Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:23

a k teme, hej, sme tu dakedy protivni a cynicki a sarkasticki, ale to tu bolo vzdy, ziadna nova moda, kazdy bol raz novacikom, si tym presiel. By som prave povedala, ze bolo aj horsie, v mamickach sa moc hadat neda :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 18:24

hruska píše:mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:


hruska, tak to je super, to sa mi páči. :jop: Zosmiešňovanie a urážanie iných na dobré fórum nepatrí...
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:27

ja to zas beriem ako cenzuru :) ale kazdemu ine vyhovuje, ja som tu viacmenej spokojna, vdaka df som spoznala par super ludi, virtualne a niektorych aj osobne a za to som rada. Mne to za tie obcasne pindacky stoji :heh:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hugo :) » Pon 11.01.2016 18:27

Elis píše:
hugo :) píše:ale keď som nenašla tému s "mojím problémom" tak som bola stratená


hmm -jsem tohle forum asi 3/4 roku jen cetla, nez jsem se prihlasila :angel:
Offtopic: ja som fórum našla náhodou keď som hľadala riešenia, viem moja blbosť :ach:

ja neviem prečo ale na desenského fórum som sa ani registrovať nevedela, nedovolilo mi to (nepamätám si už presne aký bol problém)
Obrázok
hugo :)
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 385

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 18:36

Offtopic: Páčia sa mi aj jeho všeobecné podmienky registrácie na fórum, kde je špecifické uvedené, čo nebude tolerované. A zjavne si za tým aj stojí :yes: Hruska, kto chce nadávať, tak by to mal robiť cez ss a nie verejne niekoho pranierovať a zhadzovať, hlavne nováčikov, často deti. Ale je fajn, ak väčšine ľudí tuna toto nevadí, tak potom ste sa našli... :no:
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod hruska » Pon 11.01.2016 18:40

to nie je o vadeni ci nevadeni, ja si tu tiez s niektorymi nie az ak uplne rozumiem, neda sa suhlasit vzdy s kazdym a vo vsetkom a aj sme mali vymeny nazorov, ale ved je to len forum, o nic nejde :nwm: V realnom zivote si s kazdym rada pokecam bez cohokolvek, skor sa zasmejem, jake sme trdla.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 18:46

Offtopic: No, maira,jako ideově to je hezké, ale fakticky tam vládne tvrdá cenzura na poněkud jiných základech.....
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod wer » Pon 11.01.2016 18:56

A zacni s CM :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Vikiki22 » Pon 11.01.2016 19:12

hruska píše:mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:

By ste sa čudovali, kto všetko a čo sem chce občas napísať. :pac:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Renata » Pon 11.01.2016 19:25

Ot: maira som rada ze som pomohla, uzi si to, nezabudni vzdy len chvalit a vynasat do nebies a pchat sa do ... vtedy mas uspech na danej poradni zaruceny (aby nedoslo k omylu, ja si rudove nazory a rady citam, vypocujem, suhlasim, nesuhlasim, atd., len fakt nemam rada pritakavacov bez kuska vlastneho rozumu a tie " kometky" ktore okolo neho lietaju a idu sa po....)
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pon 11.01.2016 19:28

maira6 píše:
hruska píše:mozno preto, ze tam sa prispevky schvaluju a hocco neprejde :heh:


hruska, tak to je super, to sa mi páči. :jop: Zosmiešňovanie a urážanie iných na dobré fórum nepatrí...

tam sa moze zosmiesnit alebo urazit cokolvek okrem ruda a jeho metod.. takze tam to potom vypada uhladene a ucelene ale je tam vzdy len pohlad z jednej strany..
Takze to nie je moc diskusia pravom zmysle :nwm:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Bad » Pon 11.01.2016 19:35

No však většina není diskuzní fórum ale poradna.....diskuzi je vyčleněna pouze malá část
A na žádné jiné poradně se tak často nesetkáš s odpovědí - zejména od RD - typu : použij tlačítko hledej, víc čti míň piš, nemám čas sedět u počítače..... :no:

edit: elfinka, se nějak zelenáš..... :oo: :lol:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod maira6 » Pon 11.01.2016 20:19

wer píše:A zacni s CM :joint:


a že kto tu vyrýva... :lol:

Renata píše:Ot: maira som rada ze som pomohla, uzi si to, nezabudni vzdy len chvalit a vynasat do nebies a pchat sa do ... vtedy mas uspech na danej poradni zaruceny (aby nedoslo k omylu, ja si rudove nazory a rady citam, vypocujem, suhlasim, nesuhlasim, atd., len fakt nemam rada pritakavacov bez kuska vlastneho rozumu a tie " kometky" ktore okolo neho lietaju a idu sa po....)


Renata, a to je po tom zosmiešňovaní druhé, čo mi vadí pravé na DF... :yes: Len za ruda treba vymeniť niekoho iného. :joint: Stačí si prečítať dozadu pár strán aj v tejto téme.

Craobs, ja osobne mám rada fóra kvôli priamym skúsenostiam prispievateľov, len keď človek pri tom v kuse musí čeliť nejakým narážkam, tak to stráca efekt.

A Desenského nepoznám, má však dostatočnú a dlhoročnú prax takže rada si na neho utvorím názor. Veď aj vy ste si ju nejako museli utvoriť a jeho fórum zjavne poznáte.
,,Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost.” Jan Werich
maira6
Hafan
 
Príspevky: 721

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod CraObs » Pon 11.01.2016 20:54

No narazky.. to zalezi na tebe ako strasne vazne sa beries, od toho pochopis urcity druh humoru, alebo odchadzas urazena :ha:
a ze ta sere ze wer tu vela ludi moze a uznava jej skusenosti a odbornost, lebo na teba bola mozno niekde brekeke nie je tiez problem fora ako takeho :haha:
ta dlhorocna prax je fajn, ja mam desenskeho celkom rad, ale nesedi mi prave to okolo, ta neomylnost a modlovitost co niektori fakt prehanaju.. a nazor bez oponenta nie je moc hifi :nwm:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Vaše nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Barbor » Pon 11.01.2016 20:59

ževraj narážky, a to keby si videl, ako si maira upravila a vymazala osočujúce príspevky :no: lebo si stojí za svojim názorom a vôbec sa zaň nehanbí :prd:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady