Pes a škola

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Pes a škola

Poslaťod Vickyy » Pon 06.09.2021 20:56

Ahojte, tak ma napadlo, môže ísť pes do školy, ak nemá asistenčný výcvik? Samozrejme by to bolo až po dohode s riaditeľom. (Ak sa to teda dá)
Vickyy
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pes a škola

Poslaťod elfinka » Uto 07.09.2021 6:43

Myslíš obyčajnej základnej alebo strednej? Nad tým ani neuvažuj. A vysoká okrem veteriny či iného špeciálne zvieracieho zamerania tiež nie.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pes a škola

Poslaťod wewerica » Uto 07.09.2021 6:53

podľa toho pre akú príčinu tam toho psa chceš brať?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Pes a škola

Poslaťod Vikiki22 » Uto 07.09.2021 6:56

Ja som na ZŠ zvykávala brávať svojho psa len keď bola nejaká akcia vonku (deň detí, športový deň, koniec roka apod.). Ale aj to len po dohode s triednou.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pes a škola

Poslaťod wer » Uto 07.09.2021 7:01

Asi sa treba opytat v skole a nie na fore.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pes a škola

Poslaťod Lindchen » Uto 07.09.2021 7:29

Treba sa spýtať v škole. Obvykle pes do školy nesmie. Niekedy môže ísť pes na branné cvičenie alebo ako sa teraz tieto akcie volajú, príp. na nejakú turistiku školskú, ak mávate z telesnej. Tiež po dohode môže chodiť psík na veterinárne školy a pod. Do bežnej školy pochybujem.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Pes a škola

Poslaťod Ulf » Uto 07.09.2021 8:26

na VŠMU sme si brávali psi do školy, nikto necekol, prvý pamlsok dostali hneď na vrátnici. Môj sa potuloval bohato kŕmený po chodbách kým som štátnicovala, školské kino tiež nebol problém. Aspoň v niečom boli pre mňa tí umelci prospešní :ha:
(ale možno dnes to je už inak a ja som zažila zlaté časy)
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Pes a škola

Poslaťod straka17 » Uto 07.09.2021 9:44

Pokial viem jedina stredna co toto povolovala bola v Nitre veterina ale odkedy tam riaditeluje pravnik tak to zakazali :)
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157


Späť na Ostatné