Nočná zmena ( prispievať len medzi 00:00 az 04:00 !!! )

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Nočná zmena ( prispievať len medzi 00:00 az 04:00 !!! )

Poslaťod straka17 » Str 07.09.2022 1:25

:piskot:
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod kives » Pia 16.09.2022 0:54

Morfeus sa na mna zase vyflakol.
straka, ako ide anatka?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Sob 17.09.2022 2:25

Asi tak, že kristušat aj s pojebabranými vtákmi :lol: Nastupujem až vo februári tak to má čas, teraz som sa týždeň piplala s osteologioi
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Štv 22.09.2022 23:16

Musím uznať, že gap year bolo moje rozhodnutie roku. Oproti plánu absolútne nestíham - a je mi to skoro jedno. Je niečo po polnoci a ja som nestihla síce dva predmety a celkovo som deň pozadu oproti plánu, ale včera som nebola schopná sa vôbec učiť... Dnes som si prešla fyziológiu, ešte mám 4 strany resty zo včera a rozhodujem sa, či to vlastne idem hrotiť.
Okrem toho idem na víkend k našim, asi si zoberiem biochémiu len z princípu, že 2.5h potme ma asi šlak trafí cestovať od nudy :joint: Toto by ma pred rokom absolútne položilo.

Okrem toho som celkom popredu. Technicky je druhý týždeň semestra (asi?) a ja mám prejdenú 3/4 fyziológie z prvého semestra, štvrtku biochémie a ja neviem, možno tretinu anatky? S tým, že mám pocit, že chápem a pamätám si :jop:
Ako veľa spraví, že človek nie je vo fight/flight.
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 22.09.2022 23:26

No, vcelku sikovna, aj jed neviem, kam sa ponahlas (fyzio, biochemia, anatka)
A hej, stres ma jednoznacne zly vplyv na pamat.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Štv 22.09.2022 23:50

Vieš čo neponáhľam sa, baví ma to :smile: A príde mi to také, že čím viac viem z jedného, tým viac chápem ostatné a chcem vedieť viac, akoby to vidieť z inej perspektívy, uhlu. No a druhá vec, ak by som sa teraz napríklad učila len kĺby tak to začnem motať dokopy, to je moja ultimátna smrť lebo to nevidím. Svaly detto, ja si to neviem vybaviť, predstaviť, už vôbec nie v pohybe. Teda, nevedela som naposledy keď som sa to učila, zatiaľ mi to dáva mega zmysel.
Snažím sa to tak mixovť že dva kĺby a k tomu akurát dnes vnútorné prostredie z fýzy, že dve totálne nesúvisiace veci v jeden deň. Alebo niektoré dni mám dajme tomu viac kĺbov, ale potom dva dni pauzu od anatky, aby sa to tak nejak uložilo, utriaslo.
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Pia 23.09.2022 0:05

Nič, aktualizujem hlásenie :joint: Jedna odbila, čas spať. A žiadne také, že sa tu nad tým budem trápiť. Spravila som celú tému + skoro úplne dobehla resty. Akurát mediátory zápalu mi dneska nejdú - a ja nebudem perfekcionista a po tomto poste vypnem počítač pre zachovanie vlastnej súdnosti a zdravého rozumu. Tak je to.
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pia 23.09.2022 0:59

to je dosť cool. chcela by som to zažiť, byť v takom stave.
ja som mala gap year v podstate, ale aj tak to stále bola len anxieta...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Voľná Diskusia