Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Str 29.03.2023 17:54

Ale vlastne sme boli aj stanovat - ale nie na velmi vhodnom mieste :heh: ja som sice spokojne spala v stane s ochranarskym vlcakom, ale vraj nas dake auto bolo navstivit :ha: po tomto sme uz stanovali len v zahrade :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Str 29.03.2023 17:59

A ja zase by som kludne sla na stanovacku zas. Ja som skoro kupila pozemok len na stanovanie. Ale potom rozum zauradoval, ze nie, drz sa povodneho planu! A tak furt ziaden nemam :heh: A stanovacku ja prave v lete nie… Strasne teplo, pred rokom sme boli prespat pod stan 1 noc a uz v lete nejdem. Teplo strasne, pes mi tam dychcal a zver chodila okolo… Lya stan neudrzi :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Str 29.03.2023 21:30

to si fakt spala v tu nechutnu noc??? Cez den sme prosimpekne stanovali pri Dunaji niekde za Cunovom a dosiel tam obstastnovac. :prd: nemohli sme odist, sak stany..... My petrzalske deti sme na to zvykle, tak sme nerobili paniku, ale ked v noci pri nas zastavilo auto, nebolo mi vsetko jedno.... A Wer si kludne spala so strazcom v stane. :aaa:

a ta noc na vlakovej stanici... :haha: :haha: :haha: to nezabudnem ani pri alzheimerovi.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod clupko » Štv 30.03.2023 8:57

straka17 píše:Slausa ma taký vajcovy kartón strieborný :lol: Ja to beriem celé tak naľahko, že šak jaká dlhá môže byť jedna chladná noc. Poviem vám v nedeľu :lol:

chod si kupit tu alumatku. neviem, preco mi to skor nenapadlo napisat, ale to je fakt skvela vec. maju to vsade, je to lacne, a male, lahke. napriek tomu to dost pomoze. pes mal pod sebou v stane deky a presunul sa na alumatku, ked mu bola zima..

edit: ale ste mi pripomenuli moju, tusim prvu?, stanovacku. majove ohne, kdesi pri nitre. chladno bolo, bavili sme sa, sedeli sme pri ohni, noc plynula. v jednom bode hovorim - mne uz si asi oci aj zvykli na tu tmu, zacinam vidiet obrysy. co ti sibe, ved to svita! :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Sunny » Pia 31.03.2023 7:31

Ehm... :heh: Ano, je to námraza :heh:
Základ je dobrý spacák, dobrá izolácia od zeme a správne oblečenie - paradoxne viac nerovná sa lepšie, spacák udržiava tvoje teplo, ak máš na sebe tristo vrstiev, nemá aké teplo držať. Pes do spacáku je super pomoc. A tiez sa mi osvedcilo zaliez skor, nez mi zacne byt zima - jak som uz zmrznuta, tak sa nezohrejem a mrznem celu noc.
Inak dazdnik urcite - do tohto typu stanu v dazdi nevleziez bez toho, aby ti tam nenaprsalo, kedze nema vysunutu predsien.
Ostatne uz asi zaznelo, hlavne dostatok suchych ponoziek a topanok a aj suche veci odporucam mat v sackoch, aby nenavlhli.
Prílohy
FB_IMG_1680242049004.jpg
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod straka17 » Pia 31.03.2023 18:55

Ja som redy. Požičali sme aj varič aj celtu
Prílohy
received_195007949924324.jpeg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Ulf » Sob 01.04.2023 5:32

Tak stastlivo :jop:

p.s. super batoh :hi:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod straka17 » Sob 01.04.2023 11:57

Škôlka na výlete
Prílohy
IMG_20230401_125211.jpg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod straka17 » Sob 01.04.2023 21:45

Pes je očividne nadšený z pyžama, už ma 2x vytlačil z karimatky... Mojej aj svojej :lol:
Prílohy
IMG_20230401_223955.jpg
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Ned 02.04.2023 7:28

to je super, aj zavidim trochu. :lol:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod straka17 » Ned 02.04.2023 8:19

Nemusis, od polnoci leje jak skurvene :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Slausa » Ned 02.04.2023 8:19

Uz veľmi nemáš co, celkom slušne leje a je zima ako v ruskom filme :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Elis » Ned 02.04.2023 9:03

Jestli tam mate stejne pocasi -tak jste si vybrali asi nejhorsi mozny vikend...
ale zazitky musi byt silne :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod straka17 » Ned 02.04.2023 9:17

Vonku je taká zima, že v stane ktorým prefukuje mi príde teplo
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Ned 02.04.2023 11:56

Boze, toto nezavidim... :heh: ja som dobre zmokla, topanky uplne premocene a som uplne rada, ze som dosla domov do sucha a tepla a mozem si zapalit v krbe :heh:

Inak to mate aj ten beh, ci ako..?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné