Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovanie

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 13:18

Hej, idem to tam hodit, ale co sledujem, tak je aktivnych par ubytovatelov a hadzu svoje ponuky vsade bez ohladu na poziadavky :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod dasken » Pia 13.08.2021 13:21

oni myslím nie sú na jednom pozemku, sú oddelené plotom
ale mega východ východ to nie je teda :lol:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod pigie » Pia 13.08.2021 13:22

Wer, najdi dobru, lebo buduci rok mam daleky vychod na plane. Dufam, ze das potom tip :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 13:26

Pigie a ty si nebola nedavno..? Som spoliehala na teba. :heh:

My mame inak podnikovu chatu na Zemplinske Sirave (prekusla by som lokalitu aj...), ale pes problem. :ach: Och, ten vychod...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod pigie » Pia 13.08.2021 13:39

Na uplnom vychode nie. Sme boli pri krasnej horke asi najvychodnejsie ubytovani. A ja mam ine kriteria ako plot vacsinou. My sme boli na oplotenej asi len 2x, v tomto neporadim :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod clupko » Pia 13.08.2021 13:59

a co ze ides na vychod? si pamatam, ze si sa tak vyjadrovala, ze ta tam nic nenadchlo, ze ti to prislo take obycajne ako tuto nase karpaty.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 14:11

Lebo zvysok svk je plny a davy ludi ma nelakaju.. A pokial si nepamatas, bola som s nechodiacim psom a povedala som, ze do hor sa este vratim, lebo tie sa s nim absolvovat nedali. A vadila mi spina, sluzby a pocerni spoluobcania. :heh: a mentalita, na to nemozem zabudnut :ach: postoj ku psom a tak vseobecne (a to mam velmi dobreho kamarata z vychodu).
Ale vzhladom na ponuku je dost mozne, ze skoncim klasika v mojej oblubenej VF. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Silvuch » Pia 13.08.2021 14:31

tak ja na vychode milujem tu panenskost. Akoby nadych bol bez nejakeho smogu, balastu..
ale co sa tyka sluzieb, to mi pride vsade na SVK nahouby...
rozmyslam, ze poznam jedneho, co ma ubytko v kamienke, taky koniar, spytam sa, ci sa da so psom.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod clupko » Pia 13.08.2021 14:33

tu prirodu som myslela. nam sa tam velmi pacilo. obrovske stromy, krasne lesy. a malo ludi je ozaj velke plus - dvojdnova tura a stretli sme 3 ludi, z toho 2 sa v prvej tretine otocili naspat. ok a este par chlapov z hranicnej straze, ci ako sa tomu hovori, ale to bolo len kratke ranne vyrusenie v utulni.
to bude zabavne - si tak predstavujem, ako spis s Nyxom v utulni a zrazu vam tam niekto vleze o piatej rano, aby zistil, ci si slovenka :aaa:
inak hej, mentalita bola trochu ina :ha: ale zas my sme medzi ludi moc nesli, tak asi preto mi to az tak zle neprislo.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 14:43

Hej, hej. Ale ta panenskost ma svoje vyhody, aj nevyhody - tam totizto neplatia ziadne zakony...

A sluzby inde na svk su praveze uz na vcelku dobrej urovni. Malokedy mam problem so psom - boli sme uz kade-tade a nikdy na rovnakej chate - ale jedine na tom vychode to je obrovsky problem. Ako som tam sla na hrdinu, ze vsak 1 noc po ceste nas uz HOCKDE ubytuju.. nie. Do polnoci sme hladali ubytovanie, chodili z jedneho hotela do druheho a vsade pozerali na nas, ci sme nespadli z jahody, ze vsak pes patri na retaz... :ach:

Presne, clupko, prave minule som bola viac medzi ludmi - v dedinach a na dosah auta, takze toto som.pocitovala vyrazne... Teraz ratam, ze sa zasijem dakde a nepridem s nikym do kontaktu. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Slausa » Pia 13.08.2021 15:08

Na vychode behom 5 dni nijaky problem so psom. Ani mesto ani priroda a to sme co to presli. Na ubytovani ani platit za nu nechceli.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 15:12

Ty mas este maleho psa, skus ist s "vlciakom". :no:
Uplne bezne tam bolo - sla som sa opytat, ci mozeme do hotela / restiky so psom - no doobre... vojdem so psom, vytrestili oci, ze s takym velkym v ziadnom pripade. Dobre, ze sa neprezehnavali. :heh: Ale aj my sme byvali. Tyzden. U chovatela NO.a tiez som neplatila... :no: ale za tip na ubytko budem vdacna, lebo ponuka samo osebe slaba a pes vsade ze nie. .
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod clupko » Pia 13.08.2021 15:28

wer, a taketo nieco? neviem nakolko ste narocni na kvalitu a styl ubytovania :lol: a tiez ten plot treba prezistit, ale podla foto je. https://www.airbnb.com/rooms/49594070
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod wer » Pia 13.08.2021 15:32

No to je veelmi sympatikus, idem na to, diky :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psom na Slovensku - referencie na ubytovani

Poslaťod Aris » Pia 13.08.2021 16:10

Offtopic: Ja som práveže z východu v prdeli ako je tu čisto. Žiadny bordel okolo ciest ako napr na Kysuciach. A to sme najazdili už cca 500km krížom krážom. Ale sme bez psa a prespavame v aute na divoko/v kempe takže ubytko neporadím.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné