Psi a deti

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Psi a deti

Poslaťod Ivanka.P » Str 26.03.2008 13:49

Podobná téma tu zatial nieje, ale v téme darovanie kokra, je zaujímavá debata. Viem, že sme tu všetci psíčkari a príspevky budú jednoznačné, ale možno aj neregistrovaní sa niečo zaujímavé dozvedia. Ja chcem len povedať, že moje deti od narodenia vyrastali s psíkom v byte a keď mali 1,5 roka, doniesli sme im 8 mesačnú Ritušku. Deťom príde prirodzené, že psíkom sa nesmie robiť zle a že sa o nich treba starať. Zato im psíci prejavujú nekonečnú lásku. Prihoďte aj ostatní nejaké pekné fotečky nech sa poteším. Moji rodičia totiž zo začiatku nechápali, ako som mohla doniesť RTW k tak malým deťom. Až keď deti začali rozprávať, ako sa hrajú s Rituškou sa ako tak ukludnili.

Obrázok

Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Psi a deti

Poslaťod lusy » Str 26.03.2008 14:06

super tema. :jop: ja deti teda nemam, ale ked sme boli na vychadzke s dvojrocnym bratrancom, tak som si vsimla, ze ho Xar bral trochu inak. po nas skakal ako besny, ale ak sa mu nahodou do cesty postavil maly, tak brzdil a obchadzal ho. no uvidim ako to bude ked bude dospely.
ale keby som mala dieta, tak by som urcite psa od neho neodtahovala alebo nezakazovala psovi sa k dietatu priblizit.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Psi a deti

Poslaťod Poca » Str 26.03.2008 14:11

Ja fotku nemam, ale cez vikend Bria zachranila 2 rocneho synovca.. Hojdal sa na hojdacom kresle a prevratil sa dopredu. Kreslo by ho riadne pripucilo, ale operadlo spadlo na leziacu Briu. Musela to byt riadna supa, ale ona tak ostala lezat kym sme si nevsimli zakliesnene dieta a nevytiahli ho.
Ked videla synovca 1.x tak ho chcela ulovit, ale sme jej to zakazali a teraz ked jej nechtiac skoci na papulku, tak len bez slova odide (Bria).
A este sme boli v meste a Bria na voditku hrozne taha a ked som ju dala 4 rocnemu bratrancovi, tak ani trosku ho netahala!
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psi a deti

Poslaťod Rika » Str 26.03.2008 14:11

Zlatééé ... no pre mňa pekná téma, aspoň som si trošku zaspomínala... takže zopár mojich fotočiek z detstva :no: :
S českým fúzačom Fronou - Obrázok

S americkým kokeršpanielom Edym - (ja, vtedy taký malý zduteľ :heh: ) Obrázok

No a mojim starším "bratom", kt. už len ku kočíku môjho brata nikoho okrem mamky nepustil - Waldíkom - Obrázok

Inak ja som si tiez vsimla, ze moja Biggy je k detom ale aj starym ludom uplne ina, mna bude obzuzlavat, zle robit, ale od dietata, stareho cloveka si necha vselico... aj do oka dubat :heh:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: Psi a deti

Poslaťod Fraga » Str 26.03.2008 14:42

Ja tiež take fotky nemam. Nemam totiž nejako rada ludí na fotkách, ale tak ako som slubila na inom fore, ak bude v Nitre čas, tak odfotim konečne s nejakým decom :lol:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Psi a deti

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 26.03.2008 14:46

ja tiež nemám fotky..ale moj Bad vychádza s každým vrátane detí...jedna malá holka si ho dokonca berie niekedy u babky na vodítko a prechádzajú sa :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Psi a deti

Poslaťod Vikiki22 » Str 26.03.2008 17:27

Keď príde ku nám môj 7 ročný bratranec, stále chodíme von ,,s veľkým nemeckým ovčiakom Rexom´´ , ako to on hovorí. :smile: Celý je z toho šťastný, ale vodítko mu do rúk celé nedám, by skončili dakde v rokline. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psi a deti

Poslaťod Van » Str 26.03.2008 21:37

Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Psi a deti

Poslaťod lucik » Str 26.03.2008 22:44

chi, Van, to je superneee :heh:

z canisterapie v skole
Obrázok
Obrázok
Obrázok

z klubovej dovolenky
Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psi a deti

Poslaťod Poca » Štv 27.03.2008 7:06

Lucik to e tvoj hafan :oo: :oo: :oo: Suuupeer!
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psi a deti

Poslaťod lucik » Štv 27.03.2008 7:53

nooo, preco? :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psi a deti

Poslaťod Poca » Štv 27.03.2008 8:04

Ja len ze taký šikovník, ani som to o ňom nevedela že je canisterapeut..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psi a deti

Poslaťod lucik » Štv 27.03.2008 9:08

to je dievcatko :no:
ano, sikovna je.. je predsa moja :heh: :jazyk:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Psi a deti

Poslaťod Ivanka.P » Štv 27.03.2008 14:11

Jéj :jop: áno pridávajte ďalej akých máte zlatých hafanov aj deti. Mňa velmi teší, ak sa nejaké dieťa bojí psíkov a takto sa s nimi skamaráti. Hlavne tá canisterapia je zaujímavá :yes:

A toto som ešte vyhrabala zo starých fotiek :haha: no Jerry nebol nadšený ale vydržal. A keď ho vozili v kočíku pre bábiky, stále vyskakoval :pac: No čo, hrali sme sa na živú bábiku.

Obrázok
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Psi a deti

Poslaťod keisyk » Štv 27.03.2008 20:41

Ahojte ja sice fotky ziadne nemam ale tiez som mala strach ako bude nasa boxerka reagovat ked som si maleho doniesla domov. A teraz ma maly dva roky a ja mam za den minimalne hodinku pokoj ako sa s nou vie vyhrat. Ona ho taha za auto on ma nohy hore a tak jazdia po celom byte. Tiez som si vsimla ze ked sme vonku vsetci spolu rodicia nemaju taky strach o svoje deti ze ide velky havo kedze vidia ze ten velky havo je aj s malym chlapcom. Viem ze ma strasne rada deti a deti z nasho vchodu ju tiez maju radi a su to prave oni co hovoria svojim mamam: Mami ja ju poznam ved to je keisy ona je strasne zlata. A hned su pri nej a ona ich samozrejme celych pooblizuje a vrti sa pritom ako sialena taka je rada. Takze asi tolko z mojej skusenosti.
keisyk
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Ďalší

Späť na Ostatné