Hotel a škôlka pre psov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Mirka1 » Štv 24.10.2019 6:23

Ja som mala najprv dobrú skúsenosť s hotelom Dogstar a následne úplne hroznú. Bolo to spôsobené asi tým, že zrušili pobočku v BA , všetkých psikov dali do Čenkoviec a nezvladali sa im už tak venovat. Môj pes tam bol 2 mesiace. Schudol z 8,5 kg na 4 kg. Totalne mu trčali rebra. Majiteľka Danka mi na to povedala, že nevie ako sa to mohlo stať. Aj sa preriekla, že žrať si neustále pýtal. Mal smradlavu, svetlu hnačku, páchlo to na 10 m. Takže hovädzie mäso a granule čo som tam doniesla určité nedostával. Z toho je tmavá stolica. Bol špinavý, zaprášený, celý od živice. Myslím, že bol pichnutý v nejakej kôlni. Danka sa sťažovala, že veľa plzne a pochvalovala si, že ako dobre znáša zimu. Určité bol v kôlni. Psík odvtedy začal chorlavieť, mesiac vykašliaval prach, pôsobil rezignovane. Danka sa na internete prezentuje ako veľká zachranarka zvierat. Je to trápne. Nechápem na čo sa to hrá. Vždy sa mi zdvihne žlč, keď si na ňu spomeniem.
Mirka1
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Connie » Štv 12.12.2019 23:50

Nejaký hotel pre psov, kde nenechávajú psy sa zbytočne kontaktovať, kde nemajú potrebu psovi zbytočne hádzať loptičky, kde majú buď sakra dobre zabezpečený koterec, alebo vedia vziať psa dnu? A kde nebudú psíka púšťať na prechádzkach na voľno, ideálne ho nebudú brať vôbec mimo areálu? Hlavne tam nesmú byť žiadne mačky, či deti. Aaa bolo by fajn ak by daný človek už niekedy videl psa s trošku vyššími otáčkami. Existuje niečo také? :ha:

P.S. Západné Slovensko.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Elis » Sob 14.12.2019 2:18

každý, kdo dela sportovku ma tyhle podmínky :nwm:
tam bych hledala...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Slausa » Sob 14.12.2019 8:29

Viem ze volakedy daaavno ubytovavali na Lapasi (novy dvor), mamina kolegyna tam davala NO. Ale vobec neviem ci to este funguje a ako to prebieha
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Margita » Sob 14.12.2019 8:53

Veď aj v zalesi je čosi také
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod wer » Sob 14.12.2019 8:55

Ja nemam osobne skusenosti, ale tak hotel ma napr world canine pro sport - pytaj sa efy.

Inak, ja sa tak zamyslam, ze ako by to bral Nyx... ze by som ho buchla k niekomu do kotca... sa bojim, ze by mal z toho traumu, aj ked on netrpi separackou, ale ci by to tam nemohlo vzniknut... lebo zas rada by som s nim aj do hotela normalneho so mnou niekedy, tak aby tam nezacal daco rozoberat po takej skusenosti... nechystam sa sice bez neho zatial nikam, ale moze sa stat a kedze strazenie mamou je v keli, nemam ziaden backup... :ua: najlepsie by bolo si niekoho nastahovat ku mne domov, len on ani cudzich nepusti dnu :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Elis » Sob 14.12.2019 9:01

wer píše:lebo zas rada by som s nim aj do hotela normalneho so mnou niekedy, tak aby tam nezacal daco rozoberat po takej skusenosti


tohle jsem nepochopila?
jakoze po tom, co by ti ho nekde hlidali - s nim pak nepujde jezdit a ubytovávat se v hotelu? :ha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod wer » Sob 14.12.2019 9:05

Ze vznikne separacka a nebudem ho moct nechat sameho na izbe
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Margita » Sob 14.12.2019 9:11

A nie je zvyknutý na klietku?vezmem klietku do hotela a vybavene,
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Elis » Sob 14.12.2019 9:26

ty nemas prepravku? :angel: :ha:

jako ja mam labily - ale tohle se jim teda nedeje a ani me to nenapadlo :nwm:
a to fakt mam tezke zavislaky a prvni navstevu tam Eliska davala hodne spatne
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod wer » Sob 14.12.2019 9:33

Nemam klietku. Len v aute. Mam blok nechavat psa 9 hod v malom priestore.
A zavislak istym sposobom je - ma len mna
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod clupko » Uto 17.12.2019 10:18

preco hned 9 hod, ja ze sa bavite o hoteli. tak snad by v klietke vydrzal 1-3 hodiny, kym sa pojdes najest do restauracie alebo do bazena alebo co. a v noci by asi nenicil, ked tam budes s nim, to by nemusel byt zavrety.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod wer » Uto 17.12.2019 10:38

v psom hoteli neviem, ci by sa mu niekto venoval po kazdej hodine, ci troch... v hoteli so mnou, moze nastat situacia, ze by tam bol dlhsie - napr lyzovacka, alebo pri tom mori.. inak ho nemam problem zavriet do auta aj na niekolko hodin.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Buchťa » Uto 17.12.2019 15:01

wer píše:Ze vznikne separacka a nebudem ho moct nechat sameho na izbe


Prrckovi vznikla "přechodná" separačka po přestěhování :ua: . První dva měsíce museli drobci všude se mnou, po dvou zkušenostech :ua: . Začla jsem s tím intenzívně pracovat, pomaličku a po troškách, a tento měsíc se to již částečně uklidnilo (nechci zakřiknout). Dokonce už tak, že jsem byla minulý týden s autem necelé 4 hodiny mimo a tady vše ok :smile: . Je fakt, že prcek je na mně naprostý závislák :ua: , jen jsem nepředpokládala, že to vše na něho bude mít až takový dopad :plac: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Hotel a škôlka pre psov

Poslaťod Elis » Uto 17.12.2019 20:30

Venda je akorát na hotelu :angel:
a dle infa odtud -ještě si toho nevšimnul :heh:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné