Spomíname

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spomíname

Poslaťod Mac Gie » Štv 23.12.2021 13:56

Och :plac: a čo tak náhle? :ua:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Domca » Štv 23.12.2021 14:09

Portosystemický shunt :ua: že už sa s tým nič robiť nedalo, ale nepýtala som sa na viac detailov keď je to pre nich tak čerstvé :plac:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Štv 23.12.2021 16:22

Tak to mi je ľúto :ua: chudák psík aj oni
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Štv 23.12.2021 18:22

wow, tak to je smutné :plac: zaujímavé, že sa na to skôr neprišlo. chudinka...
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Štv 23.12.2021 22:19

Mrzi ma to :(

Ten pes ma nikdy nemal rad. A nikdy som nemala ja rada jeho. A hen ho... Podla mna proste vie, uz od chovatelky mal prezyvku mediator.
Prílohy
received_1185402678655385.jpeg
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Sob 25.12.2021 0:23

Už mi je to blbé si tu písať sama so sebou a možno zaberať miesto niekomu inému, ale vlastne neviem čo a kam s tým... Dneska ma totálne dojala segra, toto nám s maminou dala pod stromek.
A ja sa tu snažím celé Vianoce neplakať a hľadať pozitíva. Aspoň že tá urnička nevypadá jak popolník.
Ale kurník, tak strašné mi chýba, na každom kroku doslova. Dneska som ho milaska volala dať si rybu, kým mi docvaklo... Rybie hlavy boli najväčšia bašta.
Nech sa akokoľvek snažím, od toho RR necítim jednoducho nič. A nepomáha mi ho mágať tak ako sme sa mágali s Badym, cítim sa akoby som ho tým zrádzala.
A vôbec. Všetko je preč, naši to už dali preč a ja by som im strašné chcela vynadať, ale logicky viem, že načo by to tu obchádzali. Mám už len vodítko, spomienky a urničku. S Barónom to nebolo také ťažké..
Prílohy
IMG_20211225_001523.jpg
“I’ve seen a look in dogs’ eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that basically dogs think humans are nuts.” – John Steinbeck
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Sob 25.12.2021 0:36

nikomu nezaberáš miesto... každý sa sem vracia, keď potrebuje.

vyzerá to, že aj sestre chýbajú...
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Sob 25.12.2021 0:50

Ťažko povedať. Ona je partizán a zároveň neskutočne empatická, ale zažila len Badyho. Ona je zas strašne nacucnutá na ryšavého. Si zas poplačeme opačne za 15 rokov
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Sob 25.12.2021 10:27

Jemine, to je ake krasne a dojemne :love: :slzy:

Straka aj pre mna to je tazke, sucitim velmi. Boli to nase prve vianoce bez neho. Uz nam nepomahal rozbalovat darceky. Je to vsetko prec a zostali len spomienky.
Caesar (18 r), Fergie (13r), Aron (8 r)
foto (c) Patrícia Halmiová
https://westie-litters.webnode.cz/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod hewča » Sob 25.12.2021 23:37

pripajam sa k prvym "Vianociam bez"...

stale mam chvilky, ked doslova pocujem, ako klopka labkami po podlahe, ako spi a odfukuje pod stolom a pod. Stale premyslam, ako si doma zorganizovat cas, aby som isla aj vyvencit.. a nikto uz tento rok netrhal papier, ktory bol vacsim potesenim akk samotny darcek) a nezobral od stedrovecerneho stola dobroty :plac:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Ned 26.12.2021 0:31

Pridávam sa do klubu tenkrat poprve.... :plac:
Po Vianociach som strávila prvú noc v byte u rodičov odkedy som sa vrátila...a ono sa ráno nik netešil keď som vstala. :plac: Organizovanie času bezne, segra chudinka aj denne aspoň raz ešte stále sa ide prejsť a vždy je to cca v časoch ako s ním chodila. Nikto neotváral darcek a z nikoho sme sa tak strašne netešili (viac ako z vlastných darčekov), ale kamoska ma dojala a poslala mi video jej maltezacky ako rozbaľuje darčeky. :pusy: Mamcu to načisto dojalo...
Segre sa podarilo struhat syr tak, že popadal aj po zemi. Absolútne nad tým neuvažovala a nechala ho na zemi. Našla si ho o chvíľu na ponožke a došlo jej, že už ho nik nepozbiera :plac:
Spomíname...denne....úplnými maličkosťami.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Ned 26.12.2021 12:16

Tak isto, moje prvé Vianoce bez Montyho :plac: :plac: :plac: je to veľmi ťažké a bolestné. Dva dni pred Vianocami som mala veľmi ťažkú chvíľu. Za to,že som to ustala vďačím Tarovi. Take zmiešané pocity, zase to boli prvé Vianoce s nim.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod martinkaaa4 » Ned 26.12.2021 16:14

ja som tiez mala prve Vianoce bez Timika :plac: ... 23, 24.12 som mala tazke dni ... ani neviem kolkokrat som plakala a zaroven sa skryvala aby ma nikto z rodiny nevidel ... celkovo ja to vobec nemam zvladnute a nemozem ani hovorit o nom lebo hned placem ... zaroven som rada ze mam malu Kiwi a nelutujem ze som si ju doniesla ... ale nedokazala som jej ani kupit a zabalit nejaky darcek pretoze Vianoce boli Timikove ...dokonca ani vianocnu fotku som jej nespravila co Timikovi kazdy rok sme nieco vymyslali nejaky novy zaber ... viem ze Kiwi za to nemoze ale proste musi to preboliet ..mozno buduce Vianoce uz to budem vidiet inak
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Ned 26.12.2021 18:07

ale nie... zlatíčko :plac: ja by som radila urobiť jej aspoň nejakú vianočnú fotenku, aj keď sa na to necítiš... aby si to v budúcnosti neľutovala. keď na kiwinku budeš mať v srdci miesto <3 prípadne popros niekoho z rodiny? malá bude len raz... ja strašne ľutujem, že som nezvládla riadne fotiť, keď boli malí...

tie prvé vianoce sú brutal, držte sa všetci :pusa:
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Pon 27.12.2021 11:24

martinkaaa4 píše:... celkovo ja to vobec nemam zvladnute a nemozem ani hovorit o nom lebo hned placem ... zaroven som rada ze mam malu Kiwi a nelutujem ze som si ju doniesla ... ale nedokazala som jej ani kupit a zabalit nejaky darček

Tak ja stratu Montyho tiež nemám zvládnutú. bojujem sama so sebou každý boží deň :plac: a myslím, že ešte dlho budem :plac: Ale Tarovi som nakúpila mlsky a hračky a zabalila, tak ako Montymu a dostal pod stromček. Aj pred Vianocami som si ho fotila v čapici, tak ako Montyho a robila som si video ako rozbaľujeme darček. Monty bol Monty, má to najšpeciálnejšie miesto v mojom srdci, ale nechcem, aby bol Taro o niečo ukrátený. Je to veľmi dobrý pes a som veľmi rada, že ho mám.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné