Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Slausa » Pia 13.08.2021 16:14

Offtopic: Aris, presne. Ono to za poslednych par rokov islo ale celkom hore, ked som tam bola pred 5 rokmi vs teraz, tak mi pride viac veci obnovenych, alebo vstalych z mrtvych. Ludia asi zacali objavovat ze Slovensko existuje aj za tatrami

BTW, sledujem na ig a same dobre miesta moje oblubene :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 16:16

Mna dostalo ludske :kak: rovno na PLAZI :prd: to som nikde v zivote nevidela a asi ani neuvidim.... takze myslim skor takyto druh bordelu, nie klasicke turisticke odpadky :heh:
No a vsade tie ciganske osady... ja som bola v takychto divokych castiach aj... a nechaj tam auto. Brr. Esteze oni sa prave "vlciakov" strasne boja. :lol:

Ale inak - pre mna mali prave velke caro tie komunisticke budovy, velke bulvary, chatky, preliezky... :joint: - akoby tam zastal cas, takze toto prave ani nechcem obnovene. :haha: uplne ma to vracalo do detstva a uuplne som to videla zit zivotom v 80tych rokoch.. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Aris » Pia 13.08.2021 16:27

Offtopic: To som videla v Chorvátsku :heh:
Slausa, ďakujem. Ešte sme mali mat dosť nabité dva dni, ale auto je nepojazdné :plac: no nevadí, o dôvod viac sa sem vrátiť.
Mne sa tu páči veľmi, akože úprimne Poloniny nič moc :heh: ale napriek tomu to má pre mna úplne čaro a chcem ísť sem ešte raz určite. Aj kvôli tomu že sme veľa miest museli vynechať.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 16:41

Aris, ved daj tipy do turistiky :hi: nech sa inspirujem, ked najdem to ubytko.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod MisheliQ » Uto 31.05.2022 16:33

Neviem ci sa vsade da ist zrovna so psom a niektore tie insta fotky nezobrazuje, ale toto si tu odlozim. Ta haluzicka tiesnava ma zaujala https://odzadu.startitup.sk/10-zabudnut ... hvaAyHwE4U
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wewerica » Str 01.06.2022 8:19

Tam som bola, je to tam naozaj veľmi pekné :jop: celú cestu vieš ísť v lesíku v tieni, čiže v lete ideálny výletík. akurát my sme tam boli na začiatku leta cez víkend, a ľudí tam teda bolo požehnane...dokonca aj svadobné fotky tam fotili
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Str 01.06.2022 8:24

Ja to.mini trasa, tzn milion ludi, treba ist mimo sezony, cez tyzden, skoro rano :ha: ja som to stihla, ked to este nezazivalo taky boom, teraz to uz skace odvsadial. Ale carovne miesto.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod pigie » Str 01.06.2022 9:50

Ja som tam chodila s Hugom. Teda s Hugom len ku kostoliku, to bol aj posledny jeho vylet tam... Asi po tyzdni ako umrel, sme sa tam este vratili pozriet mladata, co sme jedno vracali do hniezda, vypadlo zo strbiny. Vtedy tam NIKOHO nebolo a to sme tam boli fakt vela krat. Ani s parkovanim nebol problem. Ked uz sme sli neskor o par mesiacov uz len s Fryom, tak to som cumela, lebo ludia vsade a potom sme raz boli este aj s Lyom a to uz som si povedala, ze fakt to bolo naposledy.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Str 01.06.2022 10:02

A tieto vycucy a insta posty tomu hojne prispievaju :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod MisheliQ » Str 01.06.2022 12:48

Dik za rady. Dobre vediet, ze sa tam mame vybrat radsej v iny den nez vikend a radsej v iny cas nez pocas sezony
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod MisheliQ » Str 31.08.2022 16:49

Hladala som temu, ze kam so psom, ale asi taku nemame. Chceme ist stanovat a objavila som stranku Bezkempu. Uz ste niekto cez nich niekam sli?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Connie » Str 31.08.2022 17:07

My sme spolu s "bezkempu" precestovali Slovensko. Kludne mi napíš na FB, dám viac info... Len možno budem schopná odpísať až neskôr. :smile:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod MisheliQ » Str 31.08.2022 17:55

Super Connie, mas :lol: Asi do zajtrajska by som potrebovala odpoved, lebo uz tento vikend by sme chceli ist, ak sa podari :heh: Viem, skoro to riesim, ale je to cele take impulzivne
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Lucy » Str 31.08.2022 20:31

este je fajn humnokemp, tiez obdobne :)

musím niekedy spisat aj ubytka kam chodime - vylucne kategoria pes bez poplatku :smile:
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod MisheliQ » Str 31.08.2022 21:26

Aj Connie bola cez humnokemp, si to s tym pomylila :lol: vsak kemp jak kemp, ale musim povedat, ze to humno ponuka krajsie miesta aspon podla fotiek. Mam vybratych 4 favoritov :aaa: Ide sa stanovat :jupi: (ak bude volne :heh: co dufam, ze bude, uz dost, ze som sa na toto odhodlala, hadam neolutujem). Ale priznam sa, ze najviac sa tesim, ako si to uziju psici :hi: Mi nedavno vybehla spomienka ako sme nemali kde byvat, tak sme prespali len tak niekde. Moj najsilnejsi zazitok, lebo ten pohlad na psy, ako lezali pri nas a spali sme vonku, to bolo na nezaplatenie. Z toho miesta mam hrozne spomienky, ale tato to uplne prevazuje
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné