Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod MisheliQ » Pon 23.05.2022 20:22

A tie ceny este podla mna porastu
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pon 23.05.2022 20:35

Ked si vyberies zrovna liptov...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Margita » Pon 23.05.2022 20:40

Nemusí byt úplne Liptov, v Zuberci sme našli za 200,10noci ale zas tam v okolí nič také nie je, no zostaneme radšej doma, s malou aj tak nejaké túry chodiť nemôžme,keď bude väčšia si to aj ona viac užije
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Pon 23.05.2022 20:59

Skus kysuce napr...
ja som si uz ale roky dozadu vsimla, ze vsetko rekonstruuju a stavaju z toho luxusne vily so saunami, virivkami a tie ceny uplne vyskocili. A je problem najst jednoduchu chatu.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Shel-chan » Pon 23.05.2022 22:53

my sme boli v jednoduchej chate dvaja za 31€ na noc tento víkend :nwm: ale to bolo na juhu pri zvolene.

ale je to jak s bytmi, všetko zrekonštruujú (resp. postavia nové) pre bohatých a obyčajní ľudia si môžu pískať

počkať ale 10 nocí za 200 pre dvoch, to ti príde ako veľa??
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 5:24

Korona zacvicila s tymto. Ludia, co inak chodili do zahranicia a zvyknuti davat x tisic za dovolenky teraz chceli rovnaky luxus. A samozrejme dovolenka na firmu, to ta moc netrapi potom, co to stoji. Ja ked som videla bratranec kde silvestroval, tak som mala zaludok na ruby. Moj celorocny prijem (a to zrovna nezijem z priemerneho platu) :prd: A len taka rodinna dovolenka vlastne to bola, s dietatom, ziaden zur a flam s x ludmi :joint:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elfinka » Uto 24.05.2022 6:54

No však o rok si budú zas pískať tí čo takto rekonstruovali, keď bohatí zas pôjdu primárne do zahraničia a normálni za to tie prachy nedajú :joint:

Dovolenka na firmu? To ako že je nejaký papalas vo firme a dá si to do nákladov a preto ide za draho? Lebo inak si to neviem predstaviť, ani v menšej firme (nám teraz aj firemný teambuilding zrušili lebo drahé :plac: ) a v korporate už vôbec nie.

Edit, ale keď už píšem tak aj k téme - nevyberala by som v tomto veku podľa vyžitia pre dieťa, to bude unesena už len proste z toho, že bude mať zmenu prostredia. Detské atrakcie u nás začínajú bodovať až teraz okolo 2r a aj to je ešte na väčšinu malá, zatiaľ len zoo, zvieratká. tak o rok až to bude plnohodnotné dieťa :haha:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Mac Gie » Uto 24.05.2022 7:24

Offtopic:
elfinka píše:Dovolenka na firmu? To ako že je nejaký papalas vo firme a dá si to do nákladov a preto ide za draho? Lebo inak si to neviem predstaviť, ani v menšej firme (nám teraz aj firemný teambuilding zrušili lebo drahé :plac: ) a v korporate už vôbec nie.

kamarát robí na farme (družstve), majú tri dvory čiže veľa zvierat, sú orientovaní na mlieko. firma čo im robí kŕmne dávky, robí hroznú robotu. kravy aj keď je to mliekové plemeno s vysokou dojivosťou dojí ako slovenská strakatá - kombinovaný typ. keď sa ho ako zootechnika pýtali v čom je problém, narovinu im povedal, že v kŕmnych dávkach, ale keďže im firma poskytuje rôzne výhody a platí drahé dovolenky tak to nie je pravda, že je zlé kŕmenie :ach: a on si môže pískať a ešte je za zlého lebo neviem nájsť problém. aj u nás to tak je, že ako odmenu môžu tí vyššie dostať dovolenku od veľkej firmy pre ktorú pracujeme ak bude zisk taký a taký, a splní sa to a to.
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Aris » Uto 24.05.2022 7:26

Margita a čo myslíš pod tým niečo pre deti?
Ak hľadáš niečo lacnejšie Liptov rovno škrtni, to je úplne mimo s cenami. Fakt radšej tie Kysuce, nejaká odľahlejšia časť Oravy. Ja chcem ísť aj do Slovenského krásu napríklad. Čokoľvek iné ako Liptov :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 7:33

elfinka -ked ju vlastnis, vsetko je mozne. Ano, do nakladov.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elfinka » Uto 24.05.2022 7:35

Pigie :yes: jo to si predstaviť viem. Aj že ti klient/dodávateľ dá dovcu vo svojom hoteli len za cenu nákladov za to, že ty mu tiež dáš službu len za cenu tvojich nákladov a podobné :yes:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod AndreaT » Uto 24.05.2022 8:03

Tak ja tento rok prvá dovolenka s Tarom. Držím si palce, aby sme to s tým raptorom prežili v zdraví. Ideme okolie Liptov. A áno ceny sú neskutočné.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Margita » Uto 24.05.2022 8:43

Shel-chan píše:
počkať ale 10 nocí za 200 pre dvoch, to ti príde ako veľa??

Nie, to mi príde ok

A pre deti, že niečo aj pre ne, nejake ihrisko, jedálenská stolička a tak :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 8:54

Inak, ja som toto nikdy neriesila. Ved deti sa zabavia kdekolvek a s cimkolvek :nwm: Alebo ja som len pokazena dovolenkami nasich, kde teda sme po ziadnych atrakciach pre deti nebehali, ale behali sme po lese a lukach :heh: A ihriska nechybali, lebo v petrzalke ich bolo dost :heh: Az ked nieco cvrkne do nosa, tak jasne, ideme, sa zaplati atrakcia po ceste/na mieste, ale konkretne kvoli detom vyberat dovolenku, to nie. Na to budu mat cely zivot, ked si budu zas vyberat oni :haha:
Ani stolicka ani ihrisko som nikdy nepozerala, ci je dostupne. Ani detska postielka a neviem co este. Sme boli aj na chate s 2 rocnym bez elektriky, len s generatorom :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod MisheliQ » Uto 24.05.2022 9:05

Tak ja zase, ked ideme niekam s kamoskou a jej dietatom, tak vidim na jej dietati ako sa mu rozziaria oci len ked sme niekde bez detskych hraciek a ked sme niekde, kde je ihrisko. Uz len kvoli tomuto riesime miesta, ktorym sa aj maly potesi
Edit: ale este doplnim, ze my sme ako deti vela chodili prave na take detske atrakcie. Ako boli aj vylety do lesa, stanovacky, opekacky a na tie sme sa tiez mega tesili, ale som vdacna rodicom za to, ze nas tahali po roznych detskych atrakciach. Bolo to mega!

Ale suhlas s elfinkou
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné