Psia sexualita

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia sexualita

Poslaťod Poshtola » Uto 04.11.2014 21:46

My mame hafana z utulku, cize je kastrovany, no a bol kastrovany este pred dosiahnutim pohlavnej dospelosti.

Chcela by som reagovat na temu naskakovania a podelit sa s mojimi skusenostami - ako tu uz viaceri ludia podotkli, naskakovanie ma mnoho viac vyznamov ako len prejav dominancie, co bude urcite pravda, pretoze moj psik na ludi (a hlavne na mna) naskakuje vyhradne pri vitani...Predtym sa to zacina takou malou "predohrou" - obhryzkavanim a blskovanim mojich noh, az mi postupne, ale s vyrazom radosti zacne chytat nohu medzi predne laby a naskakovat. Ale celu dobu s velmi stastnym vyrazom na tvari..a keby som ho nechala nech si robi ako chce, tak sa tak vydrzi spravat dost dlho. Ked ho zacnem ignorovat tak sa ukludni, ked si ho velmi nevsimam uz ked pridem, len pohladkam a dalej ho ignorujem tak sa toto jeho spravanie ani neprejavi, ale ak pri nom sedim, a hladkam ho, tak je cely bez seba a s vyrazom psej slasti zacne mat velmi rad moju nohu ... Netrestam ho ani nezakazujem mu to, jednoducho ked nemam zaujem tak ignorujem a on sa ukludni. Nechcem mu zakazovat prejavy radosti, pokial neprekracuju ziadnu hranicu pravidiel.

Ma aj niekto iny podobne skusenosti? Aky mate na toto spravanie nazor?
Poshtola
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Psia sexualita

Poslaťod DiamonD » Štv 21.03.2019 17:52

Dnes sa ma kamoška pýtala čo má robit so psom. Ma stafbullika v decembri mal rok. Problém je že všetkych psov chce nonstop nakryvat. Či je to fena, pes nevidi rozdiel, nevie sa ani hrat so psom len naskakuje. Teraz na jar je to vraj ešte horšie. Neviete ako to odbúrať? Ja s tym vobec nemam skusenosť. Posielam ju nacvičak lebo je cely taky dosť besny ale neviem či sa tam dá odburať aj toto spravanie. :nwm:
" Nechod tam, kde vidis svetlo, ale tam, odkial pocujes stekat psy. "
Azerbajdzanske prislovie
Obrázok

Obrázok
DiamonD
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 456
Bydlisko: Banská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Ostatné