Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Lindchen » Štv 29.04.2021 20:56

Arisko spí veľa, ale to on celý život. :heh: 20 hodín určite, aj viac.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Ulf » Pia 30.04.2021 4:33

Aja, ta k jo, je to ok. My sme vonku tak 2 hodky dokopy (budeme viac, len bola doteraz zima na lezanie :ua: ). A doma nas potom vecer tak hodinku pozoruje co robibe a bla bla. A hersenverk sme hravali, ale teraz som ho tiez nechcela dzgat pamlskami, ked mal problemy. Ale to uz by sme mohli zase zacat.
Tu mame tiez "problem". Uroven hlavolamov co vie robit ho prestava bavit a tazsie odmieta robit.. chrt nepodareny...
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Pia 30.04.2021 7:47

Gili spí keď sme preč, v noci, aj večer keď sedíme pri telke - ale jak sa pohneme smer kuchyňa, hneď vyskočí a ide kontrolovať :heh: Takže v zásade sa to mení podľa toho, aký je denný program. Čím viac sme doma, a čím viac ľudí je doma (návšteva nejaká), tým menej spí. Takže po akčných víkendoch na nás pes v pondelok ráno kuká z postele jedným okom, nech už konečne vypadneme do práce a má kľud na spanie :heh: :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Pia 30.04.2021 7:47

Ja z toho dedkovského mozgu nemôžem :lol: Ako super, nie je to besné, keď sa zamotá do stopovačky kuká že vysloboď ma. Ale tie inovácie :pac: Už ste zažili, že počas :kak: musíte dať povel stoj, lebo pochoduje v metrovom kruhu na tých chromých nohách a obserie si paty? :pac: :lol: A ešte na mňa kuká, že som macocha
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Pia 30.04.2021 7:54

Foxa pochoduje úplne rovnako :heh: Paty si teda neobserie, ale zbieram :kak: na 3 metroch :pac:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Pia 30.04.2021 8:00

V mladi to boli uchylky, ze musel :kak: vylozit niekam na murik, tesila som sa, ze uz nedociahne :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Lindchen » Sob 31.07.2021 16:34

Bože, ten môj dedek. :pac: Som skoro stále doma, takže keď odídem, Arisiak to dosť zle nesie. Nie je nejako extra smutný, skôr asi len vymýšľa, lebo sa nudí.
Predvčerom som mala týždenné upratovanie a dávala som tablety do wc. Arisiak ma sledoval a ešte si vravím, nieže mu napadne sa s tým hrať potom. A čo včera? No samozrejme pánko si vošiel do skrinky s čistiacimi potrebami, vytiahol si špeciálne tú krabicu s tabletami a KAŽDÚ JEDNU otvoril a vybral ju z obalu.

Keď som pred pár týždňami presádzala izbovky, tak zas pootváral všetky substráty a pomiešal ich, poobhrýzal kokosovú tehličku a vulkanickú drť rozsial po celej izbe. Asi si robil vlastnú zmes alebo čo. Strašná sranda. :ach:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Sob 31.07.2021 16:41

Jeden by si povedal, že keď si už pes nepamätá pomaly ani či už večeral tak toto nevymyslí :heh: Bady robí toto isté tak je u nás poriadok jak nikdy
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod MisheliQ » Uto 03.08.2021 0:02

Za 3 mesiace oslavi Cezarik svoje 18.narodeniny, ak sa podari. Jeho najoblubenejsia cinnost? Spanie :))
6BE65026-E8F6-47F7-827F-9EBE1AAD856A.jpeg
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Uto 03.08.2021 5:30

Wau, krasny vek, nech mu sluzi zdravicko! A sranda, na tych bielych psikoch ten vek ani nevidno...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Uto 03.08.2021 5:49

To je krásny vek. Hodne zdravíčka, nech si ten spánok v pelíšku ešte užíva s vami ♡
Inak je to aj Gilinkina obľúbená činnosť, na tom ten vek u nej vidím najviac - oveĺa viac spí, večer sa kľudne odoberie do postele skor než my, to kedysi nehrozilo.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod pigie » Uto 03.08.2021 7:16

To je neuveritelny vek. Vynimocny... Nech zdravicko este sluzi :smile: Tu uz kazdy tyzden/mesiac navyse je vyhrou :smile:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod wer » Uto 03.08.2021 7:23

Sunny, Gilli ma kolko? To tiez mam pocit, ze je tu "odjakziva" :smile:

My s velkymi plemenami za ten cas aj 2 vystriedame.. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Sunny » Uto 03.08.2021 7:39

Gili má 13. Ale drží sa pekne, klop klop. Na stol ani kuchynskú linku už dávno nevyskočí, ale na schody sme kvoli nej museli dať tie nalepovacie koberce, aby sa na nich nezabila, keď letí dole do kuchyne na večeru :heh: :heh: Móresy má, jak sa na babku sluší a patrí, každý večer vyjednáva, či bude na vankúši spať ona alebo my :heh: Celkovo najradšej spí na hromade niečoho, sa jej smejem, že hniezdi :heh: Uši už tiež nie sú, čo bývali, už nepočuje ani to, čo by chcela, takže občas ju musím hľadať po dvore, lebo volanie nepočuje :heh: Dúfam, že ešte dlho dlho vydrží, vobec si neviem predstaviť, že sa tu nebude motať pod nohami (to jej tiež ide úplne dokonale :heh: :pusa: ).
No a Fox tiež 13, tú ale trápi chrbát :ua: Kĺby má vraj krásne, že by tam náznak artrózy museli hľadať, ale chrbtica na 2 miestach boľavá. Milgamma + každodenné poctivé prechádzky terénom pomohli, chodí lepšie, ale stačí, aby spravila blbý pohyb alebo do nej mladé pri naháňačke vrazili, a dáva sa dokopy pár dní :ua: Už ju medzi celú smečku ani nepúšťam, resp. až keď sa sklidnia, aby jej neublížili. Aj tak sa bojím, že sa jedného dňa nepostaví :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod straka17 » Uto 03.08.2021 9:10

Krásny vek, Misheliq :aaa: :king:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné