Kúpa šteniatka z ČR

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Kúpa šteniatka z ČR

Poslaťod zuzkabar » Str 07.07.2021 14:58

Dobrý deň,
plánujeme kúpiť šteniatko z ČR. Šteniatko bude mať 8-9 týždňov, keď poň pôjdeme. Bude začipovaný a odčervený, bude mať pas. Nebude však mať ešte očkovanie proti besnote. Neviete či s rým nebude problém cez hranice? Veterinár, u ktorého sme sa boli informovať tvrdí, že stačí čip a pas ... že očkovaný bude už na SVK.
Máte s tým niekto skúsenosť?
Ďakujem.
zuzkabar
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Kúpa šteniatka z ČR

Poslaťod wer » Str 07.07.2021 15:35

Ja som problem nemala, ale v tom case sa hranice nekontrolovali. Aj ked ked cestujem so psom aj teraz cez hranice na vylety, tak nikto nic nekontroluje, ani nevedia, ze mam psa :heh:
Asi by som sa toho nebala, keby, snad sa to bude dat vykomunikovat..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Kúpa šteniatka z ČR

Poslaťod Margita » Str 07.07.2021 15:52

Colnici ani čítačky čipov nemaju :lol: a aj keby vás teraz niekto zastavil tak akurát kvôli testu, psa by neriešili
Tak žiaden stres
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye


Späť na Ostatné