Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne útulkov.
Odoslať odpoveď

Karanténna stanica Pezinok

Ned 19.07.2009 17:51

dnes som do útulku v Pezinku viezla nájdeného psíka a bola som veľmi prekvapená a znechutená tým, že OZ U psej matere pravdepodobne ukončí svoju činnosť kvôli sťažnostiam a ohováraniu. chápem, že útulok je situovaný v centre, ale je otrasné, že mesto sa nijako nesnaží túto situáciu riešiť. pani Fecková mi hovorila, že ak si nenájde iný pozemok (zrejme teda si ho bude platiť sama ako súkromná osoba - tak som to pochopila), kde nebude všetkým na očiach, tak končia. je to veľmi smutné, myslím, že o psíkov je tam dobre postarané. máte nejaké info? alebo máte psíka z útulku v Pezinku?

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Str 29.07.2009 19:03

ja mam Taru odtial
pani feckova je uzasna zena to ako mi pes od nej ( ktoreho zachranila) zmenil zivot si nikto neviete ani predstavit
teda vy vlastne viete :lol: .
mam z tohto zdruzenia aj kocura ale nie priamo od nej.
je to strasne
viem ze je este skoro na to mysliet ale az raz Tara alebo Gina nebude chcela som psa opat odtial.

tento rok som sa konecne odhodlala a poslala som im svoje trapne dve percenta s ktorymi sa mi nikdy nechcelo kaslat roky pred tym.
tak isto ak mame nejake veci zbytocne tak ich tam chcem odniest a proste to vsetko.
PAni feckova a jej spriaznen duse su uzasne osoby.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Str 17.03.2010 20:27

Zdravim vospolok

pani Feckova z Psej Matere z Pezinka mi nevydala moje stena – co by ste robili na mojom mieste??

OPIS SITUACIE / FAKTY
1.Pred takmer 2 mesiacmi som nasla na FB inzerat ze existuje fenka (krizenec jazvecika) o ktoru sa nestaraju a permanentne ju mnozia ma cca 5 rokov a uz cca 10x steniatka, ktore nasledne topia a ze sa na to uz nevie pozerat a ze by ju vzala ale nema ju kam dat ..tak som jej napisala, ze nech si ju vezme k sebe a najdeme riesenie. Fenku si vzala a rano bolo na svete 8 steniatok avsak nemohla si ich nechat doma.

2. Hladala som niekoho kto sa o ne postara, jedna baba sa mi ozvala ale kamaratka mi povedala, aby som sa spytala p. Feckovej, ktora ma dost sponzorov aj podmienky pre steniatka a vypiplala vela steniatok tak vie co s nimi ... a ze sice je tu nebezpecna tema/otazka Krona, ale ak sa s nou dohodnem, ze steniatka nebude umiestnovat, iba sa o ne postara, ze je to bezpecne.

3. Volala som p. Feckovej s tym, ze sme zachranili fenku so steniatkami a ci by sa o nu postarala a suhlasila s tym, ze by sa o nich iba starala ale nikomu ich neda, nove domovy im najdem ja, umiestnovat ich budem ja, podpisovat adopcne zmluvy budem davat ja – ze ona sa o ne iba postara. Povedala, ze nie je problem, ze suhlasi. (poznamka – manzel jej v minulosti nezistne pomahal s istymi vecami, takze ked som jej volala nebola som pre nu uplne neznama osoba)

4. Priniesli sme jej fenku aj so steniatkami a opat som jej prizvukovala, ze nechcem, aby ich ona umiestnovala, ze to budem riesit ja a ak niekto bude mat zaujem, nech mu da moje cislo. Povedala ze v poriadku. Zaroven som sa jej spytala, ci chce nejake granulky pre fenku a steniatka, povedala ze netreba, ze to vsetko ona ma.

5. Pri odovzdavani som jej hned povedala, informacne, ze pre 2 chlapcov a 1 dievca uz domov mam, a ze pre fenku a 5 steniatok urcite najdem.

6. O 3 tyzdne som tam prisla steniatka nafotit, aby som ich inzerovala, steniatka aj mama boli peknunke, napapane, spokojne. Opat som jej pripomenula, ze steniatka umiestnujem ja, nech ich nikomu nedava a ani fenku. Povedala mi, ze ju inzeruje na webe tak som jej povedala nech ju urcite hned stiahne, ze ju nikomu nedam, ze domov bude mat, o to sa postaram. Podotykam este, ze aj pri preberani steniatok prisla p.Feckova k autu sama a ked som bola fotit tiez bola sama doma, nikoho z jej utulku som tam nevidela a ani nestretla, nejake dve baby vraj vencili akurat psov. Pocas druhej navstevy som absolvovala cca 3hodinovu vyplakavacku o tom, aki su na nu ludia zli, ako ju nepravom ociernuju atd, a ze v pondelok musi utulok zavriet lebo synovia uz s tym nesuhlasia a musi vypratat z jednej strany dvora psov, a ked im nenajde domov do pondelka (bola tusim sobota) tak nevie co s nimi ..a ja ze kam pojdu – ona ze no ved do Korne kam inam – a mykla ramenami.

7. Potom mi este hodinu rozpravala o Korni aka je super a ako sa tam staraju o steniatka, ako oni nic nemnozia, vsetko kastruju a blablabla. To len tak mimo temy ...

8. Po mesiaci – konkretne nedela 14/3 – volala som s p.Feckovou, ze uz si prideme pre Buksi a steniatka, nech ich ani neockuje ani necipuje, ze to dam urobit na moje naklady ja. Prisiel prvy sok, povedala, ze mi da len tie tri a ostatne si necha lebo pre nich „niekoho“ ma a ze je o ne velky zaujem. Tak som jej povedala, ze dohoda znela inac vid bod 3-6, a ze tie steniatka mala len v opatere s ktorou ona sama SUHLASILA takze napokon povedala ze ok. Este sme sa dohodli, ze v pondelok ich da ona odcervit, lebo v stredu si po ne prideme, lebo sa idu ockovat a rovno do novych domovov (3 steniatka BA a 5 steniatok a fenka do Rakuska).

9. Pondelok 15/3 – vecer 22:00 hod zvoni mi telefon – dobry tu Feckova ..ja ze prosim, ona dobry den (nevedela komu vola) nasla som si tu inzerat ze mate psika Bimba, ktoremu hladate novy domov, mne sa paci ja by som ho chcela ...ja v soku, ze naco mi vola ona co ma plny utulok, ktory „musi zavriet a davat psov do Korne ako povedala“ ze naco obvolava inzeraty a stahuje si psov z inzeratov??? A to sa v nedelu poobede vratila z dovolenky a vecer uz voalla na inzerat(y)!!! .... Hovorim jej, ze uz to nie je aktualne Bimbo uz je prec a povedala som jej komu vola ...(skoda nenapadlo mi sa pytat viac) ...a vtedy som jej povedala, ze akurat som volala s kamoskou, ze v stredu vsetky zaockovat dame ale fenka a 5 steniatok pojdu do rakuska o tyzden neskor lebo sa to posunulo, ci suhlasi, ze ostanu u nej tyzden dlhsie alebo si ich vezmem na ten tyzden ja – povedala, ze nie je problem, ze ostanu.

10. Utorok 16/3 poobede – volam pani Feckovej, ze si prideme po stenata a fenku do Rakuska a ze pre tie tri si pridu baby sami, ze som im dala na nu cislo, ze jej budu volat. Ona, ze ktore tri presne? Ja ze 2x tmavy chlapec a 1x tmava baba, zvysne berieme my. Ona na to „no ale tu fenku vam nedam, lebo ja som ju uz dala prec“ ..ja ze prosiiiiim??? Vcera sme spolu volali, vedeli ste, ze ich nemate umiestnovat, aj ze si po ne prideme, este sme sa bavili o odcerveni ...no tak sme sa brutalne pohadali kde ona argumentovala, ze ona sa o ne dobre starala na vlastne naklady, na co som ja jej povedala ze ano to jej nikto neberie ALE
Ad 1) suhlasila s tym, ze si ich berie len do opatery a nie na umiestnovanie (jej co sa umiestnovania tyka neverim a nechcela som aby skoncili v Korni ,preto som jej ich dala iba pod podmienkou, ze suhlasi, ze ich nebude umiestnovat ona - inac by som jej ich ani nedala!)
Ad 2) nic nechcela, ze nie je problem sa o ne postarat, lebo ma na to sponzorov
A dokolecka ze ona sa starala – ano starala, to jej nikto neberie, postarane o ne bolo dobre, ale napriek dohode a opakovanemu pripominaniu si ich sama zacala umiestnovat len tak neviem kam bez adopcnej zmluvy ...vraj tato fenka je u nejakej pani co jej pomaha – ale ako hovorim, nic jej uz neverim a hlavne nie, ze umiestnuje dobre psikov.
Potom ked to asi psychicky nezvladla mi dala k telefonu nejaku tetu, co ani nevedela o com sa bavime, lebo nikdy nikde nebola a ani sme sa v zivote nestretli, volaka Jana ju volala, mi oznamila, ze ziadne stena nedostanem a som svina nevdacna. Lenze tato pani zjavne netusi, na com sme boli s p.Feckovou dohodnute.

11. Streda 17/3 kamoska isla rano k p. Feckovej vziat psov, dala nam fenku a 7 steniatok s tym, ze to jedno nam neda, lebo si ho vzala pracovnicka utulku, ktora sa na nho naviazala. Ked jej bolo povedane, ze toto sa nerobi a nemala pravo si ho vziat, lebo si ich brala s vedomym, ze ich ona nemoze umiestnit, tak povedala, ze si myslela, ze si ho moze nechat za odmenu, ze sa o ne starala (zaujimave, ze mi nezavolala, aby sa dohodla, ze nejake stena chce) a nam ho nemoze dat lebo ta baba je na nho strasne naviazana ...a o 5 minut zase tvrdila, ze by nam ho aj dala, ale z principu nam ho neda äzjavne teda az taka naviazana nebola).

Takze pozitivne je, ze po velkom kriku co sme narobili sa zlakla a mame fenku a 7 steniatok a maju super domovy, negativne je, ze jedno steniatko – fenka – je umiestnena p. Feckovou boh vie kde. Sice tvrdi, ze je u tej Jany, ale vieme, ze klamu. A ukazat nam ho nechcu. V lepsom pripade je v nejakej rodine a p. Feckova sa tvari, ze je u tej Jany, v horsom pripade ani nechcem mysliet na to ako skoncilo ...faktom je, ze steniatzko je prec a nik netusi kde, ak by bolo u zamestnankyne utulku, nebol by problem ho priniest ukazat ...

Takze tolko geneza – prosim Vas ako by ste vy postupovali, aby ste ziskali to steniatko spat? Ja jej uz neverim ani pol slova, tolko krat mi klamala priamo do ksichtu ze jej neverim nic, ani to, ze stena sa ma dobre a len dufam, ze neskoncilo niekde „na severe Slovenska v raji pre zvierata“ – steniatko malo ist mojej kamoske, ktora na nho cakala 2 mesiace tak chcem aby islo tam.

Nemyslim si, ze som nevdacna, ja pani Feckovej dakujem, ze sa o ne postarala ALE ja som sa p. Feckovej spytala ci sa o ne postara s tym, ze ja ich umiestnujem nie ona – SUHLASILA ...povedala som jej, ze ak by mala nejakeho zaujemcu, tak mu ma dat na mna cislo, ja sa s nim pobavim a dohodnem sa s nim ci mu steniatko dam alebo nie, a ak ano ssamozrejme na zaklade adopcnej zmluvy – SUHLASILA - takisto som sa jej pytala, ci treba priniest granulky a pod. pre steniatka – povedala, ze netreba ... povedala som jej, ze ak bude nieco v suvislosti so steniatkami potrebovat staci povedat ...ockovanie a ciopovanie hradim ja........ takze nechapem, o com tu teraz ona toci.

A este na pobavenie – dnes kamoske (ked brala havkacov) p.Feckova povedala, ze pri telefonate so mnou odpadla lebo som bola na nu velmi zla az musela prevziat telefon nejaka Jana ...
Takze aby ste vedeli ako sa odpadava „tak a teraz Vam dam k telefonu Janu ...“ takze opat klasika, strategia „robim zo seba chudatko ukrivdene, rozplacem sa a nataram blbosti – ved mozno mi na to skocia. Trapne!!! Nelutujem jedno slovo co som jej povedala, p. Feckova je stara zla zatrpknuta klamarka (vo vaznom zlom psychickom stave) a pred takymi osobami nemam ziaden ani najmensi respekt.
Moze sa hanbit a ja verim, ze jedneho dna zaplati a to vsetko co a ako robi.

A mimochodom co si myslite o tom, ze sefka utulku, ktory je preplneny a podla jej slov ho musi zrusit a psov odviest do Korne – naco obvolava inzeraty, ze niekto daruje psika a ona si ho vezme????????????

A ktohovie kde by tych 5 psikov/steniatok, ktore mi este v nedelu nechcela vratit lebo mala na nich vaznych zaujemcov (ktori boli az tak vazni ze dodnes mi nezavolali a neprejavili o ne zaujem), ktohovie kam s nimi mala namierene ...

Dakujem za nazory
iv.

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Str 17.03.2010 21:09

petkatka,
niečo takéto nechutné som už dávno nečítala.
zbrklo ste ukradli suku, ktorá porodila štence, a keď ste nevedeli čo s ňou, hodili ste ju na krk pani Feckovej - tak TOMUTO hovorím záchranárčina!!!
ako vždy, cudzími rukami a cudzou prácou!
a samozrejme! za cudzie peniaze!
fecková jedno šteňa umiestnila a SPRÁVNE vám odmietla povedať, kde je - nikto nepotrebuje nájazdy hysterických záchranárov do vlastného bytu. O ostatné bol záujem - a nie záujem od priekupníkov ako je rakúšanka Marion. Štence ste si vynútili hysterickým ziapaním po žene, ktorá vám nezištne pomohla a takzvane ste ich umiestnili. Už vidím, ako od marion dostávate kontakty na ľudí, ktorým štence popredala! HAHAHA!!! - btw: ONA za ne dostáva cca 200 eur za kus a platí za ne maximálne 50 eur za kus, ale aj tak ste si slušne pomastili vrecko!


ešte dodatok k téme baxi: pani feckovej ste predsa poslali na mail správu, že súrne potrebujete domov pre baxiho, mail jej prišiel v týždni, keď bola mimo územia slovenska, postupne si čítala svoje maily a reagovala na ne - takže o čo vám týmto klamstvom ide?
Naposledy upravil luxo2002 dňa Str 17.03.2010 21:19, celkovo upravené 1

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Str 17.03.2010 21:37

OFICIÁLNE VYJADRENIE OZ U PSEJ MATERE

Z vážnych priestorových dôvodov muselo naše OZ znížiť kapacitu príjmov zvieratiek. Nemôžeme prijímať žiadne zvieratá z domácností, ani neumiestnené súkromné šteniatka, tak ako to bolo doposiaľ. OZ U Psej matere bude prijímať iba skutočne vážne prípady vyhodených, týraných a zranených zvieratiek.
Nakoľko bojujeme s priestormi, zároveň prosíme všetkých dobrých a nám naklonených ľudí o pomoc.
Ak má niekto vedomosť o možnom prenájme, alebo inej možnosti získania priestorov , budeme radi, ak nám dá typ. Samozrejme, OZ si nemôže dovoliť ani drahý prenájom, ani drahú kúpu. Preto ešte raz prosíme všetkých, ktorí majú akúkoľvek možnosť pomôcť s priestorom pre našich najdúšikov, nech sa ozve buď emailom, alebo telefonicky.
Tento oznam sme nútení zverejniť, nakoľko nám ľudia telefonujú, či sme naozaj skončili a či nám už nemajú pomáhať. Zrejme je to účelovo spustená informácia, nakoľko je obdobie posielania 2% dani z prijímov. Naše OZ má skutočne veľké náklady najmä na veterinárnu staroslivosť / kastrácie, sterilizácie, operácie zlomenín, zrazené, alebo iným spôsobom zranené a "zdevastované" zvieratká / a preto nám 2% nesmierne pomáhajú. Aj teraz máme na operácii kocúrika so zlomeným stehenným kĺbom a kocúrika so zlomeninou bedernej kosti. Ľudská zloba je nekonečná a zvieratkám, ktorým sa pomôcť dá, budeme aj nadaľej pomáhať

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Str 17.03.2010 23:57

Informaciu o chovani p. Feckovej som pisala na psiu dusu ja, sem to bolo skopirovane bez mojho vedomia (ale vobec nevadi),
takze to je dovod preco som sa doteraz nevyjdarila ..a preto ani ta otazka neplati ..to bola skor taka basnicka otazka 

Pani Murcova resp. pan Prso z Korne alias muro
Vam poviem na margo Vasho prispevku asi tolko
- Pani Feckova si vzala psov sama a dobrovolne do docasnej opatery s tym, ze ich neumiestnuje, inac by tych psikov nikdy nedostala a isli by ku znamej ..avsak zial som sa nechala nahovorit na pani Feckovu a dodnes to lutujem (a velmi som zvbazovala ci jej ich dam) lebo jedno steniatko skoncilo boh vie kde, ja len dufam ze nie u Vas v Korni ..pani Feckova s tym suhlasila, nic nechcela, takze tu nie je o com
- Kolko stoja starterky viem, pani Feckova povedala, ze granule pre psikov nepotrebuje
- Pre vasu informaciu - my psov nepredavame ako vy, ani si za nich nenechavame platit, robime to zdarma, cas, benzin, opatrovatelka deti ked lietame po psoch – to si vsetko platime sami ...jedina vec, ktoru mozeme mat preplatenu je ockovanie a cipovanie psov, na zaklade bloku od veterinara ...na psoch zarabate vy, nie my ...my na rozdiel od vas mame slusne zamestnanie, ktore nas zivi a urcite nezijeme zo psov ..ale zato vy mate velmi dobry prehlad kolko co stoji 
ale utulok Korna nebudem riesit, mam na to svoj nazor a hlavne to nie je predmetom danej veci ...toto len reakcia na prispevok

LUXO
Predpokladam, ze vy ste ta Jana resp ina zamestnankyna ci dobrovolnicka pani Feckovej
- Ziadnu suku sme zbrklo nezobrali a prave vdaka tomu, ze sme ju zobrali tie steniatka ziju ..teda 7 urcite, co je s tym jednym boh vie
- Ako som spominala vyssie, zial som nedala steniatka znamej, ale som sa nechala nahovorit na pani Feckovu lebo som si myslela, ze svoje slovo dodrzi – zial mylila som sa, ako aj osoba ktora mi ju odporucila
- Pani Feckova mohla nesuhlasit, povedala som jej moju podmienku a to tu, ze steniatka aj Buksi umiestnujem ja, ak bude ona niekoho mat da mu na mna mobil a ja sa rozhodnem - ona suhlasila
- Pani Feckova bud klame alebo je uz tak chora, ze si vobec nepamata co hovori a slubuje ....
- Priekupnicka Marion??? Hlasno sa smejem ..a preco pani Feckova dnes rano vyplakavala ze ako sa Marion na nu vykaslala a ako by s nou chcela spolupracovat dalej, aby je pomahala umiestnovat psikov...ona chce spolupracovat s priekupnickami?  ..ale dobre odkazujeme tuto informaciu pani Marion ...sice rano odkazala pani Feckova inu ale zjavne vy viete lepsie 
- Na margo zarobku som sa vyjadrila vyssie – my mame nepotrebujeme zit a zarabat na psoch a vsetko co robime robime na vlastne naklady

A co sa tyka Bimba tt.j. inzerovaneho psika – pani Feckovej som ziaden inzerat neposielala !!!!!! Takze nevypisujte blbosti ... Niekde si ho nasla a internete a sama iniciativne ako fyzicka osoba mi volala, ze si ho vezme (netusila, ze vola so mnou) ...nepoznam okrem Feckovej a Korne utulok, KS alebo OZ, ktore reaguju na inzerat ze psik hlada domov ...takze to je vas velky preslap vedla!!!

Takze neviem kto Vam toto zozerie, ze pani Feckova nezistne vyvolava v nedelu vecer o 22:00 hod po inzeratoch ...clovek so zakladnym slusnym vychovanim vie, ze takto vecer a toboz nie v nedelu sa ludom nevyvolava ...

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 0:13

okej ja len nechapem ako ked je jasna dohoda.. ze p.Feckova vezme fenku a steniatka do DO s tym ze ako sa vyjadrila Ivet pojde to na jej naklady ze sama si ich zaockuje zacipuje.. ze preplati ak bude treba vsetko.. dohoda bola jasna .. Ivet umiestnuje aj fenku aj steniatka.. a na zaciatku ak chces vediet Muro si p.Feckova ako viem ziadnu financnu nahradu nenarokovala.. a teraz steniatka su odstavene vhodne na adopciu a uz s nimi p.Feckova manipuluje a nechce ich vratit.. ma svojich ludi na tie steniatka. ale stale sme pri tom ze na zaciatku bola DOHODA s ktorou p.Feckova uplne suhlasila tak nechapemm co teraz strajkuje ze ich nevyda.. no ak mala problem s dohodou mala s tym prist na zaciatku ked sa tam steniatka a fenka viezli.. ale nic nepovedala.. SUHLASILA.. tak teraz nema pravo si narokovat nieco na steniatka a fenku..
dufam ze ked sem pridem najblizsie to tu nebude premazane a zamknute.. dakujem.. tot moj nazor..

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 0:20

LUXO a este jedna drobnost k bimbovi - ako si sami protirecite - pisete ze:

OFICIÁLNE VYJADRENIE OZ U PSEJ MATERE
Z vážnych priestorových dôvodov muselo naše OZ znížiť kapacitu príjmov zvieratiek. Nemôžeme prijímať žiadne zvieratá z domácností, ani neumiestnené súkromné šteniatka, tak ako to bolo doposiaľ. OZ U Psej matere bude prijímať iba skutočne vážne prípady vyhodených, týraných a zranených zvieratiek.

TAK SA PYTAM - Z AKEHO DOVODU P.FECKOVA OBVOLAVALA INTZERATY PSOV KTORI HLADAJU DOMOV A NIE SU V ZIADNOM OHROZENI ZIVOTA????? NACO BY JEJ BIMBO TAK BOL???? KAM BY HO DALA RESP POSLALA????????

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 6:46

Ked sme pri faktoch ponukam do plena dalsi ...

pred casom nam domov ista osoba volala, ze p.Feckova nasla psika bernaka, ci nevieme o niekom kto stratil resp. kto hlada ...my, ze nie ale ze dame mu inzeraty na web ak poslu foto ..ona ze urcite nie, web je zli, ludia su na nich zli, ze oni to poriasia sami ..pes skoncil v Korni

cca 3 tyzdne na to Korna zadala inzerat "Hladam niekoho kto nam daruje starsiu sucke bernskeho salasnickeho psa ..."

Velmi by ma zaujimalo naco Korna ktora je preplnena psami sama iniciativne nahana psov a hlada niekohokto im psa daruje?
a veeelmi zaujimave je, ze zhanali prave fenku bernaka po tom ako im tam prisiel bernak ...."nenapada" mi preco a naco ....

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 7:21

prosim vas, este k tym faktom a "faktom"
pisat pod anonymnym nickom a argumemtovat formulaciami typu "volala la mi ista osoba" :nwm: to co je?
vy tu vsetky rozhorcene, az hystericky, menujete konkerentu osobu, ktora je tu uvedena pod pravym menom, tak majte aspon tolko odvahy (nehovoriac o slusnosti) uviest aj svoje skutocne meno a mena dalsich osob, na ktorych sa odvolavate
inac je to na naozaj cele o nicom, fakty na urovni spravodajstva JPP

navyse
TAK SA PYTAM - Z AKEHO DOVODU P.FECKOVA OBVOLAVALA INTZERATY PSOV KTORI HLADAJU DOMOV A NIE SU V ZIADNOM OHROZENI ZIVOTA????? NACO BY JEJ BIMBO TAK BOL???? KAM BY HO DALA RESP POSLALA????????

od koho cakate, ze sa vam dostane odpovede na tuto a podobne otazky? :nwm: od ludi, ktori netusia o co ide a v nemom uzase len hladia co za burka sa to tu zrazu strhlo
ak mate nejake otazky konkretne na pani Feckovu, bude snad lepsie ked sa obratite priamo na nu? Aspon logika veci mi to navrava. Neviem o tom, ze by p. Feckova chodila na toto forum, tak pochybujem, ze tu sa dockate odpovede na svoje otazky a pochynosti
to len taka mala poznamka na margo, aby ste sa niektora nestazovala, ze sa vam nedostava odpovedi na otazky :no:

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 7:24

nie je problem ... ale som zvedava ci sa aj luxo predstavi :)

moje meno je Iveta Haulikova
a ta ista osoba, ktora nam volala ohladne najdeneho bernaka u p.Feckovej, je manzelova sestra Paulina
Naposledy upravil ivetulienka dňa Štv 18.03.2010 8:27, celkovo upravené 1

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 7:28

Ivet, a co cakas, ze ako ti toto forum pomoze ziskat odpovede na tvoje otazky? (vid. moj dovetok vyssie)
preco sa v tychto veciach neobratis priamo na osobu, ktorej sa to tyka? :nwm:

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 7:35

Luxo robi u p. Feckovej a vehementne ju obhajuje tak som zvedava ako si obhaji toto resp ako si Korna, ktora tu je obhaji tych berrnakov ...

je dobre, ze su tu obe strany, kazdy si povie svoj nazor a ludia si urobia vlastny ...na to podla mna forum ma sluzit
a hovorim, je super, ze je tu nazor obcoh stran

v neposdlednom rade o tychto veciach treba hovorit otvorene a nezakryvat predtym oci ... je to fakt a stojim si za kazdym mojim slovom ...aspon ludia velmi zvazia, ci nejake zachraneneho psa p. Feckovej resp. do Korne odvezu ....

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 8:02

Amaguk a to ci si vypichla bola okrem otazky pre luxo aj basnicka otazka pre ostatnych, aby sa kazdy zamyslel a urobil si vlastny nazor ...lebo tak ako tu Liana pise pozitivne veci tak su aj negativne ... a netreba sa k negativnym staviat zaporne, ze ludia co pisu ngativne su hned ti zli resp hystericki .... aj oni vedia preco pisu to co pisu ... lebo o com by bola diskusia (forum je o diskusii nie??) keby pisali len ludia od p. Feckovej resp z Korne krasne nafuknute z mojho pohladu "bajky"? ... lebo ked nieco do diskusie nepatri tak su to vulgarizmy a suhlasim, ze vulgarne prispevky tu nemaju co robit ... ale aj negativny nazor na Kornu a Pezinok je nazor a ludia vedia preco ho pisu ... lebo tak ako ma niekto pozitivne skusenosti s Pezinkom a Kornou vid Liana tak su ludia, ktori maju negativne .. a kazdy pise len svoje skusenosti ...ja som napisala moje meno (zatial ako jedina v tejto diskusii) takze myslim, ze je uplne legitimne a ok ked tu pisem aj svoj nazor nie v kategorii JPP a ani nie v kategorii "milujem p.Feckovu a Kornu" ...

Re: OZ U Psej Matere - Pezinok

Štv 18.03.2010 8:29

Ja som tiež bral jedného psíka z tohto útulku a pripadalo mi to všetko ako v každom útulku - kopu neštastných zvieratok, hľadajúcich svoju budúcnosť... A tiež Vám môžem povedať, že obdivujem ľudí, čo pracujú v útulkoch. Padli tu vážne obvinenia, len tiež nerozumiem, prečo tu na fóre a nie inde a taktiež ma napadlo, že ak by som toho psíka bral teraz, takáto diskusia by vo mne vzbudzovala pochybnosti, či nehladať psíka radšej niekde inde. Nebojíte sa, že týmito útokmi na fóre nakoniec najviac ublížite tým psíkom, ktorí sú tam a odradíte prípadných záujemcov o adopciu? :ua:
Odoslať odpoveď