Odpadávanie pazúrov.

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Odpadávanie pazúrov.

Poslaťod Soni a Ivka » Ned 12.07.2015 18:09

Asi pred dvoma týždňami mi pes začal krívať na prednú labku ... Boli sme u veterínára ten mu ostrihal pazúriky a on na ňu stále krýval zistili sme že mu odpadáva pazúr. Dnes na prechádzke mi začal krývať na zadnu labku a mám pocit že má tam uvoľnený pazúr... Nemôže skoro ani chodiť lebo krýva na obé labky ...Kôli čomu sa mu to mohlo stáť ? Zajtra ideme k veterinárovy a vraveli známi že ho uspí a vytiahne mu ho nevieto koľko to môže stáť ? :ach:
Soni a Ivka
Snoopy
 
Príspevky: 103

Re: Odpadávanie pazúrov.

Poslaťod pigie » Ned 12.07.2015 21:40

Myslim, ze podobny problem na fore sa tu u niekoho riesil, skus pohladat.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Odpadávanie pazúrov.

Poslaťod lucik » Pon 13.07.2015 9:42

myslím, že je to nejaké autoimunitné ochorenie. myslím, že phuture to riešil so svojim labíkom (ale tuším nie tu na fóre), tak skús mu napísať SS, keď tak, možno to bude podobné a napíše ti k tomu viac..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Odpadávanie pazúrov.

Poslaťod zuzka:) » Pon 13.07.2015 16:18

aj my sme mali podobný problém, niekde som to na fore určite písala. my sme ale mali zapálene lôžka, odkiaľ pazur vyrastá, tiež mu to museli vytrhať a bral dlho ATB. zatial sa to nevrátilo a to je už asi 2 roky od vtedy myslím, takže snád to nebolo to autoimunitné ochorenie, aj ked čudné to bolo aj pre vetku našu
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951


Späť na Úrazy