Leto a unava u psa

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Leto a unava u psa

Poslaťod nikaivanovova » Pia 02.06.2023 12:42

Ahojte,

Mali ste niekto niekedy problem, ze sa vas pes cez leto alebo ked su teploty nad 20 stupnov vlecie a nechce sa mu byt vonka?
Moja sestrocnna fenka (32kg, mix nemeckeho ovciaka a korgiho) to ma kazdy rok a neviem ci ma nejaky problem alebo je to normalne.
Dakujem
nikaivanovova
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod pigie » Pia 02.06.2023 12:55

Moj kazde leto, posledne 2-3 roky, ak ti to pomoze :heh: Jeden pes obzivne a druhy "umre" :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod clupko » Pia 02.06.2023 14:05

podla mna je to normalne. ako, ked je nejaka sranda, tak sa vie zapnut, ale skor fungujeme vecer, ked uz je chladnejsie. mam dojem, ze vacsina psov tie letne teploty (tak cca od 20 vyssie) pociti, a prejavi sa to znizenou aktivitou.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod wer » Pia 02.06.2023 14:08

Aj u nas tak.. vyuzicam ten cas konecne pre seba.. :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod Slausa » Pia 02.06.2023 14:33

Ja mam namiesto psa hadika. Sice sa rada vyhrieva, ale vonku sa iba plazí. Trochu sa to zlepší keď si zvykne na teploty, ale to ešte taky týždeň potrvá
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod wer » Pia 02.06.2023 14:37

Moj sa na dvore kludne vycapi na slnko aj pri 35 :ha: ale hybat sa hybe nerad :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod nikaivanovova » Pia 02.06.2023 15:40

Dakujem za vsetky odpovede.

Som velmi rada, ze nie som sama v tomto. Som mala pocit, ze ostatne psy co stretavam su take viacej zive a ta moja ako zdochlina :).
Je pravda, ze pri vode je ako blazon, ale to ona bola vzdycky :D

TAk vam vsetkym a vasim psikom prajem pekne a trosku chaldnejsie leto, nech to vsetci prezijeme.
nikaivanovova
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod Kulunuru » Sob 05.08.2023 1:10

Ou, tak to máme doma každý rok. :lol: Pridu letné dni (30+) a môj chudáčik Harislav sa hýbe ulicami Mogorscígelu akoby si vyberal hrobové miesto. :lol: A je jedno, či je to asfalt, alebo tráva. Antuku sme neskúšali, tenis nehrá. Potom pride ochladenie a je z neho opäť 11 ročný mladík. Vreští na konkurentov, piští na slečny (alebo aj panie - nerieši, chlípnik jeden!) a dáva treky po Karpatoch alebo Dostižkách ako za mladi. :yes:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: Leto a unava u psa

Poslaťod Bad » Ned 06.08.2023 9:15

problém je, že to může být normální, ale taky to může být příznak nemoci
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691


Späť na Ostatné