sme na RTG, cena 22EUR plus uspavacka, pes sa v prvom pripade ked nebol uspany dost metal. Ale na co sa chcem spytat je, aku skusenost mate s artefaktmi na snimkoch RTG? Nam sa uz podaril takyto artefakt a to na renomovanej klinike. Teraz mam tiez pocit, ze sa nieco take vydarilo na snimke. Mate s niecim takytmo skusenosti? Nerada by som psa davala na rezonanciu, ked to moze byt artefakt. Pes nema na tom mieste problem, ani bolestive miesto na chrbtici a vet tam videl nieco ako zlomeny a opat zrasteny stavec. Tak vobec netusim co dalej.Snimka robena davnejsie nic take neukazala.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: ceny RTG

Poslaťod bubka » Uto 22.03.2011 18:19

my sme prednedavnom boli na rtg hrudnika na UVL v KE a mozem len pochvalit, ked som volala objednali hned v ten den - vzali nas nacas, pristup ku psovi velmi fajn. Na rtg sme boli pri nej (dostali sme tie obrovske tazke navleky proti oziareniu), ani ju nemuseli uspavat :smile: A cena uplne super, 16 eur aj nejake drobne, co je poriadny rozdiel oproti Cassovetu napriklad, kde od nas chceli za rovnaky ukon pytat 45 eur :pac:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: ceny RTG

Poslaťod wendy1 » Štv 21.04.2011 12:34

Offtopic: Minule mi znama spominala ze existuje nejaky pripravok, ktori mozu dat vetovia aby nemuseli uspat psika do narkozy napr. pri RTG ( jasne ze nie pri operacii ) ? Poculi ste o niecom takom? AKo sa vola?
Ak chceš strážneho psa, nevyber si labradora.
Labrador len zahlási: "Človeče, to nevyzerá na zábavu - počkaj, ukážem ti trezor, a ak dovolíš, podržím ti dvere, kým nenaložíš všetko do auta."

Linda MACFARLANEOVÁ, nar. 1953
wendy1
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031
Bydlisko: Košice

Re: ceny RTG

Poslaťod kinderko » Uto 31.05.2011 15:34

Dobrý deň, tak čítala som túto tému lebo včera sme museli ísť so psíkom na RTG, ale nikde som nenašla cenu RTG snímku v Nových Zámkoch (Komjatická 65), takže sa s vami podelím..

U nás je uspávačka za 5€, teda aspoň pre môjho 6 kg psíka a konkrétny RTG snímok stál 12€. Ale oni to mali iba v počítači, nič také že môžete si ho nechať alebo tak.. To nie, len v PC a oni to tam potom s doktorkou pozerali..
"Ak po smrti psi nejdú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni."
"Pes má krásu bez márnomyseľnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských necností."
kinderko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: ceny RTG

Poslaťod lucik » Uto 31.05.2011 18:13

to psíka len oskenovali? :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: ceny RTG

Poslaťod calwen » Uto 31.05.2011 18:39

Pinklady píše:Nejak som tu nenasla na RTG konkretne temu, tak sa spytam, boli sme na RTG, cena 22EUR plus uspavacka, pes sa v prvom pripade ked nebol uspany dost metal. Ale na co sa chcem spytat je, aku skusenost mate s artefaktmi na snimkoch RTG? Nam sa uz podaril takyto artefakt a to na renomovanej klinike. Teraz mam tiez pocit, ze sa nieco take vydarilo na snimke. Mate s niecim takytmo skusenosti? Nerada by som psa davala na rezonanciu, ked to moze byt artefakt. Pes nema na tom mieste problem, ani bolestive miesto na chrbtici a vet tam videl nieco ako zlomeny a opat zrasteny stavec. Tak vobec netusim co dalej.Snimka robena davnejsie nic take neukazala.

Nam sa toto zadarilo dneska. Na prvom snimku to vyzeralo, ze jeden stavec je prasknuty ale na dalsom tam nebola po takomto pruseri ani stopa.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: ceny RTG

Poslaťod Lenkaa » Ned 03.07.2011 18:37

nemate skusenost niekto, kolko stoji RTG DBK a DLK NO s PP aj so zapisom? :nwm:
ako tu tak citam, odhadujem ze az okolo 120 eur? :ua:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: ceny RTG

Poslaťod QuintipaNO » Ned 03.07.2011 21:29

v TT na NO tuším 80ečok
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: ceny RTG

Poslaťod Lenkaa » Ned 03.07.2011 22:12

QuintipaNO píše:v TT na NO tuším 80ečok


no, vždy lepšie ako 120 :heh:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: ceny RTG

Poslaťod Maruška » Str 13.07.2011 13:18

Ked tomu dobre rozumiem za rentgen "pre moju potrebu" zaplatím o moc menej ako za "oficiálny"?? A čo ak niekto vypýta len tak a potom snímky použije ako oficiálne? Je rozdiel v kvalite (že ak nejde o oficiálny až tak sa s ním nebabrú?)??? A inak máte niekto skúsenosti s rentgenom v Nových Zámkoch? kamoška vravela že je to tam okolo 50e...
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: ceny RTG

Poslaťod Mackie » Str 13.07.2011 13:50

ta vyssia cena nie je za rtg samotne ale za posudok
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: ceny RTG

Poslaťod pigie » Str 13.07.2011 14:13

A oficialny by ti nemali dat do ruk, kym nie je ohodnoteny. Resp. nemozu zobrat len tak hocijaky RTG na oficialne posudenie - ved kto by zarucil, ze to je naozaj RTG toho psa?
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: ceny RTG

Poslaťod Maruška » Str 13.07.2011 14:20

Ale posudzovanie už nebude na nich, ja potrebujem len snímky - vieš ked potrebuješ rentgen čo potom posielaš na posúdenie vybranému veterinárovi...Rozmýšľam nad tými zámkami alebo nitrou..neviem kde to bude lepšie
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úrazy