Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Renata » Štv 10.03.2022 17:15

urcite Cutkovska dolina, taka krasna dolina, pohodova turistika, bude sa vam pacit :hi: kludne socializacne aj Vlkolinec, ak sa vam bude chciet mozete vyjst na Sidorovo, alebo aspon kus sa prejst, Ludrová, Lubochnianska dolina - tam sa ale poslednu dobu dost tazilo a lietali tam kamiony s drevom, neviem ako teraz ... to su take pohodove vylety aj pre pubertalne steniatko :hi:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Nisus » Štv 10.03.2022 19:17

Vlkolínske lúky z Hrabova, alebo ísť lanovkou na Malinô Brdo a odtiaľ cez lesík dole naspäť do Hrabova.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Uto 15.03.2022 11:41

Potrebujem tip na venc pocas cesty - daku prechadzku prijemnu hodinovu, mimo ludi, ale zaroven nie daleko od trasy BA - Michalovce kdesi v strede. :lol: nenapadne niekoho nieco?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Uto 15.03.2022 23:29

:prd: Michalovce.
ALe teda furt chcem navstivit periferne centra. Je tam toho viac. Pri BB - Dubravica. Micinske travertiny tiez.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 16.03.2022 13:16

wer a kedy pojdes cez vikend ci pracovny tyzden? Cez pracovny tyzden Cerenova skala (Janosikov stol), sice stupak, ale kratky a oplati sa kvoli vyhladom. Cez vikendy tam podla mna chodia s detmi, kedze je to kratke s peknym vyhladom.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 16.03.2022 13:27

Zial, nedela akurat... aj ked spat pojdem v utorok, to by som tiez mohla cosi skuknut, ved sa mi nebude chciet 6 hod soferovat.

Ale na teba vsadzam :lol: ty mas take tulacky. Kludne to moze byt aj tak na hodku. A ani nic extra super zaujimave, idealne take lucky s vyhladmi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 16.03.2022 13:36

No neviem, v nedelu byva plno aj tam, kde sa cez tyzden nik nezjavi :heh: Ale Liptovska teplicka a Dostianka nad nou su take luky s vyhladom na tatry. My sme tam nestretli nikoho, hoc tam je lyziarsky vlek, ktory bol plny, po tych lukach ani stopa :heh: Ale mozno sme mali len stastie. Ostatne miesta, kde sme teraz naposledy boli, boli sice take zapadnute, ale teda to bol smutok pozerat na tie lesy zotate. Napr. Kozi kamen, to skor zaplakat ako mat z toho radost :ua: Hoc aj odtial boli super vyhlady a podla mna tam chodi 1.5 cloveka za mesiac, aj podla vrcholovej knihy :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 16.03.2022 13:39

Ha viem, Horka. Tam je po lavej strane cesty velke parkovisko, aj s pramenom a hore po lukach sa super prechadzalo. Sice sme tam na zaciatku za dedinou stretli zopar vencicov, ale uz vyssie ked sme sli a dalej od dediny, obrovske luky a nikde nikoho. A boli sme tam v sobotu ci nedelu. Asi nedela, lebo hrali futbal na ihrisku, mali zapas :heh:
Prílohy
IMG_6866.jpg
IMG_6866.jpg (67.39 KiB) Zobrazené 1703 krát
IMG_6894(1).jpg
IMG_6894(1).jpg (72.12 KiB) Zobrazené 1703 krát
IMG_6862.jpg
IMG_6862.jpg (103.39 KiB) Zobrazené 1703 krát
IMG_6896.jpg
IMG_6896.jpg (66.7 KiB) Zobrazené 1703 krát
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 16.03.2022 13:53

A toto bola Dostianka. Tam sme fakt stravili kopu casu len tak. Sme mali pekne pocasie - teda pockala som si nan :heh:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=50 ... 0686224006

Este ma napadla polna cesta z Hybe na Liptovsku Kokavu, prejdes popod dialnicu a tam dalej su take polne cesty s lukami a vyhladmi na tatry.
Prílohy
IMG_7876.jpg
IMG_7876.jpg (74.24 KiB) Zobrazené 1698 krát
IMG_7932.jpg
IMG_7932.jpg (67 KiB) Zobrazené 1698 krát
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 16.03.2022 14:32

Wau, pecka, dakujeeem!

No uz vidim, ze zas mi bude cestat trvat 12 hod... :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pia 22.04.2022 15:17

Mi to neda, ale musim. Na FB skupina male karpaty zmenila profilovku, kde maju jeleniu horu... Ta prva foto. Pred 6 rokmi ten chodnicek bol tretinovy... Normalne to na mna dolahlo, take krasne miesto, ale uz na fotkach, co vidam na FB, z druhej, strmsej strany, vidno strasnu eroziu, tam zachvilu daju zakaz, sa stavim...
Obrázok
A toto moja foto spred tych 6 rokov, ked som tam bola po prvy krat. Bola to moja srdcovka. Lebo to bola prva vychadzka po Hugovej smrti a napriek tomu tam s nami bol :plac: Normalne luto mi to cele je a tazko vysvetluje :ua: :plac:
Prílohy
IMG_4520.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Sob 23.04.2022 6:13

uplne ta chapem, mne sa tazko vstrebavaju tieto veci s vela inymi miestami. Miestami uz mam pocit, ze nabehla totalne ina generacia ludia a musim sa s tym nejak vysporiadat. Lebo za nasej ery chodili do prirody jej milovnici, bolo ich par. A teraz chodia instagramovi. Sebaprezentujuci
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Slausa » Štv 09.06.2022 21:41

Hladam tipy na cokolvek (idealne v prirode) zaujimave v okoli BJ, PO, mozno PP, dogfriendly, kde sa da dostat idealne vlakom, mozno busom a idealne s nejakym placom, na ktorom sa da prespat v stane. Velmi specificke, ja viem, ale mam pocit, ze vela veci takych turisticky zaujimavych som v tom regione uz videla, ale zaroven tam idem zasa, tak je fajn vidiet daco nove. Jedine minus, som bez auta.
Sama vyslovene nejake viacdnovky po divocine s prespavanim na divoko nechcem (hej, bojim sa medvedov), ale stan so sebou beriem tak ci tak.
Naposledy upravil Slausa dňa Štv 09.06.2022 21:46, celkovo upravené 1
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod bibika » Štv 09.06.2022 21:45

Keď dôjdem domov na pc, tak ti niečo isto odporučím, BJ je moj rodný región
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod akuk » Uto 05.07.2022 1:59

Dvojke bez kormidelníka :rozlucka:

Skúsila som hory, že pomôžu..(
Dá sa to, keď každý chodník má spomienku? Aj to ticho, ktoré nás nie raz sprevádzalo, bolo ako naše...
Nohy šli akoby sme ten rok ani nezišli z hôr, nezabudli, no hlava... Nevnímala miesta v tomto čase, videla tie minulé.
Tak veľmi si ešte chcel ísť hore spať, kdekoľvek, len ísť.
Nemôžem... nechcem sa lúčiť, proste niekde si a basta..
Prílohy
IMG_20220705_030322.jpg
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné