Pes v posteli

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes v posteli

Poslaťod lusy » Pon 01.10.2007 13:42

kolki z vas spavaju so svojim hafanom? ja ked som si ho kupovala, tak som bola rozhodnuta, ze rozhodne pes do postele NIKDY a ziadne krmenie od stola. no akosi casy sa menia :smile: a pes dostane sem-tam nieco od stola a moze aj do postele. ale do tej postele moze iba ked priatel nie je doma. ten keby to vedel, tak ma asi zadrhne. :lol:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod MisheliQ » Pon 01.10.2007 13:47

oou takže Vám pes nahrádza priateľa, kým je Váš skutočný priateľ preč, ejha :lol:
no thak môj pes môže do postele kedy sa mu zachce..spí so mnou väčšinou, ak nemám bujne sny a nekopem aleboak sa mu chce..no ale keď ho chcem dať dole, tak tiež pohoda..nie je ako nejaký zúrivý manjiak, čo si chraní posteľ /územie/...a ja som si už zvykla, že spí so mnou..by ste neverili, aké to bolo utrpenie pre mňa, keď som bola v nemocnici, som nemohla zaspať, čo som vedela, že Caesarik pri mne nie je..neleží pri mne..no čo už, sila zvyku :smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Dasty » Pon 01.10.2007 14:03

Mno ja som s dastym spavala este ked bol male stena a nasi rodicia odisli na tyzden prec tak som s nim spala a potom som s isla divat v noci a on bol u nas do 04.00 do rana v posteli...to boli casy...teraz si uz vobec ani dnu hafana nemozem zobrat...len na chodbu pred vchodne dvere :plac:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 01.10.2007 14:10

ja Buddyho tiež nemám vnútri :ua: ale aj tak by sme sa asi obaja do postele nevošli :heh:
ale čo si pametám jedno naše šteňa spávalo u mňa v posteli..ale ráno to bol horor..akurát malo obdobie kúsania..a ja som mala každé pyžamo došklbané :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Silwuska » Pon 01.10.2007 14:18

Jop tak nas maco nieje moc postelovy typ...skor gaucovy :heh: to znamena ze dostat ho dole s gauca ma stoji psychicku ujmu...tie jeho ocka :ua:
Najradsej ma ked si niekto lahne tak naboj a pokrci nohy takze jemu vznikne take zakuticko...to je jeho....uz aj sa tam nasuka a chrochtaaa jak prasatko(lebo nikdy tam nevleze cely a ma tak vykrivenu hlavu) :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Dasty » Pon 01.10.2007 14:18

jaj...ved nas Dastynko tiez este ako krpec nam natrhol obliecku na posteli....teraz by sa urcite so mnou nezmestil do postele ved je ako kon....ale velmi ma stve ze mi radicia hlavne mama nedovolia si ho nachvilku zobrat do izby....jooooj :ua:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod jefima » Pon 01.10.2007 14:42

S nami Gaston spávať nemôže,lebo máme posteľ zavesenú pod stropom a lezieme do nej po rebríku,inak by s nami spával na 100%.No cez víkend rozložíme gauč a na to sa vždy tešíme.V piatok s ním spím ja a v sobotu priateľ. :jupi:
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Poslaťod Bendy » Pon 01.10.2007 15:34

No musim sa priznat ze spime so Sitou, ta musi vzdy lezat v strede :heh: (najteplejsie miestecko), a v posteli stravi tristvrte dna, ale mne je to fuk, hlavne ze o nej vtedy neviem. :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Mima » Pon 01.10.2007 15:48

aj nasi povedali, ze Timmy s nami v posteli spat nebude!!! ale co uz... Timmik je vzdy vecer, ked je prazdna postel u nasich v spalni, a potom ked idu spat, tak pride ku mne a spi so mnou vacsinou do rana...
ved neni to zlate, ked pri vas spi vas chlpaty maznacik????
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Amaguk » Pon 01.10.2007 16:34

ja by som s nim aj spavala, ale on moc nechce, lebo je mu hic.
pride sa tam vacsinou vyvalovat vtedy, ked tam nikto nelezi :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Iwka » Pon 01.10.2007 18:17

Povodne sme nemali v plane Meggy pustit do postele, ale ako povedala Lusy, casy sa menia... Takze teraz vacsinudne (ked nebeha a nesiali sa) je v perinach.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Mininka » Pon 01.10.2007 18:18

orfik moze na postel ale ako nahle si tam lahnem ja automaticky zoskakuje a potom si lahne pod postel.je super ked lezim na bruchu a on po mne chodi a masiruje mi chrbat xixi :lol:
Mininka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Skalica

Poslaťod Aris » Pon 01.10.2007 18:50

Mojich psov by do postele nedal nikto oni aj ked su vnutri sa pytaju von taky vonkajsi typ
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Jana 1 » Pon 01.10.2007 21:53

u nás je to asi tak ako raz povedal jeden kamoš,že mu nevadí spanie v posteli pokiaľ to neni jeho,keď sme predtým mali ratlíka tak ten spával s nami,ale s veľkým plemenom je to už horšie,jednak by mi to ani nedovolil priateľ(som rada že pes môže aspoň spať v dome) a druhá vec tie chlpy,je síce krátkosrstý ale o to ťažšie idú tie chlpy dole(z oblečenia a z auta ani nehovorím,to sa nedá ani povysávať),keď sme pri mame tam má dovolené aj na gauč,na postel,ale zaberie miesto aj za 2 ludí
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 02.10.2007 7:17

Viggo len zriedka nalezie do postele. Ale to len ked tam niesme my, alebo potom sa tam uz nevojdeme a on zoskoci dolu :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Ďalší

Späť na Ostatné