Útulok Košice

Sem píšte všetko ohľadne útulkov.

Re: Košice

Poslaťod fibi1212 » Sob 22.11.2008 15:07

v podstate mozes prist rovno...nemusis volat...ako spominala emili,kvoli pocasiu sa uz velke brigady nerobia...
...budes robit asi to,co minule-venovat sa steniatkam(socializacia atd :no: )
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod LadyTrixiKe » Ned 23.11.2008 19:06

no napriek pocasiu ktore bolo v celku celkom ok sme sa dost narobili :yes:
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod fibi1212 » Str 26.11.2008 15:04

prezrad viac :3:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod martinkaaa4 » Str 25.02.2009 18:02

Ja by som sa chcela opýtať netýka sa to útulku ale Košíc...takže kto ide tento rok na orieškiádu ak hádam nejaká bude :lol: ???
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Košice

Poslaťod Allyshca » Štv 21.05.2009 21:00

Ludia, preco ten casopis nedostat v stankoch? Teda aspon u nas nie... Podarilo sa mi zakupit jedno cislo a potom uz nie, vychadza asi v nepravidelnych intervaloch co? A este jedna otazocka: organizue UVP aj tento rok nejaky tabor?? :smile:
Naplnit svoj Osobny pribeh je jedinou povinnostou cloveka. Vsetko je jedno. A ked nieco chces, cely Vesmir sa spoji, aby si to dosiahol. Paulo Coelho
Allyshca
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Bratislava

Re: Košice

Poslaťod LadyTrixiKe » Sob 23.05.2009 18:25

tabor sa myslim organizuje aj tento rok a casopis uz bohuzial niekolko mesiacov nevychadza
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod Diandra » Uto 02.06.2009 15:09

A ja že prečo ho nemôžem kúpiť :lol: Ale škoda :ua:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Košice

Poslaťod Diandra » Str 01.07.2009 10:08

Šla som sa pozrieť na ich stánku a tam sa mi taká hláška objavila že ,,nahlásená škodlivá stránka" a niečo tam je popísané v tom zmysle že stránka sťahuje osobné údaje používajú počítač na útoky a poškodzujú systém. :ua: Prečo to tam je?
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Košice

Poslaťod Keta » Ned 16.08.2009 15:34

a akú stranku si dala? :smile: bo mne všetko ide v pohode....stranka je http://www.uvplp.sk/
Keta
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 180

Re: Košice

Poslaťod *Bady* » Ned 16.08.2009 15:37

Diandra píše:Šla som sa pozrieť na ich stánku a tam sa mi taká hláška objavila že ,,nahlásená škodlivá stránka" a niečo tam je popísané v tom zmysle že stránka sťahuje osobné údaje používajú počítač na útoky a poškodzujú systém. :ua: Prečo to tam je?

možno máš nastavené v pc, aby ťa upozorňoval na poškodené stránky, no ty tam na nich môžeš vstúpť, keď si to niekde odklikneš :yes: mne tá stránka ide tiež v pohode
*Bady*
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 406
Bydlisko: okres KE

Re: Košice

Poslaťod blackcat8885 » Pia 04.09.2009 21:44

6.9 je v utulku brigada ak by niekto chcel a mohol pomoct
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce
J.R.Ackerley

www.bernymaxi.weblahko.sk
blackcat8885
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 196

Re: Košice

Poslaťod Diandra » Ned 06.09.2009 17:55

*Bady* píše:
Diandra píše:Šla som sa pozrieť na ich stánku a tam sa mi taká hláška objavila že ,,nahlásená škodlivá stránka" a niečo tam je popísané v tom zmysle že stránka sťahuje osobné údaje používajú počítač na útoky a poškodzujú systém. :ua: Prečo to tam je?

možno máš nastavené v pc, aby ťa upozorňoval na poškodené stránky, no ty tam na nich môžeš vstúpť, keď si to niekde odklikneš :yes: mne tá stránka ide tiež v pohode

neskôr som tam vstúpila a už je to v pohode. Nič z tých varovaní sa mi nestalo :smile: stránka bola uvplp.sk
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Košice

Poslaťod sisinka » Štv 17.12.2009 17:55

Ahojte,byvam v Kosiciach, a chcela by som sa spytat ze ci nepotrebuje utulok pomoc-papanie.Mam doma 1KG fitmin sacok,a nechcem ho vyhadzovat ale dat na dobry ucel.Nebojte sa nieje otraveny ani nic.Ak by ste moju ponuku alebo neviem ako to mam nazvat prijali,vpohode dojdem a donesiem vam. :no: :yes:
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

Re: Košice

Poslaťod Žanet » Pia 18.12.2009 0:14

urcite sa im zide kazda pomoc :smile: takze ak mas moznost darovat granule nevahaj :no:
Žanet is happily dating with Raso ;-)
Žanet
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: Košice

Poslaťod sisinka » Pia 18.12.2009 12:55

skusim ich kontaktovat,neviete nechodi niekto z nich tu na dogforum ?
Pes je Tvojim obrazom, len menším, chlpatejším, a s veľkým vlhkým jazykom. (J. Rose Barber)
Psi nepotrebujú Vaše peniaze, slávu a moc, chcú iba Vašu lásku. (Jacqueline Francis)
sisinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 427

PredchádzajúciĎalší

Späť na Útulky