Vydarené a nevydarené tance

Sem píšte o športe Dogdancing.

Re: Nevydarené tance

Poslaťod zdenka2710 » Štv 20.01.2011 17:16

neriesim to uz dalej leboo to aj tak nechapete, {OPAKUJEM TO VICKINO TU UZ BOLO A CO SOM MALA DAT NAMIESTO LINKU TOHO DRUHEHO VIDEA TO TO TO NOVED TO VIDEO???
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 21.01.2011 22:34

:haha: :haha: :haha: jáááj Zdeni :ok:
Zdeni ja ťa v skutku chápem :no: . Len jedno nechápem, čo tu už aj bolo spomenuté, a to... čo na tom vôbec riešiš? A prečo, to vôbec spomínaš tu???
Ako tak vnímam, v DD sa začínaš trošinku orientovať, čo ti kvitujem a som rada, že už si v šdádiu, kedy si dospela k názoru, že DD je stále o tom istom :heh: . Zvláštne, že si narazila zrovna na tento príklad, (by som povedala, že dosť úbohý navyše, lebo je tam asi len tá pesnička) ale potom asi ani len netušíš, kooooooľko takých podobných choreorafií je.
Príde mi to presne to isté ako ty a chcená motáž na nohách xD. To si mám akože dať ten prvok patentovať a ty mi zaň zaplatíš, pretože to chceš naučiť tvojho psa??? blbosť, nie? :heh: tak isto Iwke? len preto, že si trik prispôsobila? a je originálny? Keby ste sa to teraz naučili, môžem ti vytknúť, že opakujete? teoreticky áno, ale, čo som blbá? Jednak mi nemôžeš dokázať, že som ten prvok vymyslela a už vôbec nie, dohadovať sa na tom, kto po kom opakuje. Tak ako pri zostavách, či pesničkách... :heh: .
Alena okolo toho nášho videa ani prejsť nemusela...aj tak by to neovplyvnilo jej výber. Navyše aj tak bola na tom min. o 100% lepšie ako my :ha: .
Nik mi nepoprie, že tá pesnička je fakt úžasná, má perfektný rytmus, dokonalé frázovanie a je taká tanečná, no čo k nej dodať. Úprimne, si ani iný kostým k tejto pesničke neviem predstaviť :ha: . Taktiež sme na ňu skladali skúšky kvôli tomu, a vôbec sa nečudujem, že Alena po nej siahla tiež a nie ako jediná!!!


Úprimne som dosť v šoku a neviem, či to mám brať ako kompliment alebo byť sklamaná, že si porovnala Alenu so mnou? :oo: Ja neviem, uvedomuješ si, že ony sú svetová špička?
A som mierne vyvedená z miery, že z tých pohybov psovoda... :heh: tak sorry, ale že si si nevšimla, že som sa tam skoro zo psom zosypala, to nie sú teda žiadne rovnaké pohyby...tomu sa hovorí trapas, keď na miesto tanca tam niekto takto šaškuje.


A prosííím, neberte si z nás príklad, ledaže z toho pohľadu, že takto to určite vyzerať nemá :prd: . Kam by to potom všetko smerovalo, celý slovenský DD, keby tam bezhlavo pobiehali ďalší streštenci, len kvôli tomu, že my...OMG.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod Wickyy & Classy » Pia 21.01.2011 23:00

Ale nie, teraz vážne. Tiež som narazila na mnoho oveľa väčších neprávostí si myslím, tiež som bola pohoršená, ale proste tým, že DD je skoro najbenevolentnejší šport, čo sa fantázie týka, tak takýmto veciam sa jednoducho vyhnúť nedá. Keď trošku poprezeráš videá, naozaj si všimneš, že DD sa do istej miery stále opakuje, a vždy sa nájdu nejaké spoločné črty,... Vždy sa môže niekto ozvať, a ukázať prstom na niekoho, že to je moje a on opakuje, ako si to môže dovoliť...Z môhjo pohľadu by som povedala, že teraz sa zakladá skôr na originalite a proste priniesť do sveta DD niečo nové. Niečo, čo ešte nebolo, niečo, čo si zapamätáš kvôli tomu, že to bolo vtipné, presné, malo to pointu... a tak. A tu sme sa opäť dostali k subjektivite, takže o tom sa ani nedá viesť normálna reč. Lebo vždy sa proste niečo nájde.

Offtopic: jo, a NEOBHAJUJTE NAŠU ZOSTAVU! nič v zlom, ale je to fakt strašné, veď ešte teraz sa idem pod zem prepadnúť :rip:. Veď to video, čo tu niekto kedysi dávno hodil :au: (aj tak by som ho sem časom dala), tak tie prvé komenty, to patrí k tomu a úplne sa s nimi stotožňujem. Keby tu niekto nedal myšlienku, že sme to my, tak by sa veselo pokračovalo. Každí mal/má svoje začiatky a zážitky, či trapasy (nedajbože), ale hold, to patrí k tomu. Keby ste nás neznali, hanbili by ste sa za takú prezentáciu. Nehovorte, že nie! Takže, nech si myslíte čokoľvek aspoň budte féroví...viem a to aj každí, že DD je hlavne o subjektívnom názore...ale pozor! nie o "známostiach" , či národnému alebo osobnému :no: . To by teda bolo už dosť zvrátené, ale osobne si myslím, že to sa k športu proste nehodí.
Wickyy & Classy
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1841

Re: Nevydarené tance

Poslaťod zdenka2710 » Sob 22.01.2011 10:12

No mne sa pacili obidve, ale osobnejsie mi prislo to tvojee..
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Vydarene tance :)

Poslaťod zdenka2710 » Sob 22.01.2011 12:43

DO tejto temy davajte tance ktore sa vam pacia, mne sa najviac paci toto video http://www.youtube.com/watch?v=Qi4qvMmW ... re=related
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod Sim » Štv 02.06.2011 15:48

Offtopic: zdenkaaa,zdenkaaa, toto je téma na nevydarené tance,nie na tance kt. sa ti páčia! :ach:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod moschino » Sob 04.06.2011 21:37

Dnes sa nam podarilo nieco ako nevydareny tanec. Ale ako ze fakt nevydareny :ua: Skoda slov vlastne :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod ??Maria?? » Ned 05.06.2011 9:45

moschino: robili ste niake ukážky?
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod moschino » Ned 05.06.2011 10:53

Jj, robili. Na MDD
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod ??Maria?? » Ned 05.06.2011 11:07

luďom sa určite páčilo, máš nové skúsenosti, načo sa stresovať? :jazyk:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod moschino » Ned 05.06.2011 11:46

Niekomu pacilo, ale napr.jedno dievcatko mi povedalo: teta, minule vam to islo lepsie , vtedy toho vedel viac :ua:
minule bolo pred rokom a vtedy vedel toho akurat velmi malo. Skoky, slalom, otocky, sudy... Teraz neviem comu je, uz nejaky cas strajkuje a nebavi ho slalom, slalom pospiatky a obcuvanie. A ked sme uvudeli ten teren, kde sme mali robit ukazky, hned som nasu choreo zrusila, kedze stolcek by sa prevaloval a nechce robit ani to obcuvanie. Tak som mala na CD este jednu pesnicku, tak sme isli na :ach: to, nieco rychlo vymyslene, ale bolo to strasne :ua: fakt strasne, nevedela som si rychlo spomenut, co este vie a este sa tvaril, ze on nevie otocky do stran a ze som ho nikdy neucila zacuvat do domceka. :ua: take co vie uz neviem kolko nechcel robit, ale cez svihadlo skakal jedna radost :ach:
A to mame ist zanedlho na ukazky do skolky :pac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod ??Maria?? » Ned 05.06.2011 12:00

Ale vśak to nevzdáš po jednej horšej skúsenosti nie? Ukážky budú super, neboj, ty aspoň máš kde niečo ukazovať. :no:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod Cathie » Ned 05.06.2011 12:24

Moschino dajte si oddych a hodte sa do pohody :no: Toto sa mi stava obcas a mava to dva dovody - bud je pes nevybehany a ma nervy z toho, ze ma prilis vela fyzickej energie a preto sa nevie zmestit do koze.. alebo je prepracovany a potrebuje na nejaky cas uplne vypnut s cvicenim. Ked veci nejdu, proste ich treba obcas nechat tak.. inak sa iba zbytocne znechucuju :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod moschino » Ned 05.06.2011 12:59

Vzdat nevzdame, on ma asi len nejake blbe obdobie. Myslim, ze mu to neslo, lebo na miesto ukazok sme museli slapat hore kopcom asi 30 min. Aj ked mal oddych po tom, asi nestacil, predsa bolo len teplo. Rozmyslam, preco nechce robit to cuvanie a slalom. Netusim, ani sa nestalo, ze by som mu pri tom stupila na packu alebo nieco podobne. Mozno sa mu to zda nudne, netesi sa pri tom ako ked robi nieco ine. Napr.to skakanie cez svihadlo je urcite narocnejsie a vycerpavajucejsie ako slalom a otocky a aj tak radsej robi to, lebo je to vacsia sranda.
Skusim ho za tieto veci, co ho az tak ''neberu'' este viac chvalit a skakat od radosti, aby prisiel na to, ze aj to je sranda :smile:
myslim, ze prepracovany nebude. Prave teraz ked mam skusky tak sme si dali oddych aj od agility treningov, dokonca sme zrusili preteky. Akurat sa len hrame vonku a vnutri, ucime nejake triky, ma menej zataze ako inokedy.
Zase co som si vsimla pozitivne, tak aj ked nechcel na tych ukazkach nieco robit, cely cas sa kukal na mna, nikoho okolo si nevsimal, ani raz neusiel za niekym ci clovekom akebo psom a to je dost uspech oproti ukazkam na vystave v Nr co boli v zime, kde sa kukal vsade okolo a na mna az potom. Akurat ze odmietal urobit niektore cviky.
Uvidime, co bude dalej. Skusim ho nabudit a zvysit zaujem o to, co sa mu teraz zda nie prave zabavne, aby zistil, ze aj to je super zabava. Dam mu oddych bez treningu par dni a uvidi sa
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Vydarené a nevydarené tance

Poslaťod sisaastaire » Pon 06.06.2011 7:16

mne tiez zacal strajkovat pred par tyzdnami a zrazu z nicoho nic mi nechcel robit slalom ani normalny ani cuvajuci.....casom som dosla na to, ze ho hneva moje gesto k tomu:D teda hlavne k cuvajucemu slalomu....prestala som mu ukazovat a iba slovom som povedala a zrazu bez problemov....a ten normalny odrazu chce aj s ukazovanim:D zvlastne...ale funguje to
sisaastaire
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

PredchádzajúciĎalší

Späť na Dogdancing