Psi a deti

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psi a deti

Poslaťod Hamannche » Pon 11.10.2021 19:43

Som rád, že vítam všetkých na tomto fóre! Ponáhľam sa s vami podeliť o svoj názor. Keď som pracovala so psom od psovoda, povedala mi, že potrebujem kúpiť špeciálne hračky pre dieťa a špeciálne hračky pre psa. Aby zviera cítilo oddelenie a nežiarlilo na nového nájomcu domu! Pre dieťa som si vybral hračku s LINK -zaujímavým obchodom, odporúčam vám pozrieť sa na ich katalóg produktov. A pes si práve kúpil ďalšiu sadu frisbees, miluje ich a stále ich drží pri gauči!
Hamannche
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Psi a deti

Poslaťod clupko » Uto 12.10.2021 7:38

moj pes tiez citi oddelenie, tak si zbehol do zverimexu pre nove plysaky. ale on ich nedrzi pri gauci, vzdy ich drzi len pri posteli.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Psi a deti

Poslaťod Elis » Uto 12.10.2021 7:45

vsak frisbicka na gauci udelaji vzdycky psovi nejvetsi radost :heh:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Psi a deti

Poslaťod Hamannche » Štv 14.10.2021 11:27

Myslím si, že je to správna voľba - problémy detí sú veľmi dôležité. Dlho som sa hádal s jedným majiteľom elektronických skútrov-snažil sa mi dokázať, že detské skútre sú rovnako nebezpečné ako dospelí s batériou... Nemohol som ďalej pokračovať v tomto argumente. Myslím si, že ak pôjdete na webovú stránku LINK a pozriete sa na kvalitu týchto detských skútrov, okamžite pochopíte, že je to všetko pre deti a je to super!
Hamannche
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Psi a deti

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 12:48

viem že spam ale :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Psi a deti

Poslaťod wewerica » Štv 14.10.2021 12:55

Domca ty by si nechcela taký skúter? :heh: :haha:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Psi a deti

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 13:33

no ak sú fakt rovnako nebezpečné ako dospelí s batériou, tak neviem... :haha: :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Psi a deti

Poslaťod clupko » Štv 14.10.2021 13:52

prosim, uz nepokracujte v tomto argumente :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Psi a deti

Poslaťod Vikiki22 » Str 11.05.2022 13:39

Krátky report o našich psoch a drobcovi... Zoznamovanie som riešila čo najskôr po príchode domov, najprv aby ho počuli, potom pričuchli na mojich rukách, keď bol, v perinke, vo vajíčku, v kočíku... Išlo to všetko super. Freya nerieši, Torvi je zvedavá, ale veľmi jemná, s Algom musím dávať trochu pozor, lebo je hrrr, malý ho zaujíma, ale nerobí problémy. A Cita... No, zrovna sa hára, takže jej i tak hormóny derú na mozog. Ona ho ako keby nevedela kam dať, zaujíma sa o neho až moc, je nervózna pri ňom, keď plače v kuchyni, tak mi tu zavíja s ním, dokonca za nami vošla aj do detskej izby. Nie je agresívna, práveže je pri ňom submisívna, ale ešte nervózna. Uvidíme, ako sa naše spolužitie ešte vyvinie. :smile:
20220503_074242.jpg
20220508_123733.jpg
20220510_155011.jpg
20220510_154819.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psi a deti

Poslaťod zuzka:) » Str 11.05.2022 18:40

Nas pes do dnes zavija pri detskom placi :pac: ale to musi byt taky uprimny, ze to decko fakt nieco trapi, alebo sa mu nieco stalo :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Psi a deti

Poslaťod Vikiki22 » Pia 29.07.2022 8:26

Psy si na malého stále viac zvykajú. Môžem ho už samotného položiť medzi nich (s dozorom, samozrejme) a všetci sa správajú normálne. Akurát musím malého furt chrániť pred flatími jazykmi. :heh:
Najviac sa k nemu fixovala Torvi, čo som aj tak rátala. Dievka vždy niečím prekvapí. Včera sme sa prechádzali a boli vonku cez plot kone. Tak som vybrala malého z kočíka, nech si pokuká a išla som tam aj s Torvi. Torvi sa s koňom oňuchala a bolo všetko ok. Zrazu sa Torvi ako keby zľakla, postavila sa na mňa s 2 nohami, očuchala malého a "napadla" koňa. Nečakala som takúto reakciu, Torvi som hneď povedala rázne NIE a bolo všetko v poriadku. Koňovi to bolo akosi jedno. :lol: Či to bola obranná reakcia kvôli malému, neviem, ale vyzeralo to tak.
Tak či onak, zatiaľ si žijeme všetci spolu bez problémov. :smile:
20220726_070512.jpg
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Psi a deti

Poslaťod elfinka » Štv 04.08.2022 17:45

Takže doma dva psy. Jeden z nich príchod novorodenca z pôrodnice nikdy nezažil, druhý už áno. Hádajte, ktorý z nich tu behá jak lev v klietke, pri prvom mrncnuti preskočil zabranu v dverách a furt sa snaží nacpat ňufák do kolísky? Áno, hádate správne - Fido ktorý už za sebou jedno presne také isté zzivanie má.
Šéfo proste funguje normálne ďalej len sa pozrel čo to mám v sedačke a nerieši.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Predchádzajúci

Späť na Ostatné